Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 35921 - 35940 Napsat příspěvek
tak si do denicku napis jeste OZ a australsky Underbelly, at taky chvilku koukas na neco kvalitniho a ne jen na vyhypovanej prumer (krom BB samozrejme)
609218
tak si do denicku napis jeste OZ a australsky Underbelly, at taky chvilku koukas na neco kvalitniho a ne jen na vyhypovanej prumer (krom BB samozrejme)
0 0
reagovat
Vďaka za radu :+
Som minulý rok dopozeral Breaking Bad, Dextera, svojim spôsobom aj Homeland, tak hľadám nový seriál/seriály.:)
609216
Vďaka za radu *:+* Som minulý rok dopozeral Breaking Bad, Dextera, svojim spôsobom aj Homeland, tak hľadám nový seriál/seriály.*:)*
0 0
reagovat

Godlike

sam crow je ten nejvetsi dabingovej fail. nic jako sam crow v serialu neni :)
609215
sam crow je ten nejvetsi dabingovej fail. nic jako sam crow v serialu neni :)
Godlike
0 0
reagovat

xxendxx

Dík za bludišťáka a Gogginse +1 :))
609214
Dík za bludišťáka a Gogginse +1 *:))*
xxendxx
0 0
reagovat

RidleyCrowe

Do House of Cards jsem se momentálně pustil já, zatím mám za sebou pět dílů a jsem naprosto ohromen kvalitou každého z nich. Opravdu výborná záležitost.

Jsem rád za další kladné ohlasy na SoA, první dvě-tři série jsem viděl na Prima Cool a bavilo mě to, potom jsem si ale zbytek nechal utéct a teď se mi nedaří zbytek seriálu splašit. Sam Crow ale rozhodně stojí ve frontě.
609213
Do House of Cards jsem se momentálně pustil já, zatím mám za sebou pět dílů a jsem naprosto ohromen kvalitou každého z nich. Opravdu výborná záležitost. Jsem rád za další kladné ohlasy na SoA, první dvě-tři série jsem viděl na Prima Cool a bavilo mě to, potom jsem si ale zbytek nechal utéct a teď se mi nedaří zbytek seriálu splašit. Sam Crow ale rozhodně stojí ve frontě.
RidleyCrowe
0 0
reagovat
nejvetsi borec siroko daleko je samozrejme Walton Goggins 8) At uz v Shieldu, nebo v Justified, ktery si pust hned potom :)
609212
nejvetsi borec siroko daleko je samozrejme Walton Goggins *8)* At uz v Shieldu, nebo v Justified, ktery si pust hned potom :)
0 0
reagovat
Tak to určite to skúsim. :)
Už len kvôli tomu Sutterovi, ktorý má v SoA skvelú postavu. Hlavne to ako sa zohavuje, postupne je takmer slepý, bez jazyka a pod.:)
609210
Tak to určite to skúsim. *:)* Už len kvôli tomu Sutterovi, ktorý má v SoA skvelú postavu. Hlavne to [spoiler]ako sa zohavuje, postupne je takmer slepý, bez jazyka a pod.[/spoiler]*:)*
0 0
reagovat

verbst

ziskavas bludistaka. Taky to tlacim, kudy chodim :) nejvic nedocenej seros, kterej zabila N@ha vysilacim slotem
609209
ziskavas bludistaka. Taky to tlacim, kudy chodim :) nejvic nedocenej seros, kterej zabila N@ha vysilacim slotem
verbst
0 0
reagovat

Vardant

Taky jsem koukal...

xxendxx
:D Asi jo. Protože právě díky Tobě jsem se do toho loni pustil a fakt je to v podstatě bezchybná pecka všech pecek. :+

A jinak k tomu Sherlockovi - Dal jsem 8/10 a pomalu jste mně pranýřovali, a přitom se nás tady takovejch sešlo víc. Takže žádný protiproudový hodnocení. Uff. 8):D
609208
Taky jsem koukal... [b]xxendxx[/b] *:D* Asi jo. Protože právě díky Tobě jsem se do toho loni pustil a fakt je to v podstatě bezchybná pecka všech pecek. *:+* A jinak k tomu [b]Sherlockovi[/b] - Dal jsem 8/10 a pomalu jste mně pranýřovali, a přitom se nás tady takovejch sešlo víc. Takže žádný protiproudový hodnocení. Uff. *8)**:D*
Vardant
0 0
reagovat
Jaaaaaj, presne ja som myslel agentov :D
609207
Jaaaaaj, presne ja som myslel agentov *:D*
0 0
reagovat
asi myslel Agents of S.H.I.T, jinak si to nedovedu vysvetlit....

THE SHIELD, RidleyCrowe, THE SHIELD !!!
609206
asi myslel Agents of S.H.I.T, jinak si to nedovedu vysvetlit.... THE SHIELD, RidleyCrowe, THE SHIELD !!!
0 0
reagovat
shield je od stejnejch tvurcu jako SoA, v SoA se mihne vetsina hercu z shieldu, Sutter tam hraje armenskyho psychopata a je to jeste vetsi pecka nez SoA. S genialnim koncem a skvelejma guest stars jako je Glenn Close a Forest Whitaker. Jestli se ti SoA libi, je to povinnost.
609205
shield je od stejnejch tvurcu jako SoA, v SoA se mihne vetsina hercu z shieldu, Sutter tam hraje armenskyho psychopata a je to jeste vetsi pecka nez SoA. S genialnim koncem a skvelejma guest stars jako je Glenn Close a Forest Whitaker. Jestli se ti SoA libi, je to povinnost.
0 0
reagovat
Ona existuje špatná recenze na The Shield? :o
609204
Ona existuje špatná recenze na The Shield? *:o*
0 0
reagovat

xxendxx

Neviem, zatiaľ čo som čítal tie recenzie tak to až taká pecka nie je, ale možno skúsim. Skôr rozmýšlam, že by som sa pustiť do House of Cards. :)
609203
Neviem, zatiaľ čo som čítal tie recenzie tak to až taká pecka nie je, ale možno skúsim. Skôr rozmýšlam, že by som sa pustiť do House of Cards. *:)*
xxendxx
0 0
reagovat

xxendxx

Stephen King
609202
[spoiler]Stephen King[/spoiler]
xxendxx
0 0
reagovat
jaky je to genialni cameo?

jestli si nevidel Shield, tak sup na nej, nez zacne posledni serka SoA.
609201
jaky je to genialni cameo? jestli si nevidel Shield, tak sup na nej, nez zacne posledni serka SoA.
0 0
reagovat

Sons of Anarchy

Šesť sezón mám úspešne za sebou a musím povedať, že SoA patrí medzi špičku súčasnej televíznej tvorby. Premakaný príbeh (z ktorého síce občas cítiť vykonštruovanosť) plný zvratov a napätia. Kurt Sutter majstrovsky dávkuje informácie nielen o deji ale aj o postavách, kedy aj v šiestej sérií sa dozviete niečo nové (a niektoré podáva iba v náznakoch). Postavy sa správajú logicky a ani raz si pri ich konaní nepoviete wtf, to isté platí aj pre ich vývoj. Samotné postavy patria k tím najsympatickejším za posledné roky (aj keď sú to zločinci a psychopati). Postáv je veľa a každý si nájde svoju obľúbenú. Herci idú na plno a žiadny z nich nevyčnieva ale ani nezaniká (plus geniálne cameo v tretej sérií). Skrátka SoA sa okamžite stalo jedným z najlepších seriálov aké som kedy videl. :+
609200
Šesť sezón mám úspešne za sebou a musím povedať, že SoA patrí medzi špičku súčasnej televíznej tvorby. Premakaný príbeh (z ktorého síce občas cítiť vykonštruovanosť) plný zvratov a napätia. Kurt Sutter majstrovsky dávkuje informácie nielen o deji ale aj o postavách, kedy aj v šiestej sérií sa dozviete niečo nové (a niektoré podáva iba v náznakoch). Postavy sa správajú logicky a ani raz si pri ich konaní nepoviete wtf, to isté platí aj pre ich vývoj. Samotné postavy patria k tím najsympatickejším za posledné roky (aj keď sú to zločinci a psychopati). Postáv je veľa a každý si nájde svoju obľúbenú. Herci idú na plno a žiadny z nich nevyčnieva ale ani nezaniká (plus geniálne cameo v tretej sérií). Skrátka SoA sa okamžite stalo jedným z najlepších seriálov aké som kedy videl. *:+*
Sons of Anarchy
0 0
reagovat
od 3. serie je to nehorazna pecka
609199
od 3. serie je to nehorazna pecka
0 0
reagovat
Tak jsem se zkusil ponořit do Psych, protože jsem tomu napoprvé nedal pořádnou šanci(a hlavně nebylo o svátcích na co koukat) a ten seriál se tak nehorázně v dalších řadách rozjede, až se tomu skoro nedá uvěřit. A to bylo ještě před tím než si začali hrát i se znělkou a parodovat známé filmy.
609198
Tak jsem se zkusil ponořit do Psych, protože jsem tomu napoprvé nedal pořádnou šanci(a hlavně nebylo o svátcích na co koukat) a ten seriál se tak nehorázně v dalších řadách rozjede, až se tomu skoro nedá uvěřit. A to bylo ještě před tím než si začali hrát i se znělkou a parodovat známé filmy.
0 0
reagovat

Community

Za mě spokojenost :+
Na 1. nebo 2. řadu se to (zatím) nechytá, ale úvod 5. série má nadhled a švih podávané s nenucenou lehkostí, což tak bolestně chybělo vloni.
Pierce potěšil :+
609195
Za mě spokojenost *:+* Na 1. nebo 2. řadu se to (zatím) nechytá, ale úvod 5. série má nadhled a švih podávané s nenucenou lehkostí, což tak bolestně chybělo vloni. [spoiler]Pierce potěšil *:+*[/spoiler]
Community
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se