Další výhodu to mělo v tom, že je to absolutně nenáročný na sledování, žádný velký zvraty , tisíc postav a dějovejch linek, prostě zapneš a pohoda.
p.s. teď už jen zbývá pustit si Aliens.


|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagují:
zahron
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

ta první epizoda byla neskutečně dobrá .. jestli si to udrží kvalitu i do dalších dílů, tak umřu štěstím ještě dřív, než si stačím rozbalit dárky pod stromečkem 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|