
reaguje na:
speta.jr
Jo to jsem viděl na doporučení brachy a je to tak velký WTF a absurdní , ten hlavní představitel je boží . Hlavně když už to rozkoukáš tak proste chceš vedet jak to dopadlo😀 chlamal jsem se 8/10 

|
reagovat
|




). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině