Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 22821 - 22840 Napsat příspěvek
reaguje na: Disketa1
Pětka je fakt nejlepší a dokonce jsem te serii dal diky ni zase šanci... (Prostředí v Riu a Rock nalákali dostatečně) Ale v šestce jsem zase pro změnu skončil a dál to vidět nehodlám a to i přesto, že Wana můžu...
769089
Pětka je fakt nejlepší a dokonce jsem te serii dal diky ni zase šanci... (Prostředí v Riu a Rock nalákali dostatečně) Ale v šestce jsem zase pro změnu skončil a dál to vidět nehodlám a to i přesto, že Wana můžu...
769088
3 -2
reagovat

Rychle a zběsile 5 (2011)

Jednoznačně dosud nejstylovější díl celé série Rychle a zběsile, který se bude jen obtížně překonávat. Nádherné akční sekvence, skvělý pěstní souboj mezi Vinem Dieselem a The Rockem a fantastická pasáž s krádeží těžkotonážního sejfu. Vedle nedoceněné dvojky je pátý díl obrovskou zábavou, které neubližuje ani poněkud delší stopáž, na kterou stejně okamžitě zapomenete. Jo, sedlo mi to víc než onen pověstný zadek na hrnec.
769088
Jednoznačně dosud nejstylovější díl celé série Rychle a zběsile, který se bude jen obtížně překonávat. Nádherné akční sekvence, skvělý pěstní souboj mezi Vinem Dieselem a The Rockem a fantastická pasáž s krádeží těžkotonážního sejfu. Vedle nedoceněné dvojky je pátý díl obrovskou zábavou, které neubližuje ani poněkud delší stopáž, na kterou stejně okamžitě zapomenete. Jo, sedlo mi to víc než onen pověstný zadek na hrnec.
Rychle a zběsile 5 (2011)
4 -6
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Run 
Začalo to jako tak nucený drama film, že jsem převracel oči... A pak to změní žánr a já se fakt těším:+
769087
[url=https://m.youtube.com/watch?v=lf99oBP5mhQ]Run[/url]  Začalo to jako tak nucený drama film, že jsem převracel oči... A pak to změní žánr a já se fakt těším*:+*
1 0
reagovat

A Beautiful Mind (2001)

Životopis Johna Nashe, schizofrenického matematika v podání Russella Crowea v režii Rona Howarda. To je zdánlivě všechno, co potřebujete vědět. A dostanete přesně, co čekáte: Na oscara zralého Russella Crowea, který je prostě fenomenální a vystřihl silně nemocného génia rok po gladiátorovi ? Leč sošku mu vyfoukl Denzel Washington za Training day :-
Jinak režie Howarda jede až příliš na jistotu, to samé scénář.
Hudba J.Hornera je moc krásná.
No ale ještě jednou ten Russell, to co tu předvádí, tak soustředěný výkon a při tom neokázalý, to nemá chybu, oscara měl imo dostat on.
7/10
769077
Životopis Johna Nashe, schizofrenického matematika v podání Russella Crowea v režii Rona Howarda. To je zdánlivě všechno, co potřebujete vědět. A dostanete přesně, co čekáte: Na oscara zralého Russella Crowea, který je prostě fenomenální a vystřihl silně nemocného génia rok po gladiátorovi ? Leč sošku mu vyfoukl Denzel Washington za Training day *:-* Jinak režie Howarda jede až příliš na jistotu, to samé scénář. Hudba J.Hornera je moc krásná. No ale ještě jednou ten Russell, to co tu předvádí, tak soustředěný výkon a při tom neokázalý, to nemá chybu, oscara měl imo dostat on. 7/10
A Beautiful Mind (2001)
5 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Ne. :D;)
769054
Ne. *:D**;)*
769048
2 0
reagují: Snipsley
reagovat
reaguje na: KARLOS
Prokleté dítě je super! Mám dlouhý seznam věcí, které se mi na té knize hrozně líbí. Např.:
1) Jedno z Harryho dětí je zařazeno do Zmijozelu
2) link
769048
Prokleté dítě je super! Mám dlouhý seznam věcí, které se mi na té knize hrozně líbí. Např.: 1) Jedno z Harryho dětí je zařazeno do Zmijozelu 2) https://youtu.be/RRNXL-Nky8U?t=186
769046
2 -3
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: SteKi
Tak si proboha nečti Prokleté dítě... Jakože fakt ne ?). A ne, není to sarkasmus, je to upřímně míněná rada :).
769046
Tak si proboha nečti Prokleté dítě... Jakože fakt ne *?)*. A ne, není to sarkasmus, je to upřímně míněná rada *:)*.
769035
4 0
reagují: Snipsley
reagovat

Harry Potter (4, 5, 6, 7, 8)

Poviem to rovno a samého ma to prekvapilo, pretože som tento diel mal zafixovaný ako hroznú nudu. Sedmička je fakt super. Ani sekundu som sa nenudil, páčila sa mi aj druhá polovica filmu s cestovaním. Úplne mi to tam pasovalo a dávalo to zmysel. Podľa mňa najlepší diel po trojke. Napríklad päťku som si nepamätal vôbec a pozeral som to ako film, ktorý vidím prvý krát. Inak celkom by som sa potešil keby Rowlingova zrazu oznámila že má hotové pokračovanie. Alebo, že pracovali na filmovom pokračovaní a ide sa rovno točiť. Ale normálne primárne o Harrym, Hermione a Ronovi. 
769035
Poviem to rovno a samého ma to prekvapilo, pretože som tento diel mal zafixovaný ako hroznú nudu. Sedmička je fakt super. Ani sekundu som sa nenudil, páčila sa mi aj druhá polovica filmu s cestovaním. Úplne mi to tam pasovalo a dávalo to zmysel. Podľa mňa najlepší diel po trojke. Napríklad päťku som si nepamätal vôbec a pozeral som to ako film, ktorý vidím prvý krát. Inak celkom by som sa potešil keby Rowlingova zrazu oznámila že má hotové pokračovanie. Alebo, že pracovali na filmovom pokračovaní a ide sa rovno točiť. Ale normálne primárne o Harrym, Hermione a Ronovi. 
Harry Potter (4, 5, 6, 7, 8)
11 0
reagují: KARLOS
reagovat

Borat 2

Témat, z kterých se dá střílet by bylo kotel, ale forma se bohužel ohrála. Už v tom není vidět entuziasmus, který Sacha měl při zrodu Borata před čtrnácti lety, ale něco, co působí jako narychlo šité horkou jehlou, jen abychom si mohli klepat na čelo z toho, jak je Amerika stále vymaštěná.

Nefungují už ani kontroverzní, šokující momenty, protože člověk už je ze zkušenosti očekává. Fascinující, kam až Sacha dokáže zajít a nejspíš by zašel ještě dál a je mi jasný, že Borat je ve světě hodně zvučný jméno, ale už to není takový humorný boom jak kdysi, což z toho ale nedělá nutně nekoukatelnou pakárnu. Tak nějak.
769001
Témat, z kterých se dá střílet by bylo kotel, ale forma se bohužel ohrála. Už v tom není vidět entuziasmus, který Sacha měl při zrodu Borata před čtrnácti lety, ale něco, co působí jako narychlo šité horkou jehlou, jen abychom si mohli klepat na čelo z toho, jak je Amerika stále vymaštěná. Nefungují už ani kontroverzní, šokující momenty, protože člověk už je ze zkušenosti očekává. Fascinující, kam až Sacha dokáže zajít a nejspíš by zašel ještě dál a je mi jasný, že Borat je ve světě hodně zvučný jméno, ale už to není takový humorný boom jak kdysi, což z toho ale nedělá nutně nekoukatelnou pakárnu. Tak nějak.
Borat 2
6 -3
reagovat
Těšim se moc!
768973
Těšim se moc!
3 -1
reagovat

Borat Subsequent Moviefilm

Komu se líbila jednička, bude spokojený i u dvojky. V dnešní době je smích potřeba. Ten Rudy Giuliani :D 7/10
768972
Komu se líbila jednička, bude spokojený i u dvojky. V dnešní době je smích potřeba. Ten Rudy Giuliani *:D* 7/10
Borat Subsequent Moviefilm
6 -1
reagovat

The Witches (2020)

Originál jsem neviděl a knížku nečetl, takže nemám srovnání.
Moc hezky se na to kouká a je to podbarvené pěknou hudbou. Čekal jsem, že ten děj bude trošku zajímavější, přišlo mi, že si myšky s čarodějkama poradily až moc snadno... zamrzelo mě, že je film takový bezzubý.  Dětem se to asi bude líbit.

Přemýšlím mezi 5-6/10 a asi zakotvím na těch pěti
768889
Originál jsem neviděl a knížku nečetl, takže nemám srovnání. Moc hezky se na to kouká a je to podbarvené pěknou hudbou. Čekal jsem, že ten děj bude trošku zajímavější, přišlo mi, že[spoiler] si myšky s čarodějkama poradily až moc snadno... zamrzelo mě, že je film takový bezzubý.  [/spoiler]Dětem se to asi bude líbit. Přemýšlím mezi 5-6/10 a asi zakotvím na těch pěti[spoiler] [/spoiler]
The Witches (2020)
2 0
reagovat
reaguje na: Sub-Zero
Jo, jo, jo. :+
768887
Jo, jo, jo. *:+*
768861
3 -5
reagovat
reaguje na: Sub-Zero
Jako člověku, který hru nikdy nehrál, se mi to docela líbí :+
768879
Jako člověku, který hru nikdy nehrál, se mi to docela líbí *:+*
768861
3 -1
reagovat
reaguje na: Sub-Zero
vypadá fakt stylově a drsně 8)
768873
vypadá fakt stylově a drsně *8)*
768861
2 -1
reagovat
reaguje na: Sub-Zero
Vypadá překvapivě dobře. Teď ještě přeobsadit Marky Marka a dám tomu šanci:D
768869
Vypadá překvapivě dobře. Teď ještě přeobsadit Marky Marka a dám tomu šanci*:D*
768861
6 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Viděl jsem. A Rebelka je super pixarovka. 
768867
Viděl jsem. A Rebelka je super pixarovka. 
768844
5 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
Spíše Netflix. Ne včera to byla náhoda. 
768866
Spíše Netflix. Ne včera to byla náhoda. 
768839
1 0
reagovat

Uncharted

Holland a reklama na trekingové oblečenie. 8)
Sekne mu to. :+
768861
Holland a [url=https://www.comingsoon.net/movies/news/1152775-uncharted-photos-feature-tom-holland-and-nolan-north?slideshow=135706#/slide/1]reklama[/url] na trekingové oblečenie. *8)* Sekne mu to. *:+*
Uncharted
9 -3
reagovat
RedTube
768852
RedTube
6 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se