Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 38241 - 38260 Napsat příspěvek

Ještě jednou Doctor

Matt Smith nás na Vánoce opouští... :o:(:-
599061
Matt Smith nás na Vánoce opouští... *:o**:(**:-*
Ještě jednou Doctor
0 0
reagovat

Sam.Vimes

;) :+
Já začal od Ecclestona (9) bohatě mi to pár let stačilo. Pak jsem se vrhnul na ty starý a ... link
599052
*;)* *:+* Já začal od Ecclestona (9) bohatě mi to pár let stačilo. Pak jsem se vrhnul na ty starý a ... http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/31125564.jpg
Sam.Vimes
0 0
reagovat

Sam.Vimes

Od Ecclestona. Tyhle nový série jsou celkem provázaný, ale bez těch starších se v pohodě obejdeš.
599051
Od Ecclestona. Tyhle nový série jsou celkem provázaný, ale bez těch starších se v pohodě obejdeš.
Sam.Vimes
0 0
reagovat

verbst

Tomu bych věřil, tu zrovna psal Neil Gaiman ;) (vím o tom jen díky jeho blogu).

Už delší dobu si říkám, že Doctora Who zkusím (teď sice nemám čas, ale v létě na něj asi dojde...) A když už o tom mluvím, obligátní otázka: odkud začít? Od 9. Doctora?
599049
Tomu bych věřil, tu zrovna psal Neil Gaiman *;)* (vím o tom jen díky jeho blogu). Už delší dobu si říkám, že Doctora Who zkusím (teď sice nemám čas, ale v létě na něj asi dojde...) A když už o tom mluvím, obligátní otázka: odkud začít? Od 9. Doctora?
verbst
0 0
reagovat

Doctor Who

Konečně jsem se dostal k zopakování Mattovy éry, a musím říct: teda nejen, že je MNOHEM lepší Doctor než Tennant (což už ve mě zrálo dýl), mám tady i svou nejoblíbenější epizodu - The Doctor's Wife. Prostě mazec.
Nejoblíbenější společnicí ale zůstává Donna ;)
599048
Konečně jsem se dostal k zopakování Mattovy éry, a musím říct: teda nejen, že je MNOHEM lepší Doctor než Tennant (což už ve mě zrálo dýl), mám tady i svou nejoblíbenější epizodu - [b]The Doctor's Wife[/b]. Prostě mazec. Nejoblíbenější společnicí ale zůstává Donna *;)*
Doctor Who
0 0
reagovat

kubqo

Díky, solidně pobavilo :D:+
599031
Díky, solidně pobavilo *:D**:+*
kubqo
0 0
reagovat

verbst

Mne to bolo jasné už po tom, čo som videl klip s Tromi kráľmi v Betleheme.
599030
Mne to bolo jasné už po tom, čo som videl klip s Tromi kráľmi v Betleheme.
verbst
0 0
reagovat

The Bible

No, tak po tom prvním dvojdílu myslím, že dál pokračovat ani nechci. Mám pocit, že HORŠÍ věc jsem v televizi neviděl. Naprosto otřesnej voiceover, vypadá to jako béčková televizní produkce z roku raz dva, NEherci jsou úplně zřitě a i když super, tak ta hudba by tam taky nemusela být furt. Jo, a pokud jste to někdo viděli, nezdálo se vám, že postavy byly namluvený později v klidu ve studiu? Jak se tomu říká - postsynchrony?
Uvidím, jestli mě doma někde překecá k dalšímu dvojdílu, ale zatím úplněj odpad.
599026
No, tak po tom prvním dvojdílu myslím, že dál pokračovat ani nechci. Mám pocit, že HORŠÍ věc jsem v televizi neviděl. Naprosto otřesnej voiceover, vypadá to jako béčková televizní produkce z roku raz dva, NEherci jsou úplně zřitě a i když super, tak ta hudba by tam taky nemusela být furt. Jo, a pokud jste to někdo viděli, nezdálo se vám, že postavy byly namluvený později v klidu ve studiu? Jak se tomu říká - postsynchrony? Uvidím, jestli mě doma někde překecá k dalšímu dvojdílu, ale zatím úplněj odpad.
The Bible
0 0
reagovat

kubqo

Tak z tohodle budu žít ještě dlouho... :D
599016
Tak z tohodle budu žít ještě dlouho... *:D*
kubqo
0 0
reagovat
:D
599009
*:D*
0 0
reagovat
Will Graham is shopping for the perfect sweater at Good will.
Then he stumbles upon it, the perfect sweater.
It has a dog pattern.
"Yes" he whispers, "this is my design!"

a btw článok o objavení sa "Fannibals" odnikiaľ, ktorý obsahuje aj jedno nechutne vtipné video
599003
Will Graham is shopping for the perfect sweater at Good will. Then he stumbles upon it, the perfect sweater. It has a dog pattern. "Yes" he whispers, "this is my design!" a btw [link="http://www.buzzfeed.com/ellievhall/meet-the-fannibals-tvs-newest-and-most-intense-fandom"]článok[/link] o objavení sa "Fannibals" odnikiaľ, ktorý obsahuje aj jedno nechutne vtipné [link="http://youtu.be/7Lwr4X4_DCY"]video[/link]
0 0
reagovat

verbst

:+:+:+
598982
*:+**:+**:+*
verbst
0 0
reagovat
no výborně, byla by škoda to zaříznout .. potenciál to má neskutečný
598981
no výborně, byla by škoda to zaříznout .. potenciál to má neskutečný
0 0
reagovat
to bylo jasný 8)
598979
to bylo jasný *8)*
0 0
reagovat

Hannibal

Tak máme nakonec druhou řadu! :)):+
598978
Tak máme nakonec [link="http://collider.com/hannibal-season-2-news/"]druhou řadu[/link]! *:))**:+*
Hannibal
0 0
reagovat

Phil cze

:o:+
598974
*:o**:+*
Phil cze
0 0
reagovat
Pro těch pár, co tu pravidelně sledují Mad Meny a nebojí se potenciálně spoilerodní konspirace je tohle rozhodně zajímavý: link
598972
Pro těch pár, co tu pravidelně sledují Mad Meny a nebojí se potenciálně spoilerodní konspirace je tohle rozhodně zajímavý: [link="http://www.thedailybeast.com/articles/2013/05/29/mad-men-the-bizarre-megan-draper-as-sharon-tate-conspiracy-theory.html"]link[/link]
0 0
reagovat
My Bearovci víme. ;) Je super to slyšet i odjinud.
598855
My Bearovci víme. *;)* Je super to slyšet i odjinud.
0 0
reagovat
Soundtrack k Da Vinci's Demons od Beara McCrearyho je fakt dosť dobrý :+
598843
Soundtrack k Da Vinci's Demons od Beara McCrearyho je fakt dosť dobrý *:+*
0 0
reagovat
Som dojatý, moji Longmire bratia!
598790
Som dojatý, moji Longmire bratia!
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se