
reaguje na:
TedGeorge
Já se tak díval na 2x10 Darku místo 3x01 protože mi to tak Netflix nevím proč pustil a zjistil jsem to až po 20 minutách, protože jsem myslel, že je to stopadesátý flashback

|
reagovat
|
I když popravdě tak už to mám u většiny věcí co vidím
Takže letos koukám každou neděli a zatím mě to moc baví i po týdnu 