
Shetland
Jo, je to velká parádička. Plus hlavní hrdina je výborně obsazený, pro mě neznámým hercem, který si to dává takovým způsobem, že se divím proč nemá na poličce žádnou Emmy nebo Globus. 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Jinak je to o tom, ze se najde mrtvola, ktera je bez hlavy a koncetin. Tempo je vrazedne pomale, ale treba si o to vic "uzijete" cely seros.|
reagovat
|

|
reagovat
|
po Mostu jsem něco podobného hledal. |
reagují:
zahron
|
reagovat
|
a ted prosím ban |
reagovat
|

|
reagovat
|
Jako jo, mám zpoždění. Co už. Ale jakože 



ten seriál nemá ani vteřinu "out-of-place/pace" Všechno šlape tak neuvěřitelně, že se tomu... ehm, fakt nechce věřit. Mohl bych sypat jeden superlativ za druhým, ale pokud člověk neuvidí, neuvěří.|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Často o tom říkám, že 90% humoru to tahá z ohromně trapnejch situací, což je přesně ta chvíle, kdy většina lidí přestane poslouchat 
|
reagovat
|
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|