Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 10181 - 10200 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
:D:D:D
830910
*:D**:D**:D*
830904
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
:D:D:D:D:D
Tak určitě 
830909
*:D**:D**:D**:D**:D* Tak určitě 
830904
1 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ale ty ani nepíšeš o sportovní akci
830906
Ale ty ani nepíšeš o sportovní akci
830904
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jdu gůglit :D
830905
Jdu gůglit *:D*
830904
2 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Ne, srovnatelný sportovní úspěch s Naganem.
830904
Ne, srovnatelný sportovní úspěch s Naganem.
830902
5 -20
reagují: Gorecki, RainMakeR, fabec, verbst
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To je nějaká rasa psa? Nějakej Global challenge? :D
830902
To je nějaká rasa psa? Nějakej Global challenge? *:D*
830894
6 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Lituju každého, kdo si nepřivstal na Procházku s Teixeirou. 
830894
Lituju každého, kdo si nepřivstal na Procházku s Teixeirou. 
2 -14
reagují: verbst
reagovat
John Cena je sice příšernej herec, ale podle všeho fakt skvělý člověk! (Teda doufám, že to není PR, ale dělá to tak často, že snad ne.)
830875
John Cena je sice příšernej herec, ale podle všeho fakt [url=https://twitter.com/JohnCena/status/1534279215675228160]skvělý člověk[/url]! (Teda doufám, že to není PR, ale dělá to tak často, že snad ne.)
4 -1
reagovat
reaguje na: The Joker
Podle toho, jak dlouho už se šestka potácí v development hell (očividně Disney neví kudy kam, jinak by už reboot bez Deppa byl dávno tady - podobně to má Paramount se čtyřkou Star Treku), bych se nedivil, kdyby dorazila klidně až za dalších 5 let.

Pokud do té doby bude Depp sekat latinu/Heard odvolání prohraje, nebo jej nakonec nepodá, plus se mezitím objeví v pár, kritikou dobře hodnocených, indies/artovkách, tak si možná někdo u Disneyho spočítá, že easy way out u šestých pirátů je fakt ten Depp. Nebo druhá varianta - Disney horko těžko vypotí nějaký reboot bez Deppa, dostane čočku od diváků i kritiky a zbytek pokračuje stejně (easy way out u sedmičky = Depp - podobně jako Damon u pětky Bournea):D
830843
Podle toho, jak dlouho už se šestka potácí v development hell (očividně Disney neví kudy kam, jinak by už reboot bez Deppa byl dávno tady - podobně to má Paramount se čtyřkou Star Treku), bych se nedivil, kdyby dorazila klidně až za dalších 5 let. Pokud do té doby bude Depp sekat latinu/Heard odvolání prohraje, nebo jej nakonec nepodá, plus se mezitím objeví v pár, kritikou dobře hodnocených, indies/artovkách, tak si možná někdo u Disneyho spočítá, že easy way out u šestých pirátů je fakt ten Depp. Nebo druhá varianta - Disney horko těžko vypotí nějaký reboot bez Deppa, dostane čočku od diváků i kritiky a zbytek pokračuje stejně (easy way out u sedmičky = Depp - podobně jako Damon u pětky Bournea)*:D*. 
830834
3 0
reagovat
reaguje na: Polux
Imo na tyhle rodinny filmy od Disney ma a min jeste nejakou dobu bude mit moc velkou baggage, navic Chapek ted bojuje o preziti, takze tam asi dalsi "kontroverze" nepripada v uvahu.
830834
Imo na tyhle rodinny filmy od Disney ma a min jeste nejakou dobu bude mit moc velkou baggage, navic Chapek ted bojuje o preziti, takze tam asi dalsi "kontroverze" nepripada v uvahu.
830832
3 0
reagují: Polux
reagovat
reaguje na: The Joker
Tak pro mne je herecky mrtvej už dlouho. On je fakt někde na úrovni Travolty. Otázka je, jestli by se vyšvihnul. Neříkám že akci, ale nějaký civilnější comeback jako 96 hodin pro Neesona před lety by mu mohl sednout. On se asi vidí pitvořící se u Marvelu nebo Disneyho ve velké roli. 
Ale zahvězdil by třeba v nějakém soudním dramatu, kde se vybičuje jako vyjetej, vychlastanej právník, něco jako Neznámý v domě s Belmondem, to by mu šlo i tak vypadá. 

No nic, já dokážu žít s tím že se nemusí chytit v AAA projektu. Podívám se na něj po těch failech jenom když se mu něco fakt povede. Přeju mu jenom klid doma a nějakou milou normální ženskou. 
830833
Tak pro mne je herecky mrtvej už dlouho. On je fakt někde na úrovni Travolty. Otázka je, jestli by se vyšvihnul. Neříkám že akci, ale nějaký civilnější comeback jako 96 hodin pro Neesona před lety by mu mohl sednout. On se asi vidí pitvořící se u Marvelu nebo Disneyho ve velké roli.  Ale zahvězdil by třeba v nějakém soudním dramatu, kde se vybičuje jako vyjetej, vychlastanej právník, něco jako Neznámý v domě s Belmondem, to by mu šlo i tak vypadá.  No nic, já dokážu žít s tím že se nemusí chytit v AAA projektu. Podívám se na něj po těch failech jenom když se mu něco fakt povede. Přeju mu jenom klid doma a nějakou milou normální ženskou. 
830831
3 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Pokud je pravda, co tvrdí, že mu šlo o pověst a prachy požadovat nakonec nebude, tak asi nemá chuť se s ní další roky tahat po soudech s nejistým výsledkem, komentovat to v každém rozhovoru a hlavně ji zbytečně dávat munici k tomu, aby se stavěla do role oběti, tentokráte ekonomického útlaku.

Já jsem hlavně zvědavý, pokud/až na jeho dveře zaklepe strejda Bruckheimer/Chapek kvůli šestým pirátům, jak moc skálopevných bude těch 300 mega a milión alpak:D.
830832
Pokud je pravda, co tvrdí, že mu šlo o pověst a prachy požadovat nakonec nebude, tak asi nemá chuť se s ní další roky tahat po soudech s nejistým výsledkem, komentovat to v každém rozhovoru a hlavně ji zbytečně dávat munici k tomu, aby se stavěla do role oběti, tentokráte ekonomického útlaku. Já jsem hlavně zvědavý, pokud/až na jeho dveře zaklepe strejda Bruckheimer/Chapek kvůli šestým pirátům, jak moc skálopevných bude těch 300 mega a milión alpak*:D*.
830825
4 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak ta media jsou tvorena lidmi z nejakeho prostredi a stejneho myslenkoveho proudu a videni toho jejich subjektivniho sveta. Stejne je to i kdekoliv jinde, staci si tady otevrit "cesky" Twitter... :o Spis ja uplne nevidim, jaky role by dneska mel Depp hrat a pripada mi, ze uz tech 4-5 let zpatky ho ten system chtel dropnout. Dnes ho vnimam nekam k tem Wahlbergum a dalsim, kdy by mel tocit pro Netflix - pausalni platby a zadny box office fiaska, takze idealni pro zasle hvezdy, dostane 15-20, na zbytek produkce padne dalsich 25-30, lidi si to v ty prvni 3-4 dny pusti a nazdar. Jenze dnes ma i k tomuhle trnitou cestu, asi bude zalezet na vyvoji v pristich 2-3 letech, co natoci, jak bude vnimam, co a kde se na koho dalsiho provali...
830831
Tak ta media jsou tvorena lidmi z nejakeho prostredi a stejneho myslenkoveho proudu a videni toho jejich subjektivniho sveta. Stejne je to i kdekoliv jinde, staci si tady otevrit "cesky" Twitter... *:o* Spis ja uplne nevidim, jaky role by dneska mel Depp hrat a pripada mi, ze uz tech 4-5 let zpatky ho ten system chtel dropnout. Dnes ho vnimam nekam k tem Wahlbergum a dalsim, kdy by mel tocit pro Netflix - pausalni platby a zadny box office fiaska, takze idealni pro zasle hvezdy, dostane 15-20, na zbytek produkce padne dalsich 25-30, lidi si to v ty prvni 3-4 dny pusti a nazdar. Jenze dnes ma i k tomuhle trnitou cestu, asi bude zalezet na vyvoji v pristich 2-3 letech, co natoci, jak bude vnimam, co a kde se na koho dalsiho provali...
830829
3 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Ona má v plánu podat odvolání, takže se možná bude dál ztrapňovat před celým světem. Skutečnost, že Depp od ní žádné peníze nechce je sice rozumné. Jenže ona beztak nedá pokoj a bude mu ničit život dál. 8)
830830
Ona má v plánu podat odvolání, takže se možná bude dál ztrapňovat před celým světem. Skutečnost, že Depp od ní žádné peníze nechce je sice rozumné. Jenže ona beztak nedá pokoj a bude mu ničit život dál. *8)*
2 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Jo jo, ono se jim tolik nepráší od pusy jako Genitalmanovi nebo doodovi, ale ty titulky jsou děsivý, Áčkový produkce se ho budou ještě dlouho bát. Ale to se stane, když začne rozhodovat ulice a ne soudy, pak už prostě nemají takovou váhu. Varoval jsem tu před tím xkrát. Spacey taky žádný soud neprohrál a je po kariéře. Louis CK se vrací taky velmi pomalu. Jak se všude píše, že žijeme v post faktické době, tak to neplatí jenom dezolátů. 
830829
Jo jo, ono se jim tolik nepráší od pusy jako Genitalmanovi nebo doodovi, ale ty titulky jsou děsivý, Áčkový produkce se ho budou ještě dlouho bát. Ale to se stane, když začne rozhodovat ulice a ne soudy, pak už prostě nemají takovou váhu. Varoval jsem tu před tím xkrát. Spacey taky žádný soud neprohrál a je po kariéře. Louis CK se vrací taky velmi pomalu. Jak se všude píše, že žijeme v post faktické době, tak to neplatí jenom dezolátů. 
830827
5 -3
reagují: The Joker
reagovat
Tak imo to Depp hraje long-term v nadeji, ze ho tenhle pristup dovede k velkym penezum za studiove filmy, ale... Ja si to fakt nemyslim. Tipuji ze i za pet let bude tocit hlavne nezavisle financovane a veci v Evrope nebo Asii. Stacilo i videt, jak se o tom reportovalo na US webech, od Deadline po EW, kdy cokoliv negativniho na Deppa delalo velkej titulek a samostatny clanek, zatimco naopak vubec nic. Imo se mu ta bublina bude v US prekonavat tezko a ty penize nechtit, jestli je to pravda, je jen dalsim krokem.
830827
Tak imo to Depp hraje long-term v nadeji, ze ho tenhle pristup dovede k velkym penezum za studiove filmy, ale... Ja si to fakt nemyslim. Tipuji ze i za pet let bude tocit hlavne nezavisle financovane a veci v Evrope nebo Asii. Stacilo i videt, jak se o tom reportovalo na US webech, od Deadline po EW, kdy cokoliv negativniho na Deppa delalo velkej titulek a samostatny clanek, zatimco naopak vubec nic. Imo se mu ta bublina bude v US prekonavat tezko a ty penize nechtit, jestli je to pravda, je jen dalsim krokem.
5 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Polux
Jo to jsem si říkal, než jsem to sem postnul. Že je to od něj v podstatě kalkul, protože od ní stejně uvidí kulový. Jinak by se tahal o prachy roky. Já osobně bych jí v těch hovnech tahal klidně do konce života a vždycky tu trošku s velkou pompou někam daroval, aby to nikdy neutichlo. Ten soud jí musel stat obrovský prachy, za Aquamana 3 přišla o 4 mega a kdoví jestli něco dostane za dvojku, jestli byla uznaná soudem za něco, co udělala pod smlouvou, tak to bude nemilé. 
830825
Jo to jsem si říkal, než jsem to sem postnul. Že je to od něj v podstatě kalkul, protože od ní stejně uvidí kulový. Jinak by se tahal o prachy roky. Já osobně bych jí v těch hovnech tahal klidně do konce života a vždycky tu trošku s velkou pompou někam daroval, aby to nikdy neutichlo. Ten soud jí musel stat obrovský prachy, za Aquamana 3 přišla o 4 mega a kdoví jestli něco dostane za dvojku, jestli byla uznaná soudem za něco, co udělala pod smlouvou, tak to bude nemilé. 
830823
5 -1
reagují: Polux
reagovat
Být na jeho místě, tak na vyrovnání trvám a pak pošlu celou částku těm dvěma organizacím (nějaká nemocnice a spolek pro oběti domácího násilí, tuším), které Heard "přislíbila" věnovat prachy od Deppa z rozvodu a doteď od ní neviděly ani dolar:D

Ale protože pro Heard jsou "příslib" a "věnování" synonyma (jak řekla u soudu:D), tak je mu asi jasné, že z ní stejně nic nedostane. Zvlášť když hned po skončení soudu její právnička začala rozhlašovat, že asi nebude mít prachy na vyrovnání a bude muset vyhlásit osobní bankrot. Pokud se to stane, tak předpokládám, že se Heard postaví do čela i boje proti chudobě nebo tak něco:D.
830823
Být na jeho místě, tak na vyrovnání trvám a pak pošlu celou částku těm dvěma organizacím (nějaká nemocnice a spolek pro oběti domácího násilí, tuším), které Heard "přislíbila" věnovat prachy od Deppa z rozvodu a doteď od ní neviděly ani dolar*:D*.  Ale protože pro Heard jsou "příslib" a "věnování" synonyma (jak řekla u soudu*:D*), tak je mu asi jasné, že z ní stejně nic nedostane. Zvlášť když hned po skončení soudu její právnička začala rozhlašovat, že asi nebude mít prachy na vyrovnání a bude muset vyhlásit osobní bankrot. Pokud se to stane, tak předpokládám, že se Heard postaví do čela i boje proti chudobě nebo tak něco*:D*.
6 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To jsou strašný hovna. Zkásnout a poslat na nějakou nadaci, která pomáhá křivě nařčenejm chlapům očistit svý jméno a třeba získat děti do péče.
830807
To jsou strašný hovna. Zkásnout a poslat na nějakou nadaci, která pomáhá křivě nařčenejm chlapům očistit svý jméno a třeba získat děti do péče.
830779
10 0
reagovat
reaguje na: dreamy
Řekl bych, že to bude o net částce z bilance toho sporu. 
830785
Řekl bych, že to bude o net částce z bilance toho sporu. 
830783
4 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se