Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 27001 - 27020 Napsat příspěvek
:D:D:D
641319
*:D**:D**:D*
0 0
reagovat
tak by si asi mal :D
641317
tak by si asi mal *:D*
0 0
reagovat
však práveže áno. a neviem si vysvetliť prečo. fetovať som nezačal :D
641316
však práveže áno. a neviem si vysvetliť prečo. fetovať som nezačal *:D*
0 0
reagovat

pepo

Tebe to čumění do blba bavilo? Já to ani nedokázal dokoukat...
641315
Tebe to čumění do blba bavilo? Já to ani nedokázal dokoukat...
pepo
0 0
reagovat
maxi_tom: No, případný DC bude hrozně limitován tím, že se nesmí narušit DCCU, takže se tam moc převratné doplňky asi očekávat nedají... Já jsem spíš zvědav na stopáž samotného filmu a nejspíš se pojede na IMAX limit.
641314
maxi_tom: No, případný DC bude hrozně limitován tím, že se nesmí narušit DCCU, takže se tam moc převratné doplňky asi očekávat nedají... Já jsem spíš zvědav na stopáž samotného filmu a nejspíš se pojede na IMAX limit.
0 0
reagovat

Under the Skin

Totálne pózerská artová pi*ovina. Takže fakt nechápem ako je možné, že som na to celý čas fascinovane čumel a nevedel od toho odtrhnúť oči. Nedostatok spánku si asi začína vyberať svoju daň 8/10
641312
Totálne pózerská artová pi*ovina. Takže fakt nechápem ako je možné, že som na to celý čas fascinovane čumel a nevedel od toho odtrhnúť oči. Nedostatok spánku si asi začína vyberať svoju daň 8/10
Under the Skin
0 0
reagovat
Protože je to pecka. :)
641300
Protože je to pecka. *:)*
0 0
reagovat

Inception

Prečo je tento film 14. na IMDB? Akože kvalita to je, ale ako tam non-stop dunela hudba posledných 40 minút do tej nudnej akcie...no chcel som aby to už skončilo. 8/10
641298
Prečo je tento film 14. na IMDB? Akože kvalita to je, ale ako tam non-stop dunela hudba posledných 40 minút do tej nudnej akcie...no chcel som aby to už skončilo. [b]8/10[/b]
Inception
0 0
reagovat
brief encounter (1945)
100% - krasne sem si pobrecel.
641296
brief encounter (1945) 100% - krasne sem si pobrecel.
0 0
reagovat

Batman V Superman: Dawn of Justice (2016)

Tak toto ma zaujalo. Novinky týkajúce sa možného Director´s cutu a aj releasu najbližšieho traileru.

Ak to s tou rozšírenou verziou vyjde tak budem len rád. Lebo Director´s cut Watchmenov :) A čo sa týka nového traileru tak vzhľadom na uvedné to odhadujem na premiéru Hunger Games alebo Star Wars.
Čo vy na to?
641282
Tak toto ma zaujalo. Novinky týkajúce sa možného [link="http://screenrant.com/batman-v-superman-directors-cut-extended/"]Director´s cutu a aj releasu najbližšieho traileru.[/link] Ak to s tou rozšírenou verziou vyjde tak budem len rád. Lebo Director´s cut Watchmenov *:)* A čo sa týka nového traileru tak vzhľadom na uvedné to odhadujem na premiéru Hunger Games alebo Star Wars. Čo vy na to?
Batman V Superman: Dawn of Justice (2016)
0 0
reagovat

SW novinky

Originální návrh Snoka (CGI Andy Serkis).
STAR TOURS 2 JAKKU SEQUENCE SNEAK PEEK (honička TIE Fighterů s Millenium Falcon).
Nová ukázka (zřejmě záběry z natáčení + možná nové přímo z filmu) ve ČT na ABC.
Daisy Ridley profesionálně nafocená.
Galerie fotek z natáčení a přímo z filmu!
641274
Originální návrh [link="https://indierevolver.files.wordpress.com/2015/11/snoke1.jpg"]Snoka[/link] (CGI Andy Serkis). [link="https://www.youtube.com/watch?v=yjirVOAwa0I"]STAR TOURS 2 JAKKU SEQUENCE SNEAK PEEK[/link] (honička TIE Fighterů s Millenium Falcon). Nová ukázka (zřejmě záběry z natáčení + možná nové přímo z filmu) [link="https://twitter.com/hashtag/TGITAwakens?src=hash"]ve ČT na ABC[/link]. Daisy Ridley [link="http://www.elle.com/culture/movies-tv/news/a31771/daisy-ridley-elle-december/"]profesionálně nafocená[/link]. [link="http://www.ew.com/gallery/star-wars-force-awakens-exclusive-photos/2374763_all-crops-gallery-star-wars-force-awakens-2015-harisson-ford-jj-abrhams?hootPostID=f0ddfd08eb89f79d55f20334f9e9970f"]Galerie[/link] fotek z natáčení a přímo z filmu!
SW novinky
0 0
reagovat
V minulých dnech jsem dohonil pár restů a i když k nim nemám moc co říct, tak aspoň takhle, že se i mi čas od času něco líbí... :)

Carlitova cesta - 8/10

Krycí jméno Donnie Brasco - 8/10

Vražda prvního stupně - 7/10 (tohle jsem si dal díky tipu tady v místní diskuzi a dost mi to připomnělo zapadlé Spáče, kde si Bacon zahrál naprosto opačnou roli, a kteří jsou ještě podstatně lepší :))
641264
V minulých dnech jsem dohonil pár restů a i když k nim nemám moc co říct, tak aspoň takhle, že se i mi čas od času něco líbí... :) Carlitova cesta - 8/10 Krycí jméno Donnie Brasco - 8/10 Vražda prvního stupně - 7/10 (tohle jsem si dal díky tipu tady v místní diskuzi a dost mi to připomnělo zapadlé Spáče, kde si Bacon zahrál naprosto opačnou roli, a kteří jsou ještě podstatně lepší :))
0 0
reagovat

Safe House (2012)

Milé prekvapenie v podobe veľmi slušnej žánrovky. Ale možno mám stále ešte posunutý prah bolesti Po Stalkerovi :) :) :) 7/10
641263
Milé prekvapenie v podobe veľmi slušnej žánrovky. Ale možno mám stále ešte posunutý prah bolesti Po Stalkerovi :) :) :) 7/10
Safe House (2012)
0 0
reagovat

Princezna / Princess (2014)

Prosim, nevite kde se da sehnat film Princess (Princezna), ktery byl letos promitan v Karlovych Varech?
641259
Prosim, nevite kde se da sehnat film Princess (Princezna), ktery byl letos promitan v Karlovych Varech?
Princezna / Princess (2014)
0 0
reagovat

Antonia (1995)

Nádherně nostalgický film s vynikající hudbou a kamerou, perfektní rodinná sága s výbornými postavami, na které se nezapomíná. Naprosto dokonalý mix komedie a dramatu s několika přesně mířenými hřebíčky na hlavičku. Snímek o rodinné pospolitosti, jenž nijak netlačí na pilu. Tohle se Holanďanům povedlo. Oscar za nejlepší neanglicky mluvený film byl zasloužený. :+ 10/10

Out to Win (2014)
Celovečerní dokument tematizuje coming out několika amerických sportovních legend (včetně naší Martiny Navrátilové), jejichž životní příběh není jen o výsledcích v lize. Opět tu převažují mluvící hlavy, ale ty příběhy jsou naštěstí natolik silné, že to vůbec nevadí. Hlavně je tu hodně archivního materiálu, novinových titulků atd, což dokument hodně oživuje. Dokument se zaměřuje hlavně na Michaela Sama a Jasona Collinse, jejichž loňské coming outy zaznamenalo i naše zpravodajství (byť samozřejmě hodně povrchně) a právě tyto příběhy způsobily velkou revoluci v oblasti amerického kolektivního sportu. Protože když vám zavolá Barack Obama, aby vám za coming out poděkoval a povzbudil vás, tak se dějiny zkrátka přepisují, ať chcete nebo ne. Je to samozřejmě velké povzbuzení pro dnešní mladé hráče, kteří si už nemusí hrát na něco, čím nejsou. Snad to bude už jenom lepší. 8/10

P.S.: Jestli by to někoho zajímalo, tak dnes večer v rámci slavnostního zakončení Mezipater dávají v Lucerně Wylerovu Dětskou hodinku. :)
641252
Nádherně nostalgický film s vynikající hudbou a kamerou, perfektní rodinná sága s výbornými postavami, na které se nezapomíná. Naprosto dokonalý mix komedie a dramatu s několika přesně mířenými hřebíčky na hlavičku. Snímek o rodinné pospolitosti, jenž nijak netlačí na pilu. Tohle se Holanďanům povedlo. Oscar za nejlepší neanglicky mluvený film byl zasloužený. *:+* 10/10 [b]Out to Win (2014)[/b] Celovečerní dokument tematizuje coming out několika amerických sportovních legend (včetně naší Martiny Navrátilové), jejichž životní příběh není jen o výsledcích v lize. Opět tu převažují mluvící hlavy, ale ty příběhy jsou naštěstí natolik silné, že to vůbec nevadí. Hlavně je tu hodně archivního materiálu, novinových titulků atd, což dokument hodně oživuje. Dokument se zaměřuje hlavně na Michaela Sama a Jasona Collinse, jejichž loňské coming outy zaznamenalo i naše zpravodajství (byť samozřejmě hodně povrchně) a právě tyto příběhy způsobily velkou revoluci v oblasti amerického kolektivního sportu. Protože když vám zavolá Barack Obama, aby vám za coming out poděkoval a povzbudil vás, tak se dějiny zkrátka přepisují, ať chcete nebo ne. Je to samozřejmě velké povzbuzení pro dnešní mladé hráče, kteří si už nemusí hrát na něco, čím nejsou. Snad to bude už jenom lepší. 8/10 P.S.: Jestli by to někoho zajímalo, tak dnes večer v rámci slavnostního zakončení Mezipater dávají v Lucerně Wylerovu Dětskou hodinku. *:)*
Antonia (1995)
0 0
reagovat

kubqo

Far from the Madding Crowd - film je proti knize opravdu hodne zkratkovity, do jiste miry asi nevyhnutelne (Hardy se tam v dlouhych popisech pomerne vyziva), ale mozna alespon misty skutecne az trochu moc, takze nectenari muzou nejspis trochu tapat ohledne motivaci jednotlivych postav. Jako ilustrace pro ty, kdo cetli, to ovsem vcelku obstoji - na pohled je to fajn. Jen mi osobne tedy moc nesedl filmovy Gabriel Oak (a uplne jsem nechapal, proc vlastne takto ikonickou postavu anglicke literatury ma hrat Belgican - ale zase kdyz to cele muze tocit Dan...;)) - pri cteni jsem si ho rozhodne nepredstavoval az tak pokorneho a "utapnuteho", nicmene min. jedne anglicke slecne se i tak libil... 8)

A jinak jak pise pepo, stycne body s An Education (ktere se mi mimochodem taky dost libilo) s vyjimkou Carrey asi spis veskere zadne.
641250
Far from the Madding Crowd - film je proti knize opravdu hodne zkratkovity, do jiste miry asi nevyhnutelne (Hardy se tam v dlouhych popisech pomerne vyziva), ale mozna alespon misty skutecne az trochu moc, takze nectenari muzou nejspis trochu tapat ohledne motivaci jednotlivych postav. Jako ilustrace pro ty, kdo cetli, to ovsem vcelku obstoji - na pohled je to fajn. Jen mi osobne tedy moc nesedl filmovy Gabriel Oak (a uplne jsem nechapal, proc vlastne takto ikonickou postavu anglicke literatury ma hrat Belgican - ale zase kdyz to cele muze tocit Dan...*;)*) - pri cteni jsem si ho rozhodne nepredstavoval az tak pokorneho a "utapnuteho", nicmene min. jedne anglicke slecne se i tak libil... *8)* A jinak jak pise pepo, stycne body s An Education (ktere se mi mimochodem taky dost libilo) s vyjimkou Carrey asi spis veskere zadne.
kubqo
0 0
reagovat

KARLOS

No edici uz mam objednanou spolu s reedici kompletnich StarWars (takze bude po vecerech na co koukat).

Diky za informace. Toho prehnaneho dojaku se bojim, ale jinak se na to tesim dost.
641248
No edici uz mam objednanou spolu s reedici kompletnich StarWars (takze bude po vecerech na co koukat). Diky za informace. Toho prehnaneho dojaku se bojim, ale jinak se na to tesim dost.
KARLOS
0 0
reagovat

Hobbit Battle of the Five Armies - Appendices part 12 2/2

Poslední report ze světa Dodatků Středozemně. A jako hezké, kvanta informací, která v této části kopletují celkový obraz o celé nové trilogii.
Zajímavé je, že s Dainem se nepočítalo víc, co pokrývá rozsah filmu a Bill Connoly je borec a že Evangeline Lilly je nejen kočka, ale i velmi příjemná „v reálu“.
Hlavní zlatážíla informací je pak v dokumentech o lokacích, kde jako třešnička na dortu je i materiál, který to nedotáhl do filmu samotného. A snad nevíc rval koule koncept, kde by měl Gandalf vidění Šmaka v čele skřetí armády. Snad v nějaké super duper další edici budou vystřižené scény v celém rozsahu.
Poprvé se na WW vydání nepodíváme na hudební stránku tvorby a místo toho dostáváme sté „srdceryvné“ video o loučení se Středození a jak to bylo všechno fajn. Ano, bylo, alespoň pro mě. Ale to tlačení na slzopudnou notu mě v závěru dost sralo, zbytečně to zabíralo místo nepochybně dalším infomacím, které jsme mohli dostat.
Medailonek o Andrew Lesniem obstojný a důstojný. Možná jsem ale čekal víc, jak sestřih z placu a několik vět na začátek. Na druhou stranu chápu, že to bylo očividně dost čerstvé a bolavé téma, takže víc se asi nedalo ani očekávat.
Zbylé bonusy jsou BALAST. Desetiminutovka z placu pro exkluzivní video s reportérem jen přibližuje, jaká byla na place fajn atmosféra a fake pomluvy Adama Browna pak potvrzuje, že se všichni na place i poměrně dobře bavili. Hudební klip Jeda Brophyho to završuje.

Celkově tak ten, co koupí třetí Hobbití EE dostane za své nemalé peníze opět odpovídající protihodnotu. Nemůžu se ale zbavit pocitu, že to mohlo být mnohem lepší. Ještě obsažnější bonusy, lepší EE verze, potažmo lepší film samotný. V návaznosti na to, jak moc jsem unešen z předchozích dílů, zvlášť v EE a jejich zákulisních materiálech, nejde o běžnou hobbití krituku, ale o racionální zhodnocení celého výsledku...

ps: Chybí doject audiokomentář :D...
641244
Poslední report ze světa Dodatků Středozemně. A jako hezké, kvanta informací, která v této části kopletují celkový obraz o celé nové trilogii. Zajímavé je, že s Dainem se nepočítalo víc, co pokrývá rozsah filmu a Bill Connoly je borec a že Evangeline Lilly je nejen kočka, ale i velmi příjemná „v reálu“. Hlavní zlatážíla informací je pak v dokumentech o lokacích, kde jako třešnička na dortu je i materiál, který to nedotáhl do filmu samotného. A snad nevíc rval koule koncept, kde by měl Gandalf vidění Šmaka v čele skřetí armády. Snad v nějaké super duper další edici budou vystřižené scény v celém rozsahu. Poprvé se na WW vydání nepodíváme na hudební stránku tvorby a místo toho dostáváme sté „srdceryvné“ video o loučení se Středození a jak to bylo všechno fajn. Ano, bylo, alespoň pro mě. Ale to tlačení na slzopudnou notu mě v závěru dost sralo, zbytečně to zabíralo místo nepochybně dalším infomacím, které jsme mohli dostat. Medailonek o Andrew Lesniem obstojný a důstojný. Možná jsem ale čekal víc, jak sestřih z placu a několik vět na začátek. Na druhou stranu chápu, že to bylo očividně dost čerstvé a bolavé téma, takže víc se asi nedalo ani očekávat. Zbylé bonusy jsou BALAST. Desetiminutovka z placu pro exkluzivní video s reportérem jen přibližuje, jaká byla na place fajn atmosféra a fake pomluvy Adama Browna pak potvrzuje, že se všichni na place i poměrně dobře bavili. Hudební klip Jeda Brophyho to završuje. Celkově tak ten, co koupí třetí Hobbití EE dostane za své nemalé peníze opět odpovídající protihodnotu. Nemůžu se ale zbavit pocitu, že to mohlo být mnohem lepší. Ještě obsažnější bonusy, lepší EE verze, potažmo lepší film samotný. V návaznosti na to, jak moc jsem unešen z předchozích dílů, zvlášť v EE a jejich zákulisních materiálech, nejde o běžnou hobbití krituku, ale o racionální zhodnocení celého výsledku... ps: Chybí doject audiokomentář :D...
Hobbit Battle of the Five Armies - Appendices part 12 2/2
0 0
reagovat
Paper Towns (2015) - Zbytečný film v rámci toho, že neříká nic nového. Navíc s fakt otravně nucenou přetvářkou v mnoha momentech, kdy ze sebe postavy dělaly schválně idioty, aby byly jakože cool pro dnešní teenage publikum. Nope. Caru nemůžu posoudit, protože měla minimum prostoru a Nat Wolff (málem Spidey) tady byl nesympatickej až na půdu. 4/10

Ashby (2015) - Nat Wolff movie no. 2. Ten film je blbej, ale míň, než jsem po traileru čekal. Zajímal mě Rourke a ten to ustál asi nejlíp. Zbytek solidní průměr, bez nějakého extra vtipu nebo příjemné romance. Nat Wolff podstatně míň na pěst, než v Paper Towns. Emma Roberts o několik tříd nad všema ostatníma, až jsem měl pocit, že je tu tak trochu omylem. 6/10

Palo Alto (2013) - Emma Roberts movie no. 2 / Nat Wolff movie no. 3. Zaopatřené děti mají problémy zaopatřených dětí, takže opět nic nového. Rozdíl je v tom, že Gia Coppola rozhodně ví, co vypráví a především dokáže zaujmout tím, jak to vypráví. Nejlepší role obou zmíněných herců a když pominu mnohá klišé, vychválím senzačně poslechový soundtrack (když nic jiného, tak zkuste alespoň ten, připomínalo mi to lehce Drive) a uvědomím si, že jsem už fakt potřeboval nějakou protiváhu k tomu, na co jsem se předtím díval, pak Palo Alto jednoznačně dominuje. 8/10

Ex Machina (2015) - A to nejlepší nakonec. Protože už jste ale všichni dávno viděli, řeknu jen - dance scene!!! 10/10
641242
[b]Paper Towns (2015)[/b] - Zbytečný film v rámci toho, že neříká nic nového. Navíc s fakt otravně nucenou přetvářkou v mnoha momentech, kdy ze sebe postavy dělaly schválně idioty, aby byly jakože cool pro dnešní teenage publikum. Nope. Caru nemůžu posoudit, protože měla minimum prostoru a Nat Wolff (málem Spidey) tady byl nesympatickej až na půdu. 4/10 [b]Ashby (2015)[/b] - Nat Wolff movie no. 2. Ten film je blbej, ale míň, než jsem po traileru čekal. Zajímal mě Rourke a ten to ustál asi nejlíp. Zbytek solidní průměr, bez nějakého extra vtipu nebo příjemné romance. Nat Wolff podstatně míň na pěst, než v Paper Towns. Emma Roberts o několik tříd nad všema ostatníma, až jsem měl pocit, že je tu tak trochu omylem. 6/10 [b]Palo Alto (2013)[/b] - Emma Roberts movie no. 2 / Nat Wolff movie no. 3. Zaopatřené děti mají problémy zaopatřených dětí, takže opět nic nového. Rozdíl je v tom, že Gia Coppola rozhodně ví, co vypráví a především dokáže zaujmout tím, jak to vypráví. Nejlepší role obou zmíněných herců a když pominu mnohá klišé, vychválím senzačně poslechový soundtrack (když nic jiného, tak zkuste alespoň ten, připomínalo mi to lehce Drive) a uvědomím si, že jsem už fakt potřeboval nějakou protiváhu k tomu, na co jsem se předtím díval, pak Palo Alto jednoznačně dominuje. 8/10 [b]Ex Machina (2015)[/b] - A to nejlepší nakonec. Protože už jste ale všichni dávno viděli, řeknu jen - dance scene!!! 10/10
0 0
reagovat

kubqo

knihu som nečítal. ohľadom Školy života: Je to úplne iný film. Jedno je historická červená knižnica, druhé retro vzťahovka. Okrem Carrey to nemá nič spoločné. Ale Education sa mi páčil trochu viac a tvojich 5* nie je nepochopiteľných.
641237
knihu som nečítal. ohľadom Školy života: Je to úplne iný film. Jedno je historická červená knižnica, druhé retro vzťahovka. Okrem Carrey to nemá nič spoločné. Ale Education sa mi páčil trochu viac a tvojich 5* nie je nepochopiteľných.
kubqo
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se