Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 7021 - 7040 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Není tam rumor, že si strýčka Bena zahraje Ben z Parks and Rec? To je docela geniální :D
A Peterovu mamku Emma Roberts.
838028
Není tam rumor, že si strýčka Bena zahraje Ben z Parks and Rec? To je docela geniální *:D* A Peterovu mamku Emma Roberts.
838008
4 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Za jistých okolností by to nemuselo být špatné. Otázka je, kdo má na starosti scénář a režii. 
838020
Za jistých okolností by to nemuselo být špatné. Otázka je, kdo má na starosti scénář a režii. 
838008
4 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
V prvom rade som si nevedel ani predstavit premisu filmu o Madam Webb bez Spideyho, lebo to nedava logiku, ale toto dava moznost, ze by to nemuselo byt uplne marne… avsak stale je to sony:D
838015
V prvom rade som si nevedel ani predstavit premisu filmu o Madam Webb bez Spideyho, lebo to nedava logiku, ale toto dava moznost, ze by to nemuselo byt uplne marne… avsak stale je to sony*:D*
838011
4 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To je debilni 8) anebo geniální?...Ne je to debilni napad
838012
To je debilni *8)* anebo geniální?...Ne je to debilni napad
838008
5 -3
reagovat
reaguje na: Cobretti
Jo, já si taky říkám. :) Vlastně mi ten komiksový trend inspiraci slavnými filmy přijde super.
838011
Jo, já si taky říkám. *:)* Vlastně mi ten komiksový trend inspiraci slavnými filmy přijde super.
838010
4 -3
reagují: Cobretti
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To vobec neznie zle:+
838010
To vobec neznie zle*:+*
838008
6 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Nechci tu spoilero-spamovat jako DMNT , KRTN nebo jakou má přezdívku. Ale četl jsem zajímavý rumour o plotu Madame Web, kde má být děj jako u prvního Terminátora, kde bude tým superhrdinů chránit maminku Petera Parketa před super padouchem. 
838008
Nechci tu spoilero-spamovat jako DMNT , KRTN nebo jakou má přezdívku. Ale četl jsem zajímavý rumour o plotu Madame Web, kde má být děj jako u [spoiler]prvního Terminátora, kde bude tým superhrdinů chránit maminku Petera Parketa před super padouchem. [/spoiler]
6 -3
reagovat

Elvis

Sakra, ještě teď to rozdýchávám, jasný film roku! Fascinující portrét a zároveň energické říznutí do showbusinessu tak, jak to umí jen Baz Luhrmann.
10/10. :+:+
837963
Sakra, ještě teď to rozdýchávám, jasný film roku! Fascinující portrét a zároveň energické říznutí do showbusinessu tak, jak to umí jen Baz Luhrmann. 10/10. *:+**:+*
Elvis
2 -6
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ještě je brzo přemýšlet o ocenění. Však se ještě nezačali objevovat takové ty filmy, co uvidí 50 diváků, a akademici z nich chrochtají blahem.
837878
Ještě je brzo přemýšlet o ocenění. Však se ještě nezačali objevovat takové ty filmy, co uvidí 50 diváků, a akademici z nich chrochtají blahem.
837844
2 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Butlerovi bych toho Oskara moc přál. Jenže v dnešní době bych tomu bohužel moc nevěřil. 
837866
Butlerovi bych toho Oskara moc přál. Jenže v dnešní době bych tomu bohužel moc nevěřil. 
837844
2 -1
reagovat

Mortal Kombat Legends: Snow Blind

Trailer dorazil. Zápletka je teda hodně divoká a znatelně se odlišuje od předlohy… ale co už, snad to dopadne víc jako první díl než pokračování.

P. S.: Ne, není to světelný meč. :D
837864
[url=https://www.youtube.com/watch?v=vvqx3-1G9Rw]Trailer[/url] dorazil. Zápletka je teda hodně divoká a znatelně se odlišuje od předlohy… ale co už, snad to dopadne víc jako první díl než pokračování. P. S.: Ne, není [url=https://mortalkombat.fandom.com/wiki/Sento]to[/url] světelný meč. *:D*
Mortal Kombat Legends: Snow Blind
2 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
837849
https://www.youtube.com/watch?v=zRcmwD2F1uI
837842
1 -2
reagovat

Elvis (2022)

Jsem velmi nasraný, že uchcaný Bohemian Rhapsody uspělo násobně víc než toto. A budu ještě více nasraný, jestli si Butler nebo Hanks nedojdou pro Oscara. Dokonalý hudební biopic. 10/10
837844
Jsem velmi nasraný, že uchcaný Bohemian Rhapsody uspělo násobně víc než toto. A budu ještě více nasraný, jestli si Butler nebo Hanks nedojdou pro Oscara. Dokonalý hudební biopic. 10/10
Elvis (2022)
13 -3
reagují: fabec, DarkSith
reagovat
reaguje na: Milosh
Tvl, já myslel, že je to Dáda.
837842
Tvl, já myslel, že je to Dáda.
837785
1 -1
reagují: Milosh
reagovat

Amber Heard

Bude mít zřejmě hlavní roli v chystaném filmu Aquaman: Lost @nu$ . Už ji poslali nabitku z XXX produkce  :+
837801
Bude mít zřejmě hlavní roli v chystaném filmu Aquaman: Lost @nu$ . Už ji poslali nabitku z XXX produkce  *:+*
Amber Heard
7 -4
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Čistě teoreticky „Nebezpečné představy/Lost Signal“. Mám to dost v mlze, protože jsem to asi musel vidět v tv, nevim jestli jich tam bylo deset, ale ty lidi jsou sjetý a divné věci se tam dějí, viz. ukázka ke konci, i když to celý vypadá lacině.

PS: Jo, taky si tu dneska čtu po pár dnech kecárnu a namotám se na tohle. Celej pracovní den „A už je tohle, Petře? Tohle je na korekturách?“ a v mý hlavě se jen ozývá „Sakra ... co je to za film?" :D
837800
Čistě teoreticky [url=https://youtu.be/HtYodxLkBkg]„Nebezpečné představy/Lost Signal“[/url]. Mám to dost v mlze, protože jsem to asi musel vidět v tv, nevim jestli jich tam bylo deset, ale ty lidi jsou sjetý a divné věci se tam dějí, viz. ukázka ke konci, i když to celý vypadá lacině. PS: Jo, taky si tu dneska čtu po pár dnech kecárnu a namotám se na tohle. Celej pracovní den „A už je tohle, Petře? Tohle je na korekturách?“ a v mý hlavě se jen ozývá „Sakra ... co je to za film?" *:D*
837683
2 -1
reagovat
reaguje na: yeniczek
Filmařina je to opravdu povedená. Peele jako režisér zraje a je hodně šikovný. Osobně jsem si některé scény hodně moc užil (krvaví déšť, schovávačka ve stodole, studio), jen mi to stále přijde z jeho strany pozérské. Jakoby si myslel, že když to bude točit pro obyčejné lidi, že jako tvůrce klesne. A tím pádem na mě celý film působí jako póza, aby pak přišla poslední třetina, která je nejzábavnější a nejúpřimnější, jelikož si na nic nehraje a připomene Čelisti. Můj největší problém je to, že mě jako celek nudilo a nedalo mi to nic navíc - krom tedy technické stránky.
837791
Filmařina je to opravdu povedená. Peele jako režisér zraje a je hodně šikovný. Osobně jsem si některé scény hodně moc užil ([spoiler]krvaví déšť, schovávačka ve stodole, studio[/spoiler]), jen mi to stále přijde z jeho strany pozérské. Jakoby si myslel, že když to bude točit pro obyčejné lidi, že jako tvůrce klesne. A tím pádem na mě celý film působí jako póza, aby pak přišla [spoiler]poslední třetina, která je nejzábavnější a nejúpřimnější, jelikož si na nic nehraje a připomene Čelisti. [/spoiler]Můj největší problém je to, že mě jako celek nudilo a nedalo mi to nic navíc - krom tedy technické stránky.
837784
2 -1
reagovat
reaguje na: Milosh
Ja jsem holt vysazenej na kameru... :D
837788
Ja jsem holt vysazenej na kameru... *:D*
837785
4 -1
reagovat
reaguje na: yeniczek
A ty jsi co za zivocisny druh?
837785
A ty jsi co za zivocisny druh?
837784
4 -2
reagují: (=LIFTY=), yeniczek
reagovat
reaguje na: hroubek

Nope

Videl jsem minuly tyden, je to krasna filmarina, ale hned jsem si rikal, ze lidem se to imho moc libit nebude. Za me 7-8/10 v klidu.
837784
Videl jsem minuly tyden, je to krasna filmarina, ale hned jsem si rikal, ze lidem se to imho moc libit nebude. Za me 7-8/10 v klidu.
Nope
837748
4 -1
reagují: hroubek, Milosh
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se