Ten restart DC se nedaří. Superman je rozporuplný a Supergirl by možná byla dobrá jako výplň mezi nějakou úspěšnou sérií DC. Startovat se mělo peckama který zaujmou. Tohle tak nevypadá. A že je Alcock sympatická, to zkrátka nestačí. To z toho dobrý film neudělá. Superman skomírá, poslední Joker byl vyloženě vtip a tak jaká značka ještě DC zbývá, už jen Batmana nezvorali, zatím...
|
reagovat
|
). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině 
