Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 7001 - 7020 Napsat příspěvek

Mladý náčelník Vinnetou

838410
Trailer na [url=https://www.youtube.com/watch?v=svKOXHoQD8k&ab_channel=vipmagazin]Der junge Häuptling Winnetou[/url] *:o**:-**:(**:D*
Mladý náčelník Vinnetou
2 -2
reagovat

Podezřelá

Kdokoliv viděl trailer, tak si udělal podle toho námětu nějakou představu, co by se asi tak mohlo dít. A přesně to se taky stane. Přišlo mi to hrozně předvídatelný a z toho důvodu poměrně nezáživný - jediný, co do toho trochu hodí vidle, je time skip po dvou třetinách, ale za chvíli jsme vlastně zase tam kde jsme byli. A pak teda (pro mě celkem zničehonic) přijde konec, kterej byl teda dost wtf.
Je to napůl krimi napůl romance, ale pořádně se nepovedlo ani jedno. Vlastně mě kolikrát bavily víc i “vedlejší linky” co do toho vstupovaly. Líbil se mi vizuál, bylo tam pár hezkejch nápadů i třeba z hlediska střihu. Docela dostkrát jsem se u toho i zasmál.
Nijak mě to neurazilo, ale bohužel celkově prostě dost o ničem. 5/10
838392
Kdokoliv viděl trailer, tak si udělal podle toho námětu nějakou představu, co by se asi tak mohlo dít. A přesně to se taky stane. Přišlo mi to hrozně předvídatelný a z toho důvodu poměrně nezáživný - jediný, co do toho trochu hodí vidle, je [spoiler]time skip[/spoiler] po dvou třetinách, ale za chvíli jsme vlastně zase tam kde jsme byli. A pak teda (pro mě celkem zničehonic) přijde konec, kterej byl teda dost wtf. Je to napůl krimi napůl romance, ale pořádně se nepovedlo ani jedno. Vlastně mě kolikrát bavily víc i “vedlejší linky” co do toho vstupovaly. Líbil se mi vizuál, bylo tam pár hezkejch nápadů i třeba z hlediska střihu. Docela dostkrát jsem se u toho i zasmál. Nijak mě to neurazilo, ale bohužel celkově prostě dost o ničem. 5/10
Podezřelá
1 -2
reagovat

Mezi Supy (1964)

Pořád příjemná oddechovka. Sice v kontextu celé série patří k těm průměrným, ale jsou mnohem horší mayovky, třeba Apanači. 
838388
Pořád příjemná oddechovka. Sice v kontextu celé série patří k těm průměrným, ale jsou mnohem horší mayovky, třeba Apanači. 
Mezi Supy (1964)
2 0
reagovat
reaguje na: verbst
Pffff Superman pffff 
838351
Pffff Superman pffff 
838310
2 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
WTF. Prosímtě, už nikdy se nedívej na žádnej akční film.
838310
WTF. Prosímtě, už nikdy se nedívej na žádnej akční film.
838283
9 -3
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: Revan
Mohl tam být pikolik od pošty, zvířata.... 
+ Letadlo cena tak 100 mega?
Tak je jasný proč už Keanu ve dvojce nehrál 

Ne, za mě špatně vyřešena situace. 8)

Ten film je neskutečně boží :+
838283
Mohl tam být pikolik od pošty, zvířata....  + Letadlo cena tak 100 mega? Tak je jasný proč už Keanu ve dvojce nehrál  Ne, za mě špatně vyřešena situace. *8)* Ten film je neskutečně boží *:+*
838269
1 -13
reagují: verbst
reagovat

Everything everywhere all at once

No jasně, zas jednou masochisticky naběhnu, ale prostě co nadělám, na mě ten film naprosto nefunguje. Jasně, je to fakt velmi originální, extrémně nápadité, hravé, ale taky roztříštěné, repetitivní, chvílemi až trapně infantilní a hlavně hrozně dlouhé - a je docela možné, že kdyby to někdo radikálně prostříhal na 90 minut, mohlo to být výrazně lepší i pro mrzouty jako jsem já.
838278
No jasně, zas jednou masochisticky naběhnu, ale prostě co nadělám, na mě ten film naprosto nefunguje. Jasně, je to fakt velmi originální, extrémně nápadité, hravé, ale taky roztříštěné, repetitivní, chvílemi až trapně infantilní a hlavně hrozně dlouhé - a je docela možné, že kdyby to někdo radikálně prostříhal na 90 minut, mohlo to být výrazně lepší i pro mrzouty jako jsem já.
Everything everywhere all at once
12 -5
reagovat
reaguje na: RainMakeR
To letadlo je nákladní (nemá okýnka) a je po dráze taženo. Takže klidně v tom letadle nikdo být nemusel. Takže meh.
838269
To letadlo je nákladní (nemá okýnka) a je po dráze taženo. Takže klidně v tom letadle nikdo být nemusel. Takže meh.
838253
10 -2
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Ten autobus sa tahal do hangaru. Takze v nom nebol nikto8)
838268
Ten autobus sa tahal do hangaru. Takze v nom nebol nikto*8)*
838253
3 -2
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Tak takovejch věcí by se v akčních filmech našlo :D

Ten film ale filmařsky za těch skoro 30 let vůbec nezestárl. Koilk je tam digi scén? Tak dvě, tři? Pěkná, poctivá práce :)
838257
Tak takovejch věcí by se v akčních filmech našlo :D Ten film ale filmařsky za těch skoro 30 let vůbec nezestárl. Koilk je tam digi scén? Tak dvě, tři? Pěkná, poctivá práce :)
838253
5 -2
reagovat

Nebepzpečná rychlost

tvl ted na to čumím na Prima MAX. Jak se dostali z toho autobus, tak bus to pak napálí do letadla na letišti. V tom letadle mohlo být klidně 300+ cestujících. To by asi nebylo moc dobrý..
tohle je teda meh. :-
838253
tvl ted na to čumím na Prima MAX. Jak se dostali z toho autobus, tak bus to pak napálí do letadla na letišti. V tom letadle mohlo být klidně 300+ cestujících. To by asi nebylo moc dobrý.. tohle je teda meh. *:-*
Nebepzpečná rychlost
2 -5
reagují: Revan, pepo, fabec
reagovat
reaguje na: hroubek
PS: Je tam náběh na další díl - asi po vzoru Stmívaní, Hunger Games a HP rozdělily poslední díl na dvě části. Jinak ten konec nedává smysl, ale ten nedával ani celý film. Tak teď babo raď. :D
838199
PS: Je tam náběh na další díl - asi po vzoru Stmívaní, Hunger Games a HP rozdělily poslední díl na dvě části. Jinak ten konec nedává smysl, ale ten nedával ani celý film. Tak teď babo raď. *:D*
838180
2 0
reagovat

Black Phone 4/10

Téměř už vyčpělý recept na mix 80tek, Kinga a urban legend o černé dodávce (chcete-li sanitce). Jediné co mě na filmu šokovalo byla prezentace školy jako místa, kde je násilí na denním pořádku a je dokonce nutné pro přežití.
838191
Téměř už vyčpělý recept na mix 80tek, Kinga a urban legend o černé dodávce (chcete-li sanitce). Jediné co mě na filmu šokovalo byla prezentace školy jako místa, kde je násilí na denním pořádku a je dokonce nutné pro přežití.
Black Phone 4/10
4 -3
reagovat

Dalších 365 dní

Obětoval jsem se abyste vy nemuseli. Zázrak se nekoná a je to blbost jako druhý díl. Druhý díl byl blbej až byl lehce zábavný. Tohle je jen blbé. A nudné. Chybí GP okamžiky, erotické scény nic moc a celkově je to nuda co vizuálně nevypadá nejhůře ale je to sračka. 2/10
838180
Obětoval jsem se abyste vy nemuseli. Zázrak se nekoná a je to blbost jako druhý díl. Druhý díl byl blbej až byl lehce zábavný. Tohle je jen blbé. A nudné. Chybí GP okamžiky, erotické scény nic moc a celkově je to nuda co vizuálně nevypadá nejhůře ale je to sračka. [b]2/10[/b]
Dalších 365 dní
5 0
reagují: hroubek
reagovat
Here we go again...
838179
Here we go again...
6 0
reagovat

Nemohu so vzpomenou

Ahoj. Nevzpomenul by si nekdo z vas nahodou na nazev filmu? Pamatuji si jen par uryvku a nejak mi to neda porad se k tomu vracet...

Pamatuji si, ze na zacatku filmu si mladik tahne nekam na koleje svou velikou truhlu a zrovna kdyz ji presouva pres silnici, tak kvuli nemu musi zastavit nejaky machirek v aute s hezkou holkou a posle ho do haje... asi po nem i hodi nedopalek cigarety. A pak na konci je podobna scena, kdy zase ten mladik hodi tomu machrovi za volantem cigaretu do klina a polibi jeho holku...

Vazne je to uz dost let, co jsem to videl a vazne  si nemohu vzpomenout...
838174
Ahoj. Nevzpomenul by si nekdo z vas nahodou na nazev filmu? Pamatuji si jen par uryvku a nejak mi to neda porad se k tomu vracet... Pamatuji si, ze [i]na zacatku filmu si mladik tahne nekam na koleje svou velikou truhlu a zrovna kdyz ji presouva pres silnici, tak kvuli nemu musi zastavit nejaky machirek v aute s hezkou holkou a posle ho do haje... asi po nem i hodi nedopalek cigarety. A pak na konci je podobna scena, kdy zase ten mladik hodi tomu machrovi za volantem cigaretu do klina a polibi jeho holku... [/i]Vazne je to uz dost let, co jsem to videl a vazne  si nemohu vzpomenout...
Nemohu so vzpomenou
2 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Neherečka? Pusť si Suspirii a Temnou dceru. 
838088
Neherečka? Pusť si Suspirii a Temnou dceru. 
838051
8 -1
reagovat
reaguje na: warlock_
Jako urcite je tam velky %. Nekteri od tech slavnych nebo bohatych nebo z umeleckych kruhu, jini zas od tech cilevedomych co je od detstvi vodi po konkurzech... ale zas ktery 15ti lety ti bude delat z vlastni vule divadlo, ze jo? A pak je ta UK scena, kdy vetsina z nich je z prestiznich a/nebo soukromych skol a kdo je obyc, toho nikdy mezi sebou plne nevzali (McAvoy).
838069
Jako urcite je tam velky %. Nekteri od tech slavnych nebo bohatych nebo z umeleckych kruhu, jini zas od tech cilevedomych co je od detstvi vodi po konkurzech... ale zas ktery 15ti lety ti bude delat z vlastni vule divadlo, ze jo? A pak je ta UK scena, kdy vetsina z nich je z prestiznich a/nebo soukromych skol a kdo je obyc, toho nikdy mezi sebou plne nevzali (McAvoy).
838060
3 0
reagovat
reaguje na: verbst
90 % Hollywoodu je tam díky rodičům :D
838060
90 % Hollywoodu je tam díky rodičům *:D*
838057
6 -1
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: The Joker
Tyjo, ty rodiče jsem vůbec nevěděl :D To mnohé vysvěltuje.
838057
Tyjo, ty rodiče jsem vůbec nevěděl *:D* To mnohé vysvěltuje.
838051
3 -2
reagují: warlock_
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se