Nic moc, po tom hypu co se tu vzedmul jsem čekal nějak víc....stává se ze mě GuidoA.
PS: Nikomu tu nevadí otevření teleportu pro celou Dothrackou armádu?
GoT
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Jo a napodruhe to bylo snad jeste lepsi. Pro meje to s Battle of Bastards a Hardhomem plichta. Kazde ma neco do sebe.|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|