Tak včera k tomu došlo a je to teda fascinujúci film, ktorý ma upútal animáciou, postavami a nakoniec mi v hlave menší guláš spravil, no tentokrát (oproti Paprike) mi to ani nevadilo.
Jasné, občas to zamotanie hlavy je zahlcujúce a mätúce, no vo výsledku mi to nič nekazilo.
Film mi prišiel dostatočne strhujúci, cesta hlavnej postavy bola zaujímavá a bol som zainteresovaný, a proste ma to celý čas hnalo na kraj sedačky.
Tento film Satošiho Kona teda nesklamal, chápem prečo ma status aký má, vedel prehovárať aj na mňa, vďaka za výzvu.




