Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 29181 - 29200 Napsat příspěvek
Protože měl ptáka v slepici.
632416
Protože měl ptáka v slepici.
0 0
reagovat
Proc pan Milo presel ulici?:+
632415
Proc pan Milo presel ulici?*:+*
0 0
reagovat

Axis

Samozrejme ;)
632412
Samozrejme *;)*
Axis
0 0
reagovat

SteKi

Že by ten správný VHS dabing?
632411
Že by ten správný VHS dabing?
SteKi
0 0
reagovat

Posledny skaut

"Na tanecnika je to vybornej detektif" :D Toto je jediny film na svete co pozeram zasadne s dabingom. Ostalo mi to tak od detstva, tak ako hlaska "zivot stoji za hovno" ktoru pouzivam furt v kuse :D Inak nechapem ako mi toto mohli rodicia dovolit pozerat, ale mam ich za to rad :D no fakt, viac ako 13 som mat nemohol urcite...
632410
"Na tanecnika je to vybornej detektif" *:D* Toto je jediny film na svete co pozeram zasadne s dabingom. Ostalo mi to tak od detstva, tak ako hlaska "zivot stoji za hovno" ktoru pouzivam furt v kuse :D Inak nechapem ako mi toto mohli rodicia dovolit pozerat, ale mam ich za to rad :D no fakt, viac ako 13 som mat nemohol urcite...
Posledny skaut
0 0
reagovat

Duff

Od Mean Girls tu v subžánru nic lepšího nebylo. Nebyl to žádnej devítkovej zázrak, ale velmi svižně a často velmi vtipně to běželo k očekávanému konci a já se dobře bavil. 7.5/10
632409
Od Mean Girls tu v subžánru nic lepšího nebylo. Nebyl to žádnej devítkovej zázrak, ale velmi svižně a často velmi vtipně to běželo k očekávanému konci a já se dobře bavil. 7.5/10
Duff
0 0
reagovat

Frankenweenie

Vizuálne nádherné, odkazy na klasické horory potešili ale je to celé také nijaké. Postavy ma nebavili, atmosféra sa mi rýchlo opozerala a nedokážem pochopiť ako môže byť srdcový projekt nejakého režiséra pôsobiť (až na jednu scénu) tak strašne chladne. Nie je to taký megafail ako predchádzajúci Burtonov Dark Shadows ale aj tak je to škoda. 6/10 hlavne z úcty k Burtonovim starším filmom, ktoré tak milujem
632407
Vizuálne nádherné, odkazy na klasické horory potešili ale je to celé také nijaké. Postavy ma nebavili, atmosféra sa mi rýchlo opozerala a nedokážem pochopiť ako môže byť srdcový projekt nejakého režiséra pôsobiť (až na jednu scénu) tak strašne chladne. Nie je to taký megafail ako predchádzajúci Burtonov Dark Shadows ale aj tak je to škoda. 6/10 hlavne z úcty k Burtonovim starším filmom, ktoré tak milujem
Frankenweenie
0 0
reagovat

TedGeorge

:D:D:D:D:D Díky za podělení se :+
632406
*:D**:D**:D**:D**:D* Díky za podělení se *:+*
TedGeorge
0 0
reagovat

pepo

Myslím, že v poho, já si uvědomil, že to z toho vychází až v půlce, nemyslím, že by to bylo tak zásadní, aby ti to tam něco prozradilo.
632405
Myslím, že v poho, já si uvědomil, že to z toho vychází až v půlce, nemyslím, že by to bylo tak zásadní, aby ti to tam něco prozradilo.
pepo
0 0
reagovat

Avengers - Age Of Ultron

Na první díl to možná trochu ztrácí, ale i tak je to zábava. Diskutovaný záběr z traileru, kdy všichni vletí vedle sebe do záberu je i ve filmu, ale v kontextu toho, jak je úvodní akce nasnímána a podána, tak to lze odpustit. Sice někdy mi přišla akce až moc kineticky rychlá, že v obrazu to byl trochu maglajz a říkal, jsem si, jak by to vypadalo, kdyby to mělo styl Winter Soldiera od Russovců (takže jsem moc rád, že Infinity War je jejich). Ale neberte to špatně, furt si to člověk dokáže užít. Hlavně bitka Hulkbuster vs. Hulk je super, především Starkova pneumatická pěst :-D Vtipu je méně, než v prvním dílu a většinu má na svědomí Hawkeye, který má i hodně osobní linii, ale fór se většinou podaří. Některé postavy z minulých filmů mají spíše camea a nové postavy jsou zajímavé. Quicksilver a Scarlet Witch mi vůbec nevadili (a na Olsenku se i celkem dobře kouká :-), ale hlavně Vision je opravdu velmi zajimavý charakter a moc jsem na něj zvědavý příště. Samotný Ultron ujde, ale Marvel záporáky až tak nikdy vyloženě ďábelsky prostě nepodá. Finále je dlouhé a trailery vůbec neukázaly, o co tam úplně přesně jde. To jsem si užil hodně, i když je to vlastně tak trochu varianta finále prvních Avengers.
8/10

P.S. Na konci závěrečných titulků opravdu není žádná scéna. Pouze po grafických hned pozávěru a to jen asi 10 vteřinová.

Popis zde:
Je to záběr na Infinity Gauntlet beez gemů, která vyjede ze schránky, přijde Thanos, nasadísi ji a prohlásí, že si všechno musí udělat sám

Viděno Grand Cinemas, Perth, WA.
632404
Na první díl to možná trochu ztrácí, ale i tak je to zábava. Diskutovaný záběr z traileru, kdy všichni vletí vedle sebe do záberu je i ve filmu, ale v kontextu toho, jak je úvodní akce nasnímána a podána, tak to lze odpustit. Sice někdy mi přišla akce až moc kineticky rychlá, že v obrazu to byl trochu maglajz a říkal, jsem si, jak by to vypadalo, kdyby to mělo styl Winter Soldiera od Russovců (takže jsem moc rád, že Infinity War je jejich). Ale neberte to špatně, furt si to člověk dokáže užít. Hlavně bitka Hulkbuster vs. Hulk je super, především Starkova pneumatická pěst :-D Vtipu je méně, než v prvním dílu a většinu má na svědomí Hawkeye, který má i hodně osobní linii, ale fór se většinou podaří. Některé postavy z minulých filmů mají spíše camea a nové postavy jsou zajímavé. Quicksilver a Scarlet Witch mi vůbec nevadili (a na Olsenku se i celkem dobře kouká :-), ale hlavně Vision je opravdu velmi zajimavý charakter a moc jsem na něj zvědavý příště. Samotný Ultron ujde, ale Marvel záporáky až tak nikdy vyloženě ďábelsky prostě nepodá. Finále je dlouhé a trailery vůbec neukázaly, o co tam úplně přesně jde. To jsem si užil hodně, i když je to vlastně tak trochu varianta finále prvních Avengers. 8/10 P.S. Na konci závěrečných titulků opravdu není žádná scéna. Pouze po grafických hned pozávěru a to jen asi 10 vteřinová. Popis zde: [spoiler]Je to záběr na Infinity Gauntlet beez gemů, která vyjede ze schránky, přijde Thanos, nasadísi ji a prohlásí, že si všechno musí udělat sám[/spoiler] Viděno Grand Cinemas, Perth, WA.
Avengers - Age Of Ultron
0 0
reagovat
Na druhej strane, kedy ste naposledy videli aby otcovsko synovská hádka nebola riešená verbálne ale dávajú si normálne drsne do držky? a práve som zistil, že je natočný Son of Batman ktorý tomu predchádza. No super. Zase mám zničenú chrológiu :(
632403
Na druhej strane, kedy ste naposledy videli aby otcovsko synovská hádka nebola riešená verbálne ale dávajú si normálne drsne do držky? a práve som zistil, že je natočný Son of Batman ktorý tomu predchádza. No super. Zase mám zničenú chrológiu *:(*
0 0
reagovat
jj byl to hroznej sráč, celej film jsem si přál, ať ho někdo pořádně propleskne.
632402
jj byl to hroznej sráč, celej film jsem si přál, ať ho někdo pořádně propleskne.
0 0
reagovat

Sam.Vimes

je to fracek. ale ak to vnímaš, že to 10 ročný chlapec tak to funguje
632401
je to fracek. ale ak to vnímaš, že to 10 ročný chlapec tak to funguje
Sam.Vimes
0 0
reagovat
Ted: :D
632399
Ted: *:D*
0 0
reagovat

ted

zase hlawoun zahviezdil? 8)
632398
zase hlawoun zahviezdil? *8)*
ted
0 0
reagovat
Vzkaz pro amatérské překladatele titulků...
"To have a beef with someone" znamená konzumování hovězího pouze v menšině případů...
632397
Vzkaz pro amatérské překladatele titulků... "To have a beef with someone" znamená konzumování hovězího pouze v menšině případů...
0 0
reagovat

pepo

(Já bych si dovolil se opět na něco zeptat, i když k samotnému filmu se zase dostanu kdo-ví-kdy... poslední dobou stíhám za měsíc asi tolik filmů, co ty za 2 dny :D)

Jakej je tam Damian? V komiksu (Batman a syn) byl totiž tak nesnesitelný až se mi to málem nechtělo číst.
632396
(Já bych si dovolil se opět na něco zeptat, i když k samotnému filmu se zase dostanu kdo-ví-kdy... poslední dobou stíhám za měsíc asi tolik filmů, co ty za 2 dny *:D*) Jakej je tam Damian? V komiksu (Batman a syn) byl totiž tak nesnesitelný až se mi to málem nechtělo číst.
pepo
0 0
reagovat

Batman vs. Robin

Konflikty medzi postavami sú vybudované super ale celá dejová linka s legendou o sovích strážcoch je strašne od veci. Ale aj tak veľmi fajn. A Batman má cool Hulkbuster :) 7/10
632395
Konflikty medzi postavami sú vybudované super ale celá dejová linka s legendou o sovích strážcoch je strašne od veci. Ale aj tak veľmi fajn. A Batman má cool Hulkbuster *:)* 7/10
Batman vs. Robin
0 0
reagovat

Skin Trade (2014)

Škoda totálně lobotomických dialogů a naprosto šílené režie a kamery. Obsazení parádní Tony Jaa, Dolph Lundgren, Peter Weller, Michael Jai White, Ron Perlman, to z béčkového pohledu může být lepší jenom o málo. Souboje solidní, akce taky, ale nasmínaná tak šíleně, tohle by bylo out i před 30 lety. Ale námět docela oldschoolový. Škoda, že to dělal nějaký thajský naprostý neumětel. Tohle by s takhle rozdanými kartami dokázal takový Isaac Florentine věřím natočit parádně. 4/10
632390
Škoda totálně lobotomických dialogů a naprosto šílené režie a kamery. Obsazení parádní Tony Jaa, Dolph Lundgren, Peter Weller, Michael Jai White, Ron Perlman, to z béčkového pohledu může být lepší jenom o málo. Souboje solidní, akce taky, ale nasmínaná tak šíleně, tohle by bylo out i před 30 lety. Ale námět docela oldschoolový. Škoda, že to dělal nějaký thajský naprostý neumětel. Tohle by s takhle rozdanými kartami dokázal takový Isaac Florentine věřím natočit parádně. 4/10
Skin Trade (2014)
0 0
reagovat

Fack Ju Gohte

Ničím originálna, ale skvele napísaná a hlavne výborne obsadená komédia, ktorá je síce zo školského prostredia, ale je rozhodne len pre dospelých. Odporúčam dať tomu šancu a neodsudzovať to lebo je z Nemecka. 8/10

Night at the Museum: Secret of the Mummy (alebo jak sa to volá...)
Presne taká srajda jak každý očakával. Tu už sa o ten humor vlastne ani nesnažia. 3/10
632389
Ničím originálna, ale skvele napísaná a hlavne výborne obsadená komédia, ktorá je síce zo školského prostredia, ale je rozhodne len pre dospelých. Odporúčam dať tomu šancu a neodsudzovať to lebo je z Nemecka. 8/10 [b]Night at the Museum: Secret of the Mummy[/b] (alebo jak sa to volá...) Presne taká srajda jak každý očakával. Tu už sa o ten humor vlastne ani nesnažia. 3/10
Fack Ju Gohte
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se