...
doma rad kouknu, ale kino ani nahodou. Nevidim důvod. DC nema krome Batmana moc co nabidnout. Superman docela usel, ale zadna slava to nebyla. Tohle brutalne prodela si myslim.
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagují:
Free_Soul
|
reagovat
|
A Milly Alcock je úplně v pohodě. 
|
reagovat
|
|
reagují:
Tarch
|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|