Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 38201 - 38220 Napsat příspěvek

GoT

jak píše okkac ... osobně ale nedoufám že v posledním díle zařve i Joffrey to si nechají na 4 serii kde by měl být i útěk Tyriona a Sansi 4 serii by měli spíše označit 3.5 :-)
599138
jak píše okkac ... osobně ale nedoufám že v posledním díle zařve i [spoiler]Joffrey[/spoiler] to si nechají na 4 serii kde by měl být i útěk[spoiler] Tyriona a Sansi[/spoiler] 4 serii by měli spíše označit 3.5 :-)
GoT
0 0
reagovat

GoT

Hlavne si vzpomente na Stannise s pijavicema
599136
[spoiler]Hlavne si vzpomente na Stannise s pijavicema[/spoiler]
GoT
0 0
reagovat

GoT

Scéna v yunkai bola aj v knihe takto osekaná? Čakal som od toho viac
599135
Scéna v [spoiler]yunkai bola aj v knihe takto osekaná?[/spoiler] Čakal som od toho viac
GoT
0 0
reagovat

Sam.Vimes

začal jsem tušitKdyž se zavřely ty dveře, to bylo hodně divné, pak už to byla jen sada dalších náznaků ("hostina skončila" na toho s tím přívěsem prasat, běžící vojáci atd) které to podepisovaly. Každopádně, upřímně jsem nečekal takové vyvraždění, čekal jsem nějakou šachovou situaci, možná i zabití té jeho těhotné královny apod. ale ne tohle, rozhodně jsem nečekal smrt krále severu. (jehož ochranka je btw hilarious).
599134
začal jsem tušit[spoiler]Když se zavřely ty dveře, to bylo hodně divné, pak už to byla jen sada dalších náznaků ("hostina skončila" na toho s tím přívěsem prasat, běžící vojáci atd) které to podepisovaly. Každopádně, upřímně jsem nečekal takové vyvraždění, čekal jsem nějakou šachovou situaci, možná i zabití té jeho těhotné královny apod. ale ne tohle, rozhodně jsem nečekal smrt krále severu. (jehož ochranka je btw hilarious).[/spoiler]
Sam.Vimes
0 0
reagovat

Sam.Vimes

Kedy som začal tušiť? Keď Hound preniesol jednu hlášku tak som začal tušiť že sa niečo stane. Aj keď som omylom zistil pred pár týždňami že Rob zomrie tak som to nečakal...

Vynechanie hudby na konci bolo fakt vhodné. Ale tak znechutený a šokovaný som nebol dlho... to nedokázal ani Hannibal.
599132
[spoiler]Kedy som začal tušiť? Keď Hound preniesol jednu hlášku tak som začal tušiť že sa niečo stane. Aj keď som omylom zistil pred pár týždňami že Rob zomrie tak som to nečakal... Vynechanie hudby na konci bolo fakt vhodné. Ale tak znechutený a šokovaný som nebol dlho... to nedokázal ani Hannibal.[/spoiler]
Sam.Vimes
0 0
reagovat

GoT

Tohle bylo hodně mrazivé. Věděl jsem co se bude dít, ale i tak: :o A Talissa... Předtím jsem čekal, že k titulkům budou zase hrát Deště, ale tohle bylo tak brutální že tam tvůrci ani neměli chuť dávat žádnou stylovou hudbu.
Dotaz na nečtenáře - dost by mě zajímalo, kdy jste začali tušit že je něco špatně.
599131
[spoiler]Tohle bylo hodně mrazivé. Věděl jsem co se bude dít, ale i tak: *:o* A Talissa... Předtím jsem čekal, že k titulkům budou zase hrát Deště, ale tohle bylo tak brutální že tam tvůrci ani neměli chuť dávat žádnou stylovou hudbu. Dotaz na nečtenáře - dost by mě zajímalo, kdy jste začali tušit že je něco špatně.[/spoiler]
GoT
0 0
reagovat

Sarger

Tak na tohle reakce jsme se my ctenari tesili nejvice :D
599130
Tak na tohle reakce jsme se my ctenari tesili nejvice *:D*
Sarger
0 0
reagovat

GoT

Silly Fanboys :D
Len pre tých ktorý videli dnešný diel: link
599129
Silly Fanboys *:D* Len pre tých ktorý videli dnešný diel: https://twitter.com/RedWeddingTears
GoT
0 0
reagovat

GoT

:o
599127
*:o*
GoT
0 0
reagovat

speta.jr

link
to byla manželka Robba
599123
http://www.edna.cz/game-of-thrones/postavy/talisa-maegyr/ to byla manželka [spoiler]Robba [/spoiler]
speta.jr
0 0
reagovat
Seriózne, mne je fakt fyzicky zle.
599122
Seriózne, mne je fakt fyzicky zle.
0 0
reagovat

okkac

to neni spoiler, bo vubec nevim, kdo to je :D8)
599121
to neni spoiler, bo vubec nevim, kdo to je *:D**8)*
okkac
0 0
reagovat

GoT

Ok, tak opäť toto som nečakal... dosť šok. Idem čítam knihy konečne.
599119
Ok, tak opäť toto som nečakal... dosť šok. Idem čítam knihy konečne.
GoT
0 0
reagovat

GoT

Opravdu velky spoiler I pro ctenare, ktery cekal to co, cekal, tak pridana smrt Talissy byla dost znicujici taky. Hlavne diky brutalnimu zpusobu popravy.
599120
Opravdu velky spoiler [spoiler]I pro ctenare, ktery cekal to co, cekal, tak pridana smrt Talissy byla dost znicujici taky. Hlavne diky brutalnimu zpusobu popravy.[/spoiler]
GoT
0 0
reagovat

Community

599118
[link="http://www.rollingstone.com/movies/news/dan-harmon-says-hes-returning-to-community-20130601"]Dan Harmon!!![/link] *:+*
Community
0 0
reagovat
OK, teraz mi bude celý deň na tyčku.
599117
OK, teraz mi bude celý deň na tyčku.
0 0
reagovat

GoT 3x9

popsat tento díl jedním slovem ? masakr :-)
599116
popsat tento díl jedním slovem ? masakr :-)
GoT 3x9
0 0
reagovat

GoT

V okamžiku, kdy se zavřely velké dveře mnou projely zimomriavky. Jak spustily Deště Kastameru... Jak se Cat rozhlížela kolem a když se na ní zle usmál Roose Bolton, věděl jsem, že je to tady...

"The Lannisters send their regards."
599114
V okamžiku, kdy se zavřely velké dveře mnou projely zimomriavky. Jak spustily Deště Kastameru... Jak se Cat rozhlížela kolem a když se na ní zle usmál Roose Bolton, věděl jsem, že je to tady... "The Lannisters send their regards."
GoT
0 0
reagovat

duro

Tak to si ve špatný diskuzi... Tahle je pro tebe.
599103
Tak to si ve špatný diskuzi... [link="http://www.moviezone.cz/clanek/24022-bitva-buchet-215-televizni-strip-poker/diskuze/"]Tahle[/link] je pro tebe.
duro
0 0
reagovat

Duro

Chyběl jsi nám tu do klasické konstelace: WTF is Doctor Who
599102
Chyběl jsi nám tu do klasické konstelace: [link="http://www.youtube.com/watch?v=P6PMy6gUAHku"]WTF is Doctor Who[/link]
Duro
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se