Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 6821 - 6840 Napsat příspěvek
reaguje na: holub109
je to film na druhý (a další) shlídnutí, no. Měl jsem to stejně. Proto asi taky trvalo tak dlouho než vystoupal na svůj kultovní status.
840619
je to film na druhý (a další) shlídnutí, no. Měl jsem to stejně. Proto asi taky trvalo tak dlouho než vystoupal na svůj kultovní status.
840618
4 -1
reagují: holub109
reagovat

Vertigo 1958

Dal jsem si rewatch jednoho z nejikoničtějších Hitchcockových filmů a byl nadšený. Na první dobrou mě Vertigo úplně nechytlo, ale dneska jsem slintal blahem. Takové Psycho a North by Northwest se mi asi přeci jen líbilo o trošku více, ale stejně bych Vertigo do top 5 od Hitche zařadil:D
840618
Dal jsem si rewatch jednoho z nejikoničtějších Hitchcockových filmů a byl nadšený. Na první dobrou mě Vertigo úplně nechytlo, ale dneska jsem slintal blahem. Takové Psycho a North by Northwest se mi asi přeci jen líbilo o trošku více, ale stejně bych Vertigo do top 5 od Hitche zařadil*:D*
Vertigo 1958
7 0
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: Cinefil
:D8)
840524
*:D**8)*
840521
6 0
reagovat
reaguje na: pepo
Ty už se hádáš i sám se sebou, abychom my nemuseli..? :D:+
840521
Ty už se hádáš i sám se sebou, abychom my nemuseli..? *:D**:+*
840520
11 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: pepo
To, ze sa.minpacil neznamena, ze to je dobry film ;)
840520
To, ze sa.minpacil neznamena, ze to je dobry film *;)*
840485
9 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: pepo
netuším, čo v thorovi fungovalo. neviem. najodfláknutejší blockbuster za posledné roky.
840487
netuším, čo v thorovi fungovalo. neviem. najodfláknutejší blockbuster za posledné roky.
840485
5 -3
reagovat
reaguje na: SteKi
Vsak ta natahujem. Btw. Aj mne sa thor pacil :D
840485
Vsak ta natahujem. Btw. Aj mne sa thor pacil *:D*
840481
6 -4
reagují: pepo, Muel
reagovat
reaguje na: pepo
Absolútne neporovnateľné žánre. Tie filmy majú spoločné iba to, že sú to filmy.
Ale čo mám robiť keď ma tie Čeľuste proste nebavili. Ja tomu dám časom šancu, možno som na to nemal zrovna náladu. 
A ten Thor, medzi infantilnýlmi marvelovkami patrí medzi to lepšie a bavilo ma to viac ako Eternals.
840481
Absolútne neporovnateľné žánre. Tie filmy majú spoločné iba to, že sú to filmy. Ale čo mám robiť keď ma tie Čeľuste proste nebavili. Ja tomu dám časom šancu, možno som na to nemal zrovna náladu.  A ten Thor, medzi infantilnýlmi marvelovkami patrí medzi to lepšie a bavilo ma to viac ako Eternals.
840447
4 -6
reagují: pepo
reagovat

Vysehrad: Fylm

Kdysi jsem videl ty prvni dily (pocatek 2017?) a pomerne fajn, ale nemel jsem potrebu u toho nejak zustat. Ted prisla filmova verze a jako... Social Media: The Movie. Hned uvodni scena: Laviho pritelkyne vysere snubak a je na nem kukurice. "To je z ty vcerejsi vecere". Ha ha. Tvl prisaham ze i Bulsit 20 let zpatky zvladl tenhle fekalni humor s vetsi gracii. A dalsi topik: ozraly Lavi si mysli, ze v posteli lezi manzelka, tak ji ho strci do zadku, ale ve skutecnosti se jedna o tchyni, ktera zareaguje: "tak ses konecne (jmeno manzela) pochlapil". Ha ha. Proste top ceska komedie roku 2022. Film je navic balik nekolika zapletek, i kdyz si to zjevne chtelo vybrat jen jednu z nich a te se drzet. A urcite ji nemel byt ten pokus o feel-good dramedy v poslednich 30ti minutach. Povedeny moment/vtipek je mozna jeden z deseti, zbytek mimo a z vetsiny TikTok cilovka 12 az 16. No, fakt hledim, ze par top uzivatelu na csfd tomu dalo 4/5*, snad jsou aspon uprimne, i kdyz mam silne pochyby... Imo to tam ted stejne ceka zaslouzeny pad do modre zony. A jasne, videl jsem asi 20 minut z Panskeho klubu a ceske dno je nekde tamhle, jenze to je presne ten dalsi problem: Zas a znova se musi na ceske veci, bohuzel i ty povedene, koukat optikou nekoho z CR sledujici cesky film/serial urceny pro Cesko a nic vic. 4/10, za Kolesarovou pridam pulhvezdicku, takze 4.5/10 a myslim ze naprosto adekvatni. P.S.: Proc mam pocit, ze vzniknout to ve Francii s Lacheau-em jako reziserem, scenaristou a hercem v hlavni roli, tak je to o nekolik levelu jinde. Komedie o vygumovane kopacce. Vlastne i nejaka hypoteticka z Nemecka s Elyasem, ta by aspon chytla za srdicko. :/
840467
Kdysi jsem videl ty prvni dily (pocatek 2017?) a pomerne fajn, ale nemel jsem potrebu u toho nejak zustat. Ted prisla filmova verze a jako... Social Media: The Movie. Hned uvodni scena: Laviho pritelkyne vysere snubak a je na nem kukurice. "To je z ty vcerejsi vecere". Ha ha. Tvl prisaham ze i Bulsit 20 let zpatky zvladl tenhle fekalni humor s vetsi gracii. A dalsi topik: ozraly Lavi si mysli, ze v posteli lezi manzelka, tak ji ho strci do zadku, ale ve skutecnosti se jedna o tchyni, ktera zareaguje: "tak ses konecne (jmeno manzela) pochlapil". Ha ha. Proste top ceska komedie roku 2022. Film je navic balik nekolika zapletek, i kdyz si to zjevne chtelo vybrat jen jednu z nich a te se drzet. A urcite ji nemel byt ten pokus o feel-good dramedy v poslednich 30ti minutach. Povedeny moment/vtipek je mozna jeden z deseti, zbytek mimo a z vetsiny TikTok cilovka 12 az 16. No, fakt hledim, ze par top uzivatelu na csfd tomu dalo 4/5*, snad jsou aspon uprimne, i kdyz mam silne pochyby... Imo to tam ted stejne ceka zaslouzeny pad do modre zony. A jasne, videl jsem asi 20 minut z Panskeho klubu a ceske dno je nekde tamhle, jenze to je presne ten dalsi problem: Zas a znova se musi na ceske veci, bohuzel i ty povedene, koukat optikou nekoho z CR sledujici cesky film/serial urceny pro Cesko a nic vic. 4/10, za Kolesarovou pridam pulhvezdicku, takze [b]4.5/10[/b] a myslim ze naprosto adekvatni. P.S.: Proc mam pocit, ze vzniknout to ve Francii s Lacheau-em jako reziserem, scenaristou a hercem v hlavni roli, tak je to o nekolik levelu jinde. Komedie o vygumovane kopacce. Vlastne i nejaka hypoteticka z Nemecka s Elyasem, ta by aspon chytla za srdicko. :/
Vysehrad: Fylm
6 -2
reagovat
reaguje na: SteKi
Takze odporucas viac ako Celuste? 
840447
Takze odporucas viac ako Celuste? 
840434
13 0
reagují: SteKi
reagovat

Thor Love and Thunder

No šak ale....veď to bolo celkom dobré a sranda. To je naposledy čo som sa nechal ovplyvniť komentármi a nešiel na niečo kvôli tomu do kina. 
Priznám sa, že pri ohlásení mi ten nápad s Jane/Thor pripadal debilný, ale bavilo ma to :+
840434
No šak ale....veď to bolo celkom dobré a sranda. To je naposledy čo som sa nechal ovplyvniť komentármi a nešiel na niečo kvôli tomu do kina.  Priznám sa, že pri ohlásení mi ten nápad s Jane/Thor pripadal debilný, ale bavilo ma to *:+*
Thor Love and Thunder
12 -9
reagují: pepo
reagovat

Dobrodružství Priscilly, královny pouště (1994)

Viděno poprvé v životě a o to větší překvapení tahle boží pecka byla. No a ten závěr? Přesně takovouhle vzpruhu člověk potřebuje. :+
840405
Viděno poprvé v životě a o to větší překvapení tahle boží pecka byla. No a ten závěr? Přesně takovouhle vzpruhu člověk potřebuje. *:+*
Dobrodružství Priscilly, královny pouště (1994)
1 -1
reagovat

Mission: Impossible - Fallout 9/10

McQuarrieho pokračování v krasojízdě po stránce kvality a tentokrát i zcela zaslouženě financí (prozatím nejvyšší tržby vůbec), ve kterém akční sekvence v sérii dosáhly (alespoň do této doby) svého vrcholu jak z pohledu technické realizace, tak divácké imerze (halo seskok, honička v ulicích i bitka na toaletách jsou fakt neuvěřitelné), ve srovnání s Rouge Nation s malinko slabší dějovou linkou, která zde zastupuje opravdu jen pojítko mezi jednotlivými akčními highlighty a s malinko slabším hlavním záporákem Cavillem (což trochu nepochopitelně propálil už trailer, takže na překvapení až ve filmu, bohužel, nedošlo) a naštěstí neselhávající Ferguson a se strhujícím helikoptérovým finále, u kterého má divák pocit, že už snad nepůjde ničím překonat (přičemž věřím, že v rozlučkovém dvojdíle všechny McQuarrie přesvědčí o opaku).
840314
McQuarrieho pokračování v krasojízdě po stránce kvality a tentokrát i zcela zaslouženě financí (prozatím nejvyšší tržby vůbec), ve kterém akční sekvence v sérii dosáhly (alespoň do této doby) svého vrcholu jak z pohledu technické realizace, tak divácké imerze (halo seskok, honička v ulicích i bitka na toaletách jsou fakt neuvěřitelné), ve srovnání s Rouge Nation s malinko slabší dějovou linkou, která zde zastupuje opravdu jen pojítko mezi jednotlivými akčními highlighty a s malinko slabším hlavním záporákem Cavillem (což trochu nepochopitelně propálil už trailer, takže na překvapení až ve filmu, bohužel, nedošlo) a naštěstí neselhávající Ferguson a se strhujícím helikoptérovým finále, u kterého má divák pocit, že už snad nepůjde ničím překonat (přičemž věřím, že v rozlučkovém dvojdíle všechny McQuarrie přesvědčí o opaku).
Mission: Impossible - Fallout 9/10
7 -1
reagovat

Marvel hejt

Shodou okolností jsem nedávno napsal menší hejt na Marvel, ve kterém rozebírám jeho (ne)kvality.

Netvrdím, že je to nějaká extra třída (málo času, hodně přepisování, slovní limit), takže spíš než konkrétní fakta to můžeme brát jako myšlenku.

Klidně bych si tu dal menší diskusi, proč je dnes Marvel na dně. Zvlášt když zítra oznámí další novinky.
840302
Shodou okolností jsem nedávno napsal menší [url=https://napojsa.sk/proc-dnes-nejsou-marvelovky-popularni-jako-driv-a-kvalita-produkce-klesa/]hejt na Marvel[/url], ve kterém rozebírám jeho (ne)kvality. Netvrdím, že je to nějaká extra třída (málo času, hodně přepisování, slovní limit), takže spíš než konkrétní fakta to můžeme brát jako myšlenku. Klidně bych si tu dal menší diskusi, proč je dnes Marvel na dně. Zvlášt když zítra oznámí další novinky.
Marvel hejt
5 -2
reagovat
reaguje na: duro
Vážně to chceš vědět? :D
840295
Vážně to chceš vědět? *:D*
840283
2 -2
reagovat
Všetko je to hlavne scenáristická kríza a hlavným dôvodom je to, že sa pomaly míňajú ľudia, ktorí ešte vyrastali na knihách a dobrých filmoch, a namiesto nich nastupujú do tvorivej sféry tí, ktorých vnímanie už formovali prevažne len bezobsažné kokotiny v mobile.
840289
Všetko je to hlavne scenáristická kríza a hlavným dôvodom je to, že sa pomaly míňajú ľudia, ktorí ešte vyrastali na knihách a dobrých filmoch, a namiesto nich nastupujú do tvorivej sféry tí, ktorých vnímanie už formovali prevažne len bezobsažné kokotiny v mobile.
15 -1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Doslova?!
840283
Doslova?!
840274
9 0
reagují: Disketa1
reagovat

thor

ja to řeknu bez obalu, tohle je jako velkej ačkovej blockbuster fakt šílenej odpad... aby Taika tlačil výborné herce jako Crowe nebo Bale do takhle pitvořivého trapno přednesu je fakt na pěst. Gorrova motivace odfláknuta za 2 minuty v prologu a když už teda víme, že to je fakt op týpek co vraždí bohy, tak na něj ve finále pošleme armádu děcek  
Plus to je celé vizuálně ošklivé a nejlepší joke sou uřvaný kozy, kterej ale po 13té už nebyl vtipnej
840281
ja to řeknu bez obalu, tohle je jako velkej ačkovej blockbuster fakt šílenej odpad... aby Taika tlačil výborné herce jako Crowe nebo Bale do takhle pitvořivého trapno přednesu je fakt na pěst. Gorrova motivace odfláknuta za 2 minuty v prologu a když už teda víme, že to je fakt op týpek co vraždí bohy, tak na něj ve finále pošleme [spoiler]armádu děcek   [/spoiler]Plus to je celé vizuálně ošklivé a nejlepší joke sou uřvaný kozy, kterej ale po 13té už nebyl vtipnej
thor
11 -2
reagovat
Navic to reziroval Rob Marshall, coz je dalsi pripomenuti, jak moc je dnes Hollywood o chovani, vztazich, spolehlivosti. Pro naprostou vetsinu reziseru je to rozdil mezi tim jestli se dostanou ke studiovym vecem nebo ne. Akorat si osobne myslim, ze tyhle prumerny a podprumerny produkce se z dlouhodobyho hlediska studiim vrati jako bumerang, protoze proste nikdo se do filmu nezamiluje a nebude v nem videt neco hodnotnyho kvuli shitum jako Black Widow a dalsi. :/
840277
Navic to reziroval Rob Marshall, coz je dalsi pripomenuti, jak moc je dnes Hollywood o chovani, vztazich, spolehlivosti. Pro naprostou vetsinu reziseru je to rozdil mezi tim jestli se dostanou ke studiovym vecem nebo ne. Akorat si osobne myslim, ze tyhle prumerny a podprumerny produkce se z dlouhodobyho hlediska studiim vrati jako bumerang, protoze proste nikdo se do filmu nezamiluje a nebude v nem videt neco hodnotnyho kvuli shitum jako Black Widow a dalsi. :/
6 -1
reagovat
Podle teaseru má katastrofální CGI i Malá mořská víla. 
840276
Podle teaseru má katastrofální CGI i Malá mořská víla. 
2 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se