Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 35401 - 35420 Napsat příspěvek
On se točí česká verze Kanclu? :-o
610667
On se točí česká verze Kanclu? :-o
0 0
reagovat

Verbst

Souhlasím, že The Rebel Flesh/Almost People je slabší, ještě The Curse of the Black Spot není nejslavnější, zachraňuje ho jen neotřelá pointa. Tím ale s kritikou končím. Všechny ostatní z šestky, včetně Night Terrors považuju za naprosto super. Ale můj vkus nikdy nebyl směrodatnej..

610666
Souhlasím, že The Rebel Flesh/Almost People je slabší, ještě The Curse of the Black Spot není nejslavnější, zachraňuje ho jen neotřelá pointa. Tím ale s kritikou končím. Všechny ostatní z šestky, včetně Night Terrors považuju za naprosto super. Ale můj vkus nikdy nebyl směrodatnej..
Verbst
0 0
reagovat
Community parádní návrat na vrchol :+
Ocenil bych trochu víc nekorektnosti a satiry, ale to se aktuálnímu dílu prostě nedá vyčítat. Six seasons and a movie!
610661
Community parádní návrat na vrchol *:+* Ocenil bych trochu víc nekorektnosti a satiry, ale to se aktuálnímu dílu prostě nedá vyčítat. Six seasons and a movie!
0 0
reagovat

MarvinP

Co já si pamatuju, tak v tý šestce jsem se zasekl u Rebel Flesh/Almost People. Potom mi přišlo hrozně divný Night Terrort, no a God Complex jsem koukal na několikrát. Ale jinak ta řada je dobrá. Let's Kill Hitler je skvělý. Jako já jsem na to nechtěl nějak nadávat, protože to pořád miluju, ale podruhé a všechno zaráz mi to prostě přišlo horší. Closing Time a Wedding to už to pak zase fičí.... :))
610651
Co já si pamatuju, tak v tý šestce jsem se zasekl u Rebel Flesh/Almost People. Potom mi přišlo hrozně divný Night Terrort, no a God Complex jsem koukal na několikrát. Ale jinak ta řada je dobrá. Let's Kill Hitler je skvělý. Jako já jsem na to nechtěl nějak nadávat, protože to pořád miluju, ale podruhé a všechno zaráz mi to prostě přišlo horší. Closing Time a Wedding to už to pak zase fičí.... *:))*
MarvinP
0 0
reagovat

MarvinP

Akurát som pozeral prvý diel šiestej série a zas to bude jeden z tých Moffatových mindfuckov, ktoré sa neskôr bez väčších problémov vysvetlia. :D
610648
Akurát som pozeral prvý diel šiestej série a zas to bude jeden z tých Moffatových mindfuckov, ktoré sa neskôr bez väčších problémov vysvetlia. *:D*
MarvinP
0 0
reagovat

Doctor Who

...já to teď jedu podruhé (s manželkou) a poprvé ve správnym pořadí, jsem na začátku šestý a potvrdil jsem si znovu svůj názor. Tennant je skvělý herec, lepší než Matt, zvedal i špatně napsaný scény, ale jeho doktor byl příliš civilní, lidský, takový seladonek a ke konci i dost sentimentální. Matt to pro mě naprosto trefil. On v té TARDIS tančí, furt frčí v nějakým úchylnym rytmu, není jen roztomile roztržitý, on je prostě... napůl jinde. Z nových sérií je pro mě Matt The Doctor, nebýt něj, asi ten seriál vůbec nemám tak vysoko. BTW začátek 6 série rozhodně převálcuje konec 5.
610645
...já to teď jedu podruhé (s manželkou) a poprvé ve správnym pořadí, jsem na začátku šestý a potvrdil jsem si znovu svůj názor. Tennant je skvělý herec, lepší než Matt, zvedal i špatně napsaný scény, ale jeho doktor byl příliš civilní, lidský, takový seladonek a ke konci i dost sentimentální. Matt to pro mě naprosto trefil. On v té TARDIS tančí, furt frčí v nějakým úchylnym rytmu, není jen roztomile roztržitý, on je prostě... napůl jinde. Z nových sérií je pro mě Matt The Doctor, nebýt něj, asi ten seriál vůbec nemám tak vysoko. BTW začátek 6 série rozhodně převálcuje konec 5.
Doctor Who
0 0
reagovat
Podle Wiki oznámil rodičům tříletý Tennant (v tý době už velký fanoušek Doktora), že se chce stát hercem. Ti ho sice tlačili k nějaký normálnější profesi, ale nějak se jim to (díkybohu) nepovedlo :D
610644
Podle Wiki oznámil rodičům tříletý Tennant (v tý době už velký fanoušek Doktora), že se chce stát hercem. Ti ho sice tlačili k nějaký normálnější profesi, ale nějak se jim to (díkybohu) nepovedlo *:D*
0 0
reagovat
verbst: Jn, hipster to je... dobrú! :D

Dr.Z: Áno hudba je iná, príde mi dynamickejšia a kapánek lepšie zapadá do deja, ale to som ja no. To o Tennantovi som nevedel, cool :)

Pred chvíľou som dopozeral špeciál Christmas Carol čo bolo fakt vymakané a mini epizódka Space/Time tiež super, z toho by som bral aj full diel s podobnými hláškami :D
610643
[b]verbst[/b]: Jn, hipster to je... dobrú! *:D* [b]Dr.Z[/b]: Áno hudba je iná, príde mi dynamickejšia a kapánek lepšie zapadá do deja, ale to som ja no. To o Tennantovi som nevedel, cool :) Pred chvíľou som dopozeral špeciál Christmas Carol čo bolo fakt vymakané a mini epizódka Space/Time tiež super, z toho by som bral aj full diel s podobnými hláškami *:D*
0 0
reagovat

Community

Jo, dobrej díl, ale ke konci už to moc kopírovalo starší epizody... Nicméně, kam na tyhle nápady choděj? :D
610642
Jo, dobrej díl, ale ke konci už to moc kopírovalo starší epizody... Nicméně, kam na tyhle nápady choděj? *:D*
Community
0 0
reagovat
Na Matta jsem si taky nemohl zvyknout, ale to bude asi tim, že byla i nová společnice, nová TARDIS, nová znělka, prostě úplně všechno bylo nový, takže ta změna byla vůči předchozím regeneracím docela brutální. Ale nakonec si na Matta člověk zvykne a těch epických dílů tam má až až. Tennant bude ale navždy tím pravým Doctorem. Vysnil si to už jako malý děcko a naprosto tím žil.

Dost jsem zvědavej na Capaldiho.

A se společnicí budu asi sám, ale nejvíc mám rád Marthu 8)
610641
Na Matta jsem si taky nemohl zvyknout, ale to bude asi tim, že byla i nová společnice, nová TARDIS, nová znělka, prostě úplně všechno bylo nový, takže ta změna byla vůči předchozím regeneracím docela brutální. Ale nakonec si na Matta člověk zvykne a těch epických dílů tam má až až. Tennant bude ale navždy tím pravým Doctorem. Vysnil si to už jako malý děcko a naprosto tím žil. Dost jsem zvědavej na Capaldiho. A se společnicí budu asi sám, ale nejvíc mám rád Marthu *8)*
0 0
reagovat

Sarger

Matt je vynikající, ale David je prostě David.
Já mám asi s Moffatovým Doctorem ten problém, že je občas strašně moc hipster a tak nějak, nevím ... No, napoprvý je to fakt super, ale zkoušel jsem to nedávno dávat podruhý (abych stihnul 50th) a u Matta jsem se v šestý řadě zasekl a dál už to nešlo. A to jsem na každej díl ze sedmý a 50th a Vánoce čekal a radoval se, jak malej Jarda...

Asi melu sračky, ale co už. Doctor furt FTW!

Jdu spát.
610640
Matt je vynikající, ale David je prostě David. Já mám asi s Moffatovým Doctorem ten problém, že je občas strašně moc hipster a tak nějak, nevím ... No, napoprvý je to fakt super, ale zkoušel jsem to nedávno dávat podruhý (abych stihnul 50th) a u Matta jsem se v šestý řadě zasekl a dál už to nešlo. A to jsem na každej díl ze sedmý a 50th a Vánoce čekal a radoval se, jak malej Jarda... Asi melu sračky, ale co už. Doctor furt FTW! Jdu spát.
Sarger
0 0
reagovat
verbst: DoctorDona 8)

SteKi: Tennant je a bude len jeden.. (v iných seriáloch tiež exceluje :+ ) Myslím, že od S05 sa prejavila zmena hlavného scénaristu a je to riadne vidieť. Davies bol v pohode, ale už počas jeho doby mal Moffat nejbliliantnejšie epizódy (The Empty Child, The Girl in the Fireplace - úžasná, Blink čo bola si najviac creepy časť zatiaľ.. na druhú stranu "Silence in the Library" a "Forest of the Dead" boli priemerné čo sa môže stať každému.
Po S04 je to také hravé a až k samotnému koncu jak sa všetky linky spájajú tomu dáva Davies ten správny šmrnc :)
Matt je Matt.. od polovice som si zvykol, avšak nie je Tennant a už nieje Davies takže zmena musela prísť a bola dobrá.

Akurát si idem pustiť špeciál len jak toto dopíšem ;)

U mňa Rose, Donna, Amy a potom Martha (nebola zlá, ale tak nevďačne napísaná) Teším sa na River..
610639
[b]verbst[/b]: DoctorDona *8)* [b]SteKi[/b]: Tennant je a bude len jeden.. (v iných seriáloch tiež exceluje *:+* ) Myslím, že od S05 sa prejavila zmena hlavného scénaristu a je to riadne vidieť. Davies bol v pohode, ale už počas jeho doby mal Moffat nejbliliantnejšie epizódy (The Empty Child, The Girl in the Fireplace - úžasná, Blink čo bola si najviac creepy časť zatiaľ.. na druhú stranu "Silence in the Library" a "Forest of the Dead" boli priemerné čo sa môže stať každému. Po S04 je to také hravé a až k samotnému koncu jak sa všetky linky spájajú tomu dáva Davies ten správny šmrnc *:)* Matt je Matt.. od polovice som si zvykol, avšak nie je Tennant a už nieje Davies takže zmena musela prísť a bola dobrá. Akurát si idem pustiť špeciál len jak toto dopíšem *;)* U mňa Rose, Donna, Amy a potom Martha (nebola zlá, ale tak nevďačne napísaná) Teším sa na River..
0 0
reagovat

Sarger

Prave som dopozeral posledny diel piatej serie! :D A citim to presne rovnako. Z konca stvrtej serie som bol normalne citovo rozdrasany. Tennant bude asi pre mna vzdy ten pravy Doktor. Ako ten novy neni zly, ale neni to ono. Za to Amy som si oblubil hned! Celu piatu seriu som bol taky rozpacity, ale tie posledne dva diely ma dostali.
Btw. dufam, ze si nezabudol na specialy, ked pises, ze ides rovno na siestu seriu ;)
610638
Prave som dopozeral posledny diel piatej serie! *:D* A citim to presne rovnako. Z konca stvrtej serie som bol normalne citovo rozdrasany. Tennant bude asi pre mna vzdy ten pravy Doktor. Ako ten novy neni zly, ale neni to ono. Za to Amy som si oblubil hned! Celu piatu seriu som bol taky rozpacity, ale tie posledne dva diely ma dostali. Btw. dufam, ze si nezabudol na specialy, ked pises, ze ides rovno na siestu seriu *;)*
Sarger
0 0
reagovat

Sarger

Tož vitaj! :))
Pro mě Donna. A pak Amy.
610636
Tož vitaj! *:))* Pro mě Donna. A pak Amy.
Sarger
0 0
reagovat

Doctor Who

Tak prv som sa tomu bránil.. po 1x01 som to znechutene vypol. Po isto čase a po fantastickom príhovore jednej holky som sa odhodlal a neskutočne namotal :)
Hravy, briliantný a naprosto úžasný seriál. Mmntálne som dopozeral 5 sériu a zo začiatku som si nemohol zvyknúť na Matta, nový tardis ako aj na nový úvod. Posledné dva diely tej série ma presvedčili o opaku a až teraz vidím s akou láskou a citom je to písané.
Moffat je chlapák. Russel T Davies sa geniálne rozlúčil v 4 a to bolo tiež niečo :)

Teraz šup na S06... ale vidím to tak že si to určite opakovane pozriem. :+

Btw ktorá Companion je pre Vás top?
610635
Tak prv som sa tomu bránil.. po 1x01 som to znechutene vypol. Po isto čase a po fantastickom príhovore jednej holky som sa odhodlal a neskutočne namotal :) Hravy, briliantný a naprosto úžasný seriál. Mmntálne som dopozeral 5 sériu a zo začiatku som si nemohol zvyknúť na [spoiler]Matta, nový tardis ako aj na nový úvod. [/spoiler] Posledné dva diely tej série ma presvedčili o opaku a až teraz vidím s akou láskou a citom je to písané. Moffat je chlapák. Russel T Davies sa geniálne rozlúčil v 4 a to bolo tiež niečo :) Teraz šup na S06... ale vidím to tak že si to určite opakovane pozriem. *:+* Btw ktorá Companion je pre Vás top?
Doctor Who
0 0
reagovat
Holt ultimátní comeback. A v příštím díle je Fillion, takže by awesomeness mohla pokračovat :):+
610634
Holt ultimátní comeback. A v příštím díle je Fillion, takže by awesomeness mohla pokračovat *:)**:+*
0 0
reagovat
Yop. :+
610632
Yop. *:+*
0 0
reagovat

Community 5x05

Je normálne, že som sa celý čas maniakálne rehnil jak chorý kôň? :D
610631
Je normálne, že som sa celý čas maniakálne rehnil jak chorý kôň? *:D*
Community 5x05
0 0
reagovat

Shameless 4x2

Tak dlouho jsem se po závěrečný scéně ještě nikdy nezasmál :D:D:D
610584
Tak dlouho jsem se po závěrečný scéně ještě nikdy nezasmál *:D**:D**:D*
Shameless 4x2
0 0
reagovat

vardant

Na druhou stranu mě už trochu začíná štvát, že se ty zajímavé věci stanou až na konci dílu na dvě minuty... Není tam deathstroke, jen se tam mihnul, zabil 4 lidi a tím to skončilo - a tipuju že v příštím díle nebude vůbec...
Obecně mi přijde, že ten děj je tam docela o ničem a žije to jen ze známých postav, kdy nějaký větší vývoj se prostě téměř nesune.
Nechci tomu vyloženě křivdit, ale co se mě týče, tak už nějak nemám to nadšení, co jsem měl u první řady. Přitom jsem spíš čekal, že po úspěchu první řady bude ta druhá mít více peněz a půjde kvalitativně nahoru.
610582
Na druhou stranu mě už trochu začíná štvát, že se ty zajímavé věci stanou až na konci dílu na dvě minuty... [spoiler]Není tam deathstroke, jen se tam mihnul, zabil 4 lidi a tím to skončilo - a tipuju že v příštím díle nebude vůbec...[/spoiler] Obecně mi přijde, že ten děj je tam docela o ničem a žije to jen ze známých postav, kdy nějaký větší vývoj se prostě téměř nesune. Nechci tomu vyloženě křivdit, ale co se mě týče, tak už nějak nemám to nadšení, co jsem měl u první řady. Přitom jsem spíš čekal, že po úspěchu první řady bude ta druhá mít více peněz a půjde kvalitativně nahoru.
vardant
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se