Já to teda čekal o něco "lepší". Ale i tak naprostá bomba.
Battle of Winterfell > Bitvy v LOTR > všechny ostatní bitvy ve fantasy filmech a seriálech
Když Nightking oživoval mrtvý, tak jsem čekal že po něm John hodí meč a sejme ho. Nebo že si to fakt dají 1 vs 1
Ale kde se tu se vzala Arya. To zas bude nenávistných meme atd.
Ale čekal jsem více smrtí oblíbených/neoblíbených postav.
GoT 8x3
|
reagovat
|

Imho přirovnání k LOTRovské bitevní variaci v Bitvě bastardů je celkem trefné, obě epizody jsou stejně blbé, akorát tady na konci nepřiletěli orli/ rytíři z Údolí, 

9/10 a to ještě nejsem na konci 
