Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 35421 - 35440 Napsat příspěvek

Arrow

Vardant: stále je to málo.. :D
610579
Vardant: stále je to málo.. *:D*
Arrow
0 0
reagovat

Arrow

Deathstroke v plné parádě, Red Arrow potvrzen :+
610577
[spoiler]Deathstroke v plné parádě, Red Arrow potvrzen[/spoiler] *:+*
Arrow
0 0
reagovat
departed tomu rozumi :+
610572
departed tomu rozumi *:+*
0 0
reagovat

Breaking Bad

Naprostá špička mezi seriály. Rozepisovat se nechci, ale rozhodně je to jeden z nejlepších seriálů, co televizní produkce kdy nabídla. :+ Cranston a Esposito fenomenální. :+:+
610571
Naprostá špička mezi seriály. Rozepisovat se nechci, ale rozhodně je to jeden z nejlepších seriálů, co televizní produkce kdy nabídla. *:+* Cranston a Esposito fenomenální. *:+**:+*
Breaking Bad
0 0
reagovat

Sarger

To si nejsem jistej...já byl sice taky nejvíc odvařenej z druhé série, ale ty výhrady, který Mildík píše, jsou povětšinou věci, který mě naopak hodně bavily.
610565
To si nejsem jistej...já byl sice taky nejvíc odvařenej z druhé série, ale ty výhrady, který Mildík píše, jsou povětšinou věci, který mě naopak hodně bavily.
Sarger
0 0
reagovat
Mildík: Pozeraj ďalej, pochopíš.
610564
Mildík: Pozeraj ďalej, pochopíš.
0 0
reagovat

Sherlock

Tak první sezóna za mnou, měl jsem nějaký čas si to nechat projít hlavou a tady je pár mých postřehů... S ohledem na nadstandartní délku jednotlivých epizod, kterých je také poskromnu, si dovolím to rozepsat po jednotlibých dílech.

1. díl
Totální mindblow. Od začátku jsem hltal každou minutu, případ velmi zajímavý, pořád jsem přemýšlel, co, kdo, kde, proč? Prostě paráda. Ani jednou jsem nenudil a těšil jsem se na další scény. Úvedení do děje také velmi povedené, seznámení Sherlocka s Watsonem parádní, nicméně cca od poloviny jsem tušil průšvih, který s tímto seriálem asi budu mít (více později). Konec samotného dílu a rozuzlení bylo mírným zklamáním, prostě jsem na konci čekal víc, ale i tak to byl nadstandart a ta mírná pachuť je způsobena famózním dílem celkově, kdy konec prostě nestačil a nenaplnil očekávání...

2. díl
Pvním zklamáním byla absence jakékoliv nějaké hlubší návznosti na předchozí díl. Je mi jasné, že je zde snaha dělat díly nezávisle na sobě, ale nějaká větší provázanost by neuškodila. Kdybych nevěděl, že je to druhý díl, tak si to člověk hravě splete s prvním... Tak či onak, celá stopáž byla věnována případu, který byl naprosto luxusní a zaujal mě mnohem více než první díl... Bohužel opět konec zklamal. Neříkám, že byl špatný, ale když si vezmu jak našlapaný je celý díl, tak konec to (podobně jako v prvním dílu) zabíjí... Ale i tak parádní :+

3. díl
No a tady to bylo bohužel zklamání. Čekal jsem velkolepé vyvrcholení, ale nic... Případ vypadal jako zatím nejlepší, parádní propletenost, která to bohužel zároveň poslala do kytek... Bohužel rozmanitost případu byla tak velká, že prostě celý díl ztratil na uvěřitelnosti. S ohledem na vzrůstající odpor k Sherlockovi mě tento díl bavil nejmíň. Bohužel jsem si nedokázal k Sherlockovi vybudovat vztah a jako postava je mi nesympatický. Vím, že se má jednat o asociálního psychopata, ale tady je to až moc přitažené za vlasy a postava působí strašně nesympaticky (zachraňuje to Watson) a Sherlocka Holmese jsem si vždycky představoval jinak. Nevím jeslti to je tvůrčí zájem, (na druhou stranu hlavní osoby se opravdu krásně doplňují), ale Sherlock mi opravdu nesedí. Ani jako vyběr herce, tak ani jako napsaná postava... V kombinaci s naprosto přeplácaným případem je třetí díl nejslabší (i když pořád dobrý)...

No a co se samotného konce týče...
Tak to byl velký fail... Scéna u bazénu byla opravdu mimo a samotný padouch byl spíše k smíchu, včetně jeho chování a vystupování... Cliffhanger na konci potěšil, ale finále sezóny jsem si představoval prostě jinak...

Tak či onak, je to určitě nadprůměrná seriálová tvorba a už se těším na druhou sezónu, protože i přes ty neduhy, které jsem vyjmenoval, to pořád stojí za to :+
610562
Tak první sezóna za mnou, měl jsem nějaký čas si to nechat projít hlavou a tady je pár mých postřehů... S ohledem na nadstandartní délku jednotlivých epizod, kterých je také poskromnu, si dovolím to rozepsat po jednotlibých dílech. 1. díl Totální mindblow. Od začátku jsem hltal každou minutu, případ velmi zajímavý, pořád jsem přemýšlel, co, kdo, kde, proč? Prostě paráda. Ani jednou jsem nenudil a těšil jsem se na další scény. Úvedení do děje také velmi povedené, seznámení Sherlocka s Watsonem parádní, nicméně cca od poloviny jsem tušil průšvih, který s tímto seriálem asi budu mít (více později). Konec samotného dílu a rozuzlení bylo mírným zklamáním, prostě jsem na konci čekal víc, ale i tak to byl nadstandart a ta mírná pachuť je způsobena famózním dílem celkově, kdy konec prostě nestačil a nenaplnil očekávání... 2. díl Pvním zklamáním byla absence jakékoliv nějaké hlubší návznosti na předchozí díl. Je mi jasné, že je zde snaha dělat díly nezávisle na sobě, ale nějaká větší provázanost by neuškodila. Kdybych nevěděl, že je to druhý díl, tak si to člověk hravě splete s prvním... Tak či onak, celá stopáž byla věnována případu, který byl naprosto luxusní a zaujal mě mnohem více než první díl... Bohužel opět konec zklamal. Neříkám, že byl špatný, ale když si vezmu jak našlapaný je celý díl, tak konec to (podobně jako v prvním dílu) zabíjí... Ale i tak parádní *:+* 3. díl No a tady to bylo bohužel zklamání. Čekal jsem velkolepé vyvrcholení, ale nic... Případ vypadal jako zatím nejlepší, parádní propletenost, která to bohužel zároveň poslala do kytek... Bohužel rozmanitost případu byla tak velká, že prostě celý díl ztratil na uvěřitelnosti. S ohledem na vzrůstající odpor k Sherlockovi mě tento díl bavil nejmíň. Bohužel jsem si nedokázal k Sherlockovi vybudovat vztah a jako postava je mi nesympatický. Vím, že se má jednat o asociálního psychopata, ale tady je to až moc přitažené za vlasy a postava působí strašně nesympaticky (zachraňuje to Watson) a Sherlocka Holmese jsem si vždycky představoval jinak. Nevím jeslti to je tvůrčí zájem, (na druhou stranu hlavní osoby se opravdu krásně doplňují), ale Sherlock mi opravdu nesedí. Ani jako vyběr herce, tak ani jako napsaná postava... V kombinaci s naprosto přeplácaným případem je třetí díl nejslabší (i když pořád dobrý)... No a co se samotného konce týče... [spoiler]Tak to byl velký fail... Scéna u bazénu byla opravdu mimo a samotný padouch byl spíše k smíchu, včetně jeho chování a vystupování... Cliffhanger na konci potěšil, ale finále sezóny jsem si představoval prostě jinak...[/spoiler] Tak či onak, je to určitě nadprůměrná seriálová tvorba a už se těším na druhou sezónu, protože i přes ty neduhy, které jsem vyjmenoval, to pořád stojí za to *:+*
Sherlock
0 0
reagovat

Black sails - seriály o pirátech

link
jsem se tak navnadil že si musím pustit italskej mini seriál z roku 1999 :))
610557
http://www.csfd.cz/film/469-pirati/ jsem se tak navnadil že si musím pustit italskej mini seriál z roku 1999 *:))*
Black sails - seriály o pirátech
0 0
reagovat

Banshee

Druhý díl druhé série obsahuje přesně ty prvky, kvůli kterým tenhle seriál sleduju a miluju. :+

Looking
Dal jsem si pilot ještě jednou a napodruhé je to mnohem lepší. Jsem zvědavý, kam se celý seriál vyvine. Atmosféra San Francisca je jedinečná. :+
610556
Druhý díl druhé série obsahuje přesně ty prvky, kvůli kterým tenhle seriál sleduju a miluju. *:+* [b]Looking[/b] Dal jsem si pilot ještě jednou a napodruhé je to mnohem lepší. Jsem zvědavý, kam se celý seriál vyvine. Atmosféra San Francisca je jedinečná. *:+*
Banshee
0 0
reagovat
Jo! :+
610536
Jo! *:+*
0 0
reagovat
Jo
610533
Jo
0 0
reagovat
Pustí to zase po neflixovsku všechno najednou?
610531
Pustí to zase po neflixovsku všechno najednou?
0 0
reagovat

Sherlock

Pánové dokoukal jsem první sezónu Sherlocka a nevím co si o tom myslet... Nechám si to projít hlavou a zítra napíšu svoje postřehy, přpadně se na něco zeptám, co se týče pokračování :+
610528
Pánové dokoukal jsem první sezónu Sherlocka a nevím co si o tom myslet... Nechám si to projít hlavou a zítra napíšu svoje postřehy, přpadně se na něco zeptám, co se týče pokračování *:+*
Sherlock
0 0
reagovat

kubqo

How dare you... :o jn Karle my sme si počkali :D
610524
How dare you... *:o* jn Karle my sme si počkali *:D*
kubqo
0 0
reagovat

kubqo

Zkus čekat rok :D
610523
Zkus čekat rok *:D*
kubqo
0 0
reagovat

House of Cards s01

HOLY FUCKIN’ SHIT SWEET MOTHER OF ALCOHOL AND POLITICS! teraz čakať try týždne...
610522
HOLY FUCKIN’ SHIT SWEET MOTHER OF ALCOHOL AND POLITICS! teraz čakať try týždne...
House of Cards s01
0 0
reagovat

The Musketeers

Ééééééééééééééj, nečakane dobré! Svižné, vtipné, nabité akciou, dokonca to má čosi ako detektívku zápletku a tí štyria sú ohromní sympaťáci. Navyše to vypadá na koncept "case of the week", čo mi veľmi vyhovuje, aspoň to nebude zbytočná naťahovačka. Odporúčam!
610423
Ééééééééééééééj, nečakane dobré! Svižné, vtipné, nabité akciou, dokonca to má čosi ako detektívku zápletku a tí štyria sú ohromní sympaťáci. Navyše to vypadá na koncept "case of the week", čo mi veľmi vyhovuje, aspoň to nebude zbytočná naťahovačka. Odporúčam!
The Musketeers
0 0
reagovat
verbst: Me na tom nejvic bavi jak to neni az tak vzdaleny od skutecnosti. Corporate America v tom nejlepsim :+
610422
verbst: Me na tom nejvic bavi jak to neni az tak vzdaleny od skutecnosti. Corporate America v tom nejlepsim *:+*
0 0
reagovat

Vincent

Já koukám od začátku, ale podobný problémy jsou holt ... problémy.
Jsem zvědavej, jak to pohrnou dál, zatím mě ta roztříštěnost baví.
#1stWorldProblems :D
610415
Já koukám od začátku, ale podobný problémy jsou holt ... problémy. Jsem zvědavej, jak to pohrnou dál, zatím mě ta roztříštěnost baví. #1stWorldProblems *:D*
Vincent
0 0
reagovat

True detective 1a2

Jako je to super, ale me ten epizodni model jednou za tyden u techto typu vypraveni vadi, asi pockam az to bude komplet za 6 tydnu.
610414
Jako je to super, ale me ten epizodni model jednou za tyden u techto typu vypraveni vadi, asi pockam az to bude komplet za 6 tydnu.
True detective 1a2
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se