reaguje na:
Disketa1
Pětka je fakt nejlepší a dokonce jsem te serii dal diky ni zase šanci... (Prostředí v Riu a Rock nalákali dostatečně) Ale v šestce jsem zase pro změnu skončil a dál to vidět nehodlám a to i přesto, že Wana můžu...
|
reagovat
|




. A ne, není to sarkasmus, je to upřímně míněná rada
.