Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 38021 - 38040 Napsat příspěvek
Ale v diskuzích po netu převládá názor, že je Warlow někdo, kdo už byl v minulosti.
600576
Ale v diskuzích po netu převládá názor, že je Warlow někdo, kdo už byl v minulosti.
0 0
reagovat
To máš pravdu, je to trošku podezřelé ale jestli to bude fakt on, tak se pěkně naseru :) ale přece jen scénáristi poslední roky ukazují, že jsou docela nepředvídatelní, tak snad nevyměkli a Benna brzo někam "odklidí" 8)
600575
To máš pravdu, je to trošku podezřelé ale jestli to bude fakt on, tak se pěkně naseru *:)* ale přece jen scénáristi poslední roky ukazují, že jsou docela nepředvídatelní, tak snad nevyměkli a Benna brzo někam "odklidí" *8)*
0 0
reagovat
No tak ten příchod Benna na náhodu mi přijde dost takovej jako trapnej. :) A dost mi přijde podezřelý, že tvář Warlowa ještě neukázali a zatím každej záporák chodil na scénu dost na přímo a halsitě.
600573
[spoiler]No tak ten příchod Benna na náhodu mi přijde dost takovej jako trapnej. *:)* A dost mi přijde podezřelý, že tvář Warlowa ještě neukázali a zatím každej záporák chodil na scénu dost na přímo a halsitě. [/spoiler]
0 0
reagovat

TonyClifton

Jak jsi na to přišel? Já teda doufám že ne, bylo by to dost lame.
600572
Jak jsi na to přišel? Já teda doufám že ne, bylo by to dost lame.
TonyClifton
0 0
reagovat
Dost by mě zajímalo, kdo bude vrah ve třetí sezóně The Killing. Po šestým díle je to už slušně zamotaný. Můj tip?

Strážce ve vězení co se u pozdních příchodů do práce vymlouvá na děti...
600561
Dost by mě zajímalo, kdo bude vrah ve třetí sezóně The Killing. Po šestým díle je to už slušně zamotaný. Můj tip? [spoiler]Strážce ve vězení co se u pozdních příchodů do práce vymlouvá na děti...[/spoiler]
0 0
reagovat

TB 6x3

Ben je Warlow?
600560
[spoiler]Ben je Warlow? [/spoiler]
TB 6x3
0 0
reagovat

Dexter

Whooo, tak to jsem teda vubec necekal, pro me teda paradni rozjezd, asi proto, ze jsem nic necekal :+
600558
Whooo, tak to jsem teda vubec necekal, pro me teda paradni rozjezd, asi proto, ze jsem nic necekal *:+*
Dexter
0 0
reagovat

Luther season 1

Jo, tak tohle bylo hooooodne kvalitni, ta inteligentni psychologicka rovina to tahne!
600551
Jo, tak tohle bylo hooooodne kvalitni, ta inteligentni psychologicka rovina to tahne!
Luther season 1
0 0
reagovat

Gorecki

spravní chlapi jej viděli včera v 11 8)
600550
spravní chlapi jej viděli včera v 11 *8)*
Gorecki
0 0
reagovat
Meh, spravnym chlapom zacal Top Gear
600549
Meh, spravnym chlapom zacal Top Gear
0 0
reagovat
Dexter byl dobrej, klidnej rozjezd, nemuzou prestrelit zacatek, kdyz jde o poslednich 12 epizod.. postupne se to bude stupnovat!

Ray Donovan se mi taky libil, uvidime kam to povede :)
600547
Dexter byl dobrej, klidnej rozjezd, nemuzou prestrelit zacatek, kdyz jde o poslednich 12 epizod.. postupne se to bude stupnovat! Ray Donovan se mi taky libil, uvidime kam to povede :)
0 0
reagovat

TonyCIifton

Neříkej a v čem hrají? 8)
600546
Neříkej a v čem hrají? *8)*
TonyCIifton
0 0
reagovat
meeeh na Dextera sere pes.

Dospěláci se dívají na herecký koncert Jona Voighta v Ray Donovanovi. :)
600545
meeeh na Dextera sere pes. Dospěláci se dívají na herecký koncert Jona Voighta v Ray Donovanovi. *:)*
0 0
reagovat

Dexter

Uh, už dneska?

Úplně jsem na to zapomněl...
600544
Uh, už dneska? Úplně jsem na to zapomněl...
Dexter
0 0
reagovat

Dexter S08E01

Také nemastné neslané. Ale už som si zvykol na pomalé rozjazdy sérií, takže to neberiem nijak vážne. Navyše ukážka na ďalšiu časť predpovedá, že toto bude ešte veľmi zaujímavé. :+
600543
Také nemastné neslané. Ale už som si zvykol na pomalé rozjazdy sérií, takže to neberiem nijak vážne. Navyše ukážka na ďalšiu časť predpovedá, že toto bude ešte veľmi zaujímavé. *:+*
Dexter S08E01
0 0
reagovat

Ray Donovan

Velmi mi to sedlo. Čuchám čuchám kvalitku. :)
600541
Velmi mi to sedlo. Čuchám čuchám kvalitku. *:)*
Ray Donovan
0 0
reagovat

Futurama 7x16

po dvouch nemastnejch a neslanejch dílech naprostá pecka. Lrrrrr je prostě sympaťák. Když je na scéně ještě Jrrrrr a Drrrrr, tak jsem se řezal smíchy. "Dáš si taky bombón?" :D

The Finder Outer by byl naprosto epickej seriál. Něco takovýho bych bral :)

We interrupt your TV being off, to bring you this important message.

Prostě pecka!
600532
po dvouch nemastnejch a neslanejch dílech naprostá pecka. Lrrrrr je prostě sympaťák. Když je na scéně ještě Jrrrrr a Drrrrr, tak jsem se řezal smíchy. "Dáš si taky bombón?" :D The Finder Outer by byl naprosto epickej seriál. Něco takovýho bych bral :) We interrupt your TV being off, to bring you this important message. Prostě pecka!
Futurama 7x16
0 0
reagovat

Luther

no po prvnim dile prvni rady musim rict "WOW" a to se to ma lepsit :o:+
600531
no po prvnim dile prvni rady musim rict "WOW" a to se to ma lepsit *:o**:+*
Luther
0 0
reagovat

Mad Men

finále
Já ten seriál miluju. MILUJU! Skvostně zahraný, bezchybná atmosféra, a po šesti letech se to furt ubírá někam dopředu. :+
600458
[b]finále[/b] Já ten seriál miluju. MILUJU! Skvostně zahraný, bezchybná atmosféra, a po šesti letech se to furt ubírá někam dopředu. *:+*
Mad Men
0 0
reagovat

Hello Ladies

Prvá ukážka na Merchantov sitcom link :)
600419
Prvá ukážka na Merchantov sitcom http://www.youtube.com/watch?v=9CYTzzCA8UM *:)*
Hello Ladies
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se