Punisher - dotaz
co je dobré mít nakoukáno, než se vrhnete na Punishera ? Jasně, jde na to koukat asi i "z voleje" , ale připadám si trochu hozenej do vody.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
Za mě rozhodně jedna z největších seriálových pohodovek co kdy běžela. Co se týče poslední série a ukončení tak jsem spokojený, příběhově zcela dotáhnuté do konce, možná by to mělo skončit o sérii dříve, některé dějové linky s3-4-5 nebyly zrovna dvakrát přínosné. Herecky si taky rozhodně nemám na co stěžovat, možná spíše osobní pocit, Sackoff (Vic) a Freeman (Cady) v těch vypjatějších momentech tak trochu zaostávaly (trochu více než v ostatních dílech co si pamatuju). 8/10 
|
reagovat
|

A to jsou zatím jenom ty novinky...|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|