A hlavně - šel jsem za manželkou a říkám - my nemáme DVD přehrávač, že? (s nadějí v hlase) Když jsem jí pak vysvětlil proč, tak s ledovým klidem řekla - mám v noťasu mechaniku a můžeš si to prdnout na televizi přes HDMI.Double shit, takovýho hada na prsou jsem si hřál...

P.S.: Zulu je strašně super. Ale moc.





