jsem na tom hooked jako blázen, právě jsem dal první epizodu třetí série a nemůžu přestat sjíždět ten úvodní song It's sooooo fucking g

d! Místo abych se radoval, že je zítra Punisher, tak jsem teď maličko zklíčenej, že si budu muset dát pauzu od Sons 


