
reaguje na:
TedGeorge
Tak tou recenzí jsi mi udělal velkou radost. Vrhám se dokoukat 4. sérii a rovnou si vpálím i tu pátou. Stejně je venku zima .. 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Asi si to budem musiet rewatchnuť kvoli druhej serii.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
ale svý momenty to mělo. Zatím mi ta osmá sérka připadá jako jeden dlouhej film. In Sapochnik I trust
ten chlap je jinde než nějakej Nutter a ne jen kvůli akci|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|