Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49401 - 49420 Napsat příspěvek

ravenhorn

ako je na tej 4diskovej verzii vyriesena ceska titulkova podpora?

obsahuju vsetky tie bonusy titulky? lebo uvazujem uz hodne dlho o kupe, teraz vyjde jedna cast na 999sk(800kc)
473814
ako je na tej 4diskovej verzii vyriesena ceska titulkova podpora? obsahuju vsetky tie bonusy titulky? lebo uvazujem uz hodne dlho o kupe, teraz vyjde jedna cast na 999sk(800kc)
ravenhorn
0 0
reagovat
Diky za rady. Skoro vsechno jsem videl krom Kulky v hlave a neznameho R-Pointu, ktery se bude asi hure shanet.
473813
Diky za rady. Skoro vsechno jsem videl krom Kulky v hlave a neznameho R-Pointu, ktery se bude asi hure shanet.
0 0
reagovat

st39.6

Já myslel kolik jsem dal jako za vlastne jeden film ( i když to byly 3 díly) Jako celkově jsem ten co je dal dost málo. :-)
473812
Já myslel kolik jsem dal jako za vlastne jeden film ( i když to byly 3 díly) Jako celkově jsem ten co je dal dost málo. :-)
st39.6
0 0
reagovat
vsechny nas strasne zajima kolik si za co dal :D
kdybych ja mel zacit pocitat .... tak by me to bolelo :D
473811
vsechny nas strasne zajima kolik si za co dal *:D* kdybych ja mel zacit pocitat .... tak by me to bolelo *:D*
0 0
reagovat
Jestli chces neco netradicniho tak zkus tohle: link (film meho detstvi :)
473810
Jestli chces neco netradicniho tak zkus tohle: http://www.csfd.cz/film/90459-ztracena-ceta-lost-platoon-the/ (film meho detstvi :)
0 0
reagovat
NO já si koupil první díl jen v 4 dvd edici za 1200 kč. No a pak dvojku a trojku ve sběratelské za 1800 kč. TZN ze jsem dal za to 4800 kč no a k tomu jsem si v te době koupil jestě za nějakých 600 kč obyč verzi dvojky a trojky a nedávno zpětně ve slevě za 200 kč jedničku 2dvd. Takže uplně za všechny Lotry jsem dal 6200 kč. No když to vidím tak bych mohl litovat ale na Lotra nikdy. Druhé jsou Star wars. Mám orig. Ep 2-3 + trilogii. No Ep nemám original a tak kdyby někdo věděl kde je za výhodnou cenu napiste. když to vezmu tak za Star wars jsem dal cca 3000 kč.
473809
NO já si koupil první díl jen v 4 dvd edici za 1200 kč. No a pak dvojku a trojku ve sběratelské za 1800 kč. TZN ze jsem dal za to 4800 kč no a k tomu jsem si v te době koupil jestě za nějakých 600 kč obyč verzi dvojky a trojky a nedávno zpětně ve slevě za 200 kč jedničku 2dvd. Takže uplně za všechny Lotry jsem dal 6200 kč. No když to vidím tak bych mohl litovat ale na Lotra nikdy. Druhé jsou Star wars. Mám orig. Ep 2-3 + trilogii. No Ep nemám original a tak kdyby někdo věděl kde je za výhodnou cenu napiste. když to vezmu tak za Star wars jsem dal cca 3000 kč.
0 0
reagovat
a velky utek tiez nie?
473808
a velky utek tiez nie?
0 0
reagovat
Nebo ještě Lovec Jelenů. Zaleží co od toho čekáš. Akci, psychologii, obojí?
473807
Nebo ještě Lovec Jelenů. Zaleží co od toho čekáš. Akci, psychologii, obojí?
0 0
reagovat

cabal

Jestli chceš něco netradičního, tak z kus R-Point..
473806
Jestli chceš něco netradičního, tak z kus [link="http://www.imdb.com/title/tt0417072/"]R-Point[/link]..
cabal
0 0
reagovat

cabal

Olověná Vesta, Četa, Údolí Stínů, Kulka v Hlavě víc mne teď nenapadne.
473805
Olověná Vesta, Četa, Údolí Stínů, Kulka v Hlavě víc mne teď nenapadne.
cabal
0 0
reagovat
Jake doporucujete filmy z valky ve Vietnamu krome Apocalypse Now?
473804
Jake doporucujete filmy z valky ve Vietnamu krome Apocalypse Now?
0 0
reagovat

mihhi

Cece mit prehravac co umi cist podtacky... co by za to v hospodach dali. :)
473803
Cece mit prehravac co umi cist podtacky... co by za to v hospodach dali. :)
mihhi
0 0
reagovat
No jenom jsem si vzpomněl na podtácky ;).
473802
No jenom jsem si vzpomněl na podtácky *;)*.
0 0
reagovat
Propaguju Blu-ray, ale kdyz nebude zbyti a obojzivelnik bude stat rozumny penize (999 dolaru je takova psychologicka hranice ;), tak k certu s tim. ;) HD-DVD navic nema zapnuty regiony, takze nemusim cekat, az se ho nekdo uraci u nas distribuovat.
473801
Propaguju Blu-ray, ale kdyz nebude zbyti a obojzivelnik bude stat rozumny penize (999 dolaru je takova psychologicka hranice ;), tak k certu s tim. ;) HD-DVD navic nema zapnuty regiony, takze nemusim cekat, az se ho nekdo uraci u nas distribuovat.
0 0
reagovat
Tyjo, imf napsal "co zvladne oba formaty":o:D.
473800
Tyjo, imf napsal "co zvladne oba formaty"*:o**:D*.
0 0
reagovat
Ja uz nic nekupuju... pockam si na svuj next-gen prehravac, co zvladne oba formaty a pak... hmm... ne, pak se nestane nic. Ja si stejne vzdycky jenom pujcuju. Zivot nabizi prilis jinych lakadel a muj byt je prilis maly, nez abych jeho plochu zaplnoval pestrobarevnymi krabickami. ;)
473799
Ja uz nic nekupuju... pockam si na svuj next-gen prehravac, co zvladne oba formaty a pak... hmm... ne, pak se nestane nic. Ja si stejne vzdycky jenom pujcuju. Zivot nabizi prilis jinych lakadel a muj byt je prilis maly, nez abych jeho plochu zaplnoval pestrobarevnymi krabickami. ;)
0 0
reagovat
je to jeden z nejslavnejsich a nejvydelecnejsich filmu (trilogii) vsech dob. Ten bude mit jeste takovejch edic a specialu, ze ti z toho budou praskat svy na skrini a omdlivat penezenka podvyzivou
473798
je to jeden z nejslavnejsich a nejvydelecnejsich filmu (trilogii) vsech dob. Ten bude mit jeste takovejch edic a specialu, ze ti z toho budou praskat svy na skrini a omdlivat penezenka podvyzivou
0 0
reagovat
Ja si Kralovstvi nebeske 4DVD dopral teprve tento vikend (mel jsme stesti a jeste jsme to sehnal za peknych 550,-). Dalsi "spesl edisn" jsou u me na rade 300 a asi ten Pan's Labyrinth, ci Serenity. Miluji speialy a nejvice s darecky...

A propo me zajima, kdyz jste kupovali extended verzi LOTRa, tak bral nekdo tu nejluxusnejsi tehda za 1800,- i se soskou a bonus DVD, ci levnejsi verzi? Ja tehda naskrabal "pouze" na levnejsi 4DVD verze a kdyz sem tam narazim na trojkombinace vsech tri nejdrazssich edici + myslenka ze casem snad HD DVD verze ci dokonce se kdysi tradovalo ze Jackson chce vydat ultimatni edice po vzoru Matrixu, tak se mi chce brecet...
473797
Ja si Kralovstvi nebeske 4DVD dopral teprve tento vikend (mel jsme stesti a jeste jsme to sehnal za peknych 550,-). Dalsi "spesl edisn" jsou u me na rade 300 a asi ten Pan's Labyrinth, ci Serenity. Miluji speialy a nejvice s darecky... A propo me zajima, kdyz jste kupovali extended verzi LOTRa, tak bral nekdo tu nejluxusnejsi tehda za 1800,- i se soskou a bonus DVD, ci levnejsi verzi? Ja tehda naskrabal "pouze" na levnejsi 4DVD verze a kdyz sem tam narazim na trojkombinace vsech tri nejdrazssich edici + myslenka ze casem snad HD DVD verze ci dokonce se kdysi tradovalo ze Jackson chce vydat ultimatni edice po vzoru Matrixu, tak se mi chce brecet...
0 0
reagovat
jo, to sem objednaval taky ;)
terminator sou ale trochu jiny vanoce, to uz nejakej rok bude ;)
473796
jo, to sem objednaval taky ;) terminator sou ale trochu jiny vanoce, to uz nejakej rok bude ;)
0 0
reagovat

st39.5

To já měl k vánocům 4DVD extended Království nebeské. :D Viděl jsem zatím jen 20 tv spotů těch zbývajících 25 musím ještě dokoukat :o
473795
To já měl k vánocům 4DVD extended Království nebeské. *:D* Viděl jsem zatím jen 20 tv spotů těch zbývajících 25 musím ještě dokoukat *:o*
st39.5
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se