
Měl jsem hroznej problém s tím, že jsem to už všechno několikrát - někde jinde viděl, a seriál jako takovej mi dal děsně málo toho novýho. I kdyby to měl bejt vizuální prvek (Slow West) nebo neortodoxní brutalita (Brimstone), nenašel jsem důvod, proč to má sedm osmdesátiminutovejch dílů a ne jednu dvouhodinu.
A sere mě to. Michelle Dockery je queen of the world (namíchat po Downtonu tuhle roli s Good Behavior - good job
), ta kamera je občas magická, ale chybělo mi... něco.



A nesmrtelnej slepej šerif to už uplně zabil