Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 35461 - 35480 Napsat příspěvek
Nový trailer na Hannibala je hlavne spoileroidný jak prase (aj keď človek znalý predlohy vie, čo sa asi stane). Ťažko súdiť podľa traileru, ale aspoň sa mi zdá, že už sa dohodli na jednej linke, ktorú idú rozvíjať a nebude to epizódne ako CSI, takže snáď sa nemýlim a bude to lepšie ako minulý rok. 8)
610314
Nový trailer na Hannibala je hlavne spoileroidný jak prase (aj keď človek znalý predlohy vie, čo sa asi stane). Ťažko súdiť podľa traileru, ale aspoň sa mi zdá, že už sa dohodli na jednej linke, ktorú idú rozvíjať a nebude to epizódne ako CSI, takže snáď sa nemýlim a bude to lepšie ako minulý rok. *8)*
0 0
reagovat
Nový trailer na Hannibala je ... slabý. Mám taký pocit, že vôbec nevystihli to, čo sa mi na prvej sérke páčilo najviac.
610310
Nový [link="http://www.youtube.com/watch?v=XVhl6WgMTGw"]trailer[/link] na Hannibala je ... slabý. Mám taký pocit, že vôbec nevystihli to, čo sa mi na prvej sérke páčilo najviac.
0 0
reagovat

Black sails

yo ho yo ho pirates life for me ! miluju to !! totální paráda !!! v tohle jsem snad ani nedoufal !
těším se mocně na další díl !! sakra nejradši bych to chtěl vidět naráz !
jen aby to mělo velkou sledovanost a přidali se další série podobně jako u Spartaca !!!
TV starz ftw !!
610301
yo ho yo ho pirates life for me ! miluju to !! totální paráda !!! v tohle jsem snad ani nedoufal ! těším se mocně na další díl !! sakra nejradši bych to chtěl vidět naráz ! jen aby to mělo velkou sledovanost a přidali se další série podobně jako u Spartaca !!! TV starz ftw !!
Black sails
0 0
reagovat

Gonzi

fuck yeah !! you are the man! díky za upozornění !!8)
610290
fuck yeah !! you are the man! díky za upozornění !!*8)*
Gonzi
0 0
reagovat

Gonzi

:+ Danke!
610289
*:+* Danke!
Gonzi
0 0
reagovat

verbst

Ve velmi příjemném 720 pixelů vysokém, 2 gigabajty velikém "záznamu". A ten díl má něco málo přes hoďku.
610287
Ve velmi příjemném 720 pixelů vysokém, 2 gigabajty velikém "záznamu". A ten díl má něco málo přes hoďku.
verbst
0 0
reagovat
Mě televizní kalendář ukazuje, že to bude až za tejden... Uniklo to aspoň v dobré kvalitě?
610284
Mě televizní kalendář ukazuje, že to bude až za tejden... Uniklo to aspoň v dobré kvalitě?
0 0
reagovat

Black Sails

ty kráso to je pecka. :+
610283
ty kráso to je pecka. *:+*
Black Sails
0 0
reagovat

Banshee 2.02

První díl druhý série zklamal, druhej je ale už ta stará známá pecka.... Bad motherfucker Siobhan v supercute kalhotkách, Lucas splácející dluh a orange is the new black po "Bansheeovsku". Chci další díl. Hned
610277
První díl druhý série zklamal, druhej je ale už ta stará známá pecka.... Bad motherfucker Siobhan v supercute kalhotkách, Lucas splácející dluh a orange is the new black po "Bansheeovsku". Chci další díl. Hned
Banshee 2.02
0 0
reagovat

kubqo

A to najlepšie iba príde, závidím ti, že to teraz prvýkrát pozeráš :+
610276
A to najlepšie iba príde, závidím ti, že to teraz prvýkrát pozeráš *:+*
kubqo
0 0
reagovat
Po skončení Sherlocka už som začal cítiť absťák, tak som teda skúsil House of Cards. A už po tretej časti si ma získali na plno. Až tak, že keby som nešiel teraz na Vlka z Wall Street, tak by som pravdepodobne strávil s tým celú noc :D
610275
Po skončení Sherlocka už som začal cítiť absťák, tak som teda skúsil [b]House of Cards[/b]. A už po tretej časti si ma získali na plno. Až tak, že keby som nešiel teraz na Vlka z Wall Street, tak by som pravdepodobne strávil s tým celú noc *:D*
0 0
reagovat
31 minut v Pilotu Helixu a mám pocit, že jsem se takhle stísněně a blbě u televize snad v životě necítil...
610273
31 minut v Pilotu [b]Helixu[/b] a mám pocit, že jsem se takhle stísněně a blbě u televize snad v životě necítil...
0 0
reagovat
Lidi, co peskujou dialogy by si mohli dávat bacha na výrazy jako oběví. :D
610248
Lidi, co peskujou dialogy by si mohli dávat bacha na výrazy jako oběví. *:D*
0 0
reagovat

První republika

Ta inspirace Panstvím se nedá zapřít, dokonce 3 postavy jsou tam skoro totožné (Obrienová, Anna a Hraběnka). Začnu pozitivy, hodně mne překvapila výprava a historická přesnost v některých detailech, tam bych neměl námitek. Jasně efekty při válečných scénách nebyly z nejdražších, ale i tak mne celkově ta vojenská vložka překvapila. Naprosto tam herecky vládne Vlasák, to je na český poměry neuvěřitelnej herec, špičkovej kdekoliv se oběví. Snažím se to vnímat pozitivně, protože tohle období mám hodně rád, ale prostě to nejde. Tvůrci si podle mne ukousli hodně velké sousto. Dialogy jsou doslova primitivní a myslím, že průměrný přispěvatel do této sekce by jim to dokázal přepsat do lepší podoby a celkově to uvedení do děje strašně tragikomický. Fakt ty dialogy na úrovni nějaký céčkový telenovely, nepamatuju, že by těch pár dílů Vyprávěj co jsem viděl mělo tak tragický dialogy. Je to škoda, protože to nemá špatný obsazení a celkově tam snaha vidět je... 4/10
610247
Ta inspirace Panstvím se nedá zapřít, dokonce 3 postavy jsou tam skoro totožné (Obrienová, Anna a Hraběnka). Začnu pozitivy, hodně mne překvapila výprava a historická přesnost v některých detailech, tam bych neměl námitek. Jasně efekty při válečných scénách nebyly z nejdražších, ale i tak mne celkově ta vojenská vložka překvapila. Naprosto tam herecky vládne Vlasák, to je na český poměry neuvěřitelnej herec, špičkovej kdekoliv se oběví. Snažím se to vnímat pozitivně, protože tohle období mám hodně rád, ale prostě to nejde. Tvůrci si podle mne ukousli hodně velké sousto. Dialogy jsou doslova primitivní a myslím, že průměrný přispěvatel do této sekce by jim to dokázal přepsat do lepší podoby a celkově to uvedení do děje strašně tragikomický. Fakt ty dialogy na úrovni nějaký céčkový telenovely, nepamatuju, že by těch pár dílů Vyprávěj co jsem viděl mělo tak tragický dialogy. Je to škoda, protože to nemá špatný obsazení a celkově tam snaha vidět je... 4/10
První republika
0 0
reagovat

popik

Jasně, hodnotit se dá ve výsledku vše, jenže sis v zásadě vybral vrcholy žánru (byť Sherlock je žánr sám pro sebe - I'll give you that), kdy je to fakt spíše o tom, co ti osobně sedí, než co je kvalitnější.
Community
Baví celkem dost a souhlasím s Sam.Vimes ohledně práce se tím.
610238
Jasně, hodnotit se dá ve výsledku vše, jenže sis v zásadě vybral vrcholy žánru (byť Sherlock je žánr sám pro sebe - I'll give you that), kdy je to fakt spíše o tom, co ti osobně sedí, než co je kvalitnější. [b]Community[/b] Baví celkem dost a souhlasím s [b]Sam.Vimes[/b] ohledně práce se tím.
popik
0 0
reagovat

Community

Ano, je to dobré :)
a výborně se tam pracuje s odchodem Chevyho Chase - cameo v prvním díle, zpráva o Piercově smrti minule a samozřejmě celý dnešní díl.
610236
Ano, je to dobré *:)* [spoiler]a výborně se tam pracuje s odchodem Chevyho Chase - cameo v prvním díle, zpráva o Piercově smrti minule a samozřejmě celý dnešní díl.[/spoiler]
Community
0 0
reagovat

Community

Jo, mám pocit, že ve druhý sezoně by podobná epizoda byla ještě o stupínek lepší, ale pořád fajn. :+

Parks & Rec
Ty dva Ronovy momenty totálně priceless. :D

HIMYM
Meh.

Brooklyn Nine-Nine
Čím dál tím lepší. :+
610235
Jo, mám pocit, že ve druhý sezoně by podobná epizoda byla ještě o stupínek lepší, ale pořád fajn. *:+* [b]Parks & Rec[/b] Ty dva Ronovy momenty totálně priceless. *:D* [b]HIMYM[/b] Meh. [b]Brooklyn Nine-Nine[/b] Čím dál tím lepší. *:+*
Community
0 0
reagovat

popik

to Gonzi: Já mám zase za to, že filmy i seriály se s jistým odstupem dají hodnotit i přes nesourodost žánru, nebo stylu. Hodnotím komplexnost, hodnotím celkový dojem, v případě Sherlocka, hodnotím tak neskutečně dobře přepracovanou Doylovskou literární látku, že prostě nemůžu jinak než adorovat. Samo v tomhle hodnocení vládnou i osobní sympatie, ale kde nejsou, že?
BTW U seriálů je možná to multižánrové hodnocení ještě o něco jednodušší 8)
610233
to Gonzi: Já mám zase za to, že filmy i seriály se s jistým odstupem dají hodnotit i přes nesourodost žánru, nebo stylu. Hodnotím komplexnost, hodnotím celkový dojem, v případě Sherlocka, hodnotím tak neskutečně dobře přepracovanou Doylovskou literární látku, že prostě nemůžu jinak než adorovat. Samo v tomhle hodnocení vládnou i osobní sympatie, ale kde nejsou, že? BTW U seriálů je možná to multižánrové hodnocení ještě o něco jednodušší *8)*
popik
0 0
reagovat
srovnat tyhle tři seriály mi přijde jako poměřovat lásku nebeskou s avatarem a čistou duší.
610232
srovnat tyhle tři seriály mi přijde jako poměřovat lásku nebeskou s avatarem a čistou duší.
0 0
reagovat

Sherlock 3 série 3 díl

Na rovinu, nejsem jedním z těch šášulů, kteří měsíčně sjedou 150 seriálů a pak z každýho z nich uchcávají někde v diskuzích na filmových webech.
Ne! Já, když už se přinutím koukat na seriál musí to být pecka, prostě událost, která je ověřená časem i "stádem".
Tím chci říct, že ani Hra o Trůny, ani Perníkový Táta, ale Sherlock je jednoznačně nejlepším seriálem poslední 5ti letky, a to minimálně. 8)
610231
Na rovinu, nejsem jedním z těch šášulů, kteří měsíčně sjedou 150 seriálů a pak z každýho z nich uchcávají někde v diskuzích na filmových webech. Ne! Já, když už se přinutím koukat na seriál musí to být pecka, prostě událost, která je ověřená časem i "stádem". Tím chci říct, že ani Hra o Trůny, ani Perníkový Táta, ale Sherlock je jednoznačně nejlepším seriálem poslední 5ti letky, a to minimálně. *8)*
Sherlock 3 série 3 díl
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se