Hele ale musi se to nejak upresnit :D jakoze treba jenom kvalita, nebo je mozne davat pouze filmy, ktere se cloveku libili
Ja fakt nechci koukat na Jak ukrast Dagmaru a podobne, a musi ti byt jasne, ze tohle budou prvni nominovane filmy :D
reaguje na:
pepo
|
reagují:
pepo
|
reagovat
|




