Zvraty fajn, herecky to není špatné, režisérské řemeslo tam taky je. Ale ta naprostá ignorace celého světa, doslova rozkopání všeho je z mého pohledu špatně. Ještě, že se vrátil J.J. aby ten nepořádek dal do kupy, a nějak to zakončil.
Navíc když to klapne, tak bychom mohli poprvé vidět na velkém plátně výrobu světelného meče.
reaguje na:
Disketa1
|
reagovat
|




.