Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá

příspěvky 1 - 20 Napsat příspěvek
reaguje na: lajka27
Ale jo. 
978904
Ale jo. 
978902
0 0
reagovat
Komiksárny ještě dneska někoho zajímají?
978902
Komiksárny ještě dneska někoho zajímají?
0 0
reagují: connor
reagovat
reaguje na: HotShot
Jasně, je to hezká holka a chudáky, co "vtipkují" o jejím jméně, ty prostě drtí, že "ten jejich holt ne" (jestli mi teda rozumíš ;)). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině 8)
978901
Jasně, je to hezká holka a chudáky, co "vtipkují" o jejím jméně, ty prostě drtí, že "ten jejich holt ne" (jestli mi teda rozumíš *;)*). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině *8)*
978866
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Jezisi nereste furt ty trzby, hrozny tohle.
978897
Jezisi nereste furt ty trzby, hrozny tohle.
978893
3 0
reagovat
Prvý trailer ma ešte vcelku zaujal a bavil, ale tie čo prišli potom ma nechali totálne chladným. Do kina však zájdem, ale tiež očakávam že to bude prepadák. Som zvedavý čo to spraví s Gunnom. Avšak dávam malé nádeje do jesenného Clayfacea - tam zatial verím, že by to nakoniec mohlo zarobiť viac ako samotná Supergirl.
978894
Prvý trailer ma ešte vcelku zaujal a bavil, ale tie čo prišli potom ma nechali totálne chladným. Do kina však zájdem, ale tiež očakávam že to bude prepadák. Som zvedavý čo to spraví s Gunnom. Avšak dávam malé nádeje do jesenného Clayfacea - tam zatial verím, že by to nakoniec mohlo zarobiť viac ako samotná Supergirl.
0 0
reagovat
Doma to nedá ani 200 mega.

This will flop harder than unconformed titties.
978893
Doma to nedá ani 200 mega. This will flop harder than unconformed titties.
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat
špatný sou ty trailery který vypadaj levne a nelakaj do kina a nemůže se to opřít o nakej úspěch supermana, kterej byl vlastně taky film na doma..
Ale předpokládám že první vejkend vyjdou články jak snyderkult zahejtoval internet nebo že svět nenávidí ženy atd 
978890
špatný sou ty trailery který vypadaj levne a nelakaj do kina a nemůže se to opřít o nakej úspěch supermana, kterej byl vlastně taky film na doma.. Ale předpokládám že první vejkend vyjdou články jak snyderkult zahejtoval internet nebo že svět nenávidí ženy atd 
0 0
reagovat
Já myslím, že to nemá cílovku a i tyhle reakce jsou přinejlepším lukewarm.
Pro koho je ten film must see? Cca pro fanoušky comicsáren, možná pejskařů a? Imho už přechozí Superman nepohořel jen protože to byl Superman... a přesto to byly velmi odřené uši a sedmičkový nenadchne-neurazí film (aka nikdo napjatě neočekává další filmy ze stejného vesmíru).
Tohle bude finanční propadák a příjemně strávený večer. Doma. Ve středu. :D
978889
Já myslím, že to nemá cílovku a i tyhle reakce jsou přinejlepším lukewarm. Pro koho je ten film must see? Cca pro fanoušky comicsáren, možná pejskařů a? Imho už přechozí Superman nepohořel jen protože to byl Superman... a přesto to byly velmi odřené uši a sedmičkový nenadchne-neurazí film (aka nikdo napjatě neočekává další filmy ze stejného vesmíru). Tohle bude finanční propadák a příjemně strávený večer. Doma. Ve středu. *:D*
3 0
reagovat
Problém těch ukázek, stejně jako u Vládců vesmíru je, že to stále tlačí na vlnu Strážců galaxie... A jakkoli mám první Strážce galaxie rád, už dvojka byla poměrně sranec a věřím, že i lidé, kteří pokračování Strážců za sranec nepovažují, jsou toho konceptu jistě také přejedení... když k tomu připočítám, že Gunnův Superman byl extra sranec, který jako třešinku na dortu představil super girl jako připitomnělou ožralu, což bez kontextu prostě moc dojem neudělalo... má očekávání jsou na nule.... nicméně Craig úplně špatný není.. a když jsem si uvědomil, že Alcock  je ta mladá holka co válela (daleko víc, než její starší verze) v Rodu draků, tak minimálně po herecké stránce věřím, že to utáhne... do pozitivních ohlasů mě ten film ale nemůže zajímat méně...
978888
Problém těch ukázek, stejně jako u Vládců vesmíru je, že to stále tlačí na vlnu Strážců galaxie... A jakkoli mám první Strážce galaxie rád, už dvojka byla poměrně sranec a věřím, že i lidé, kteří pokračování Strážců za sranec nepovažují, jsou toho konceptu jistě také přejedení... když k tomu připočítám, že Gunnův Superman byl extra sranec, který jako třešinku na dortu představil super girl jako připitomnělou ožralu, což bez kontextu prostě moc dojem neudělalo... má očekávání jsou na nule.... nicméně Craig úplně špatný není.. a když jsem si uvědomil, že Alcock  je ta mladá holka co válela (daleko víc, než její starší verze) v Rodu draků, tak minimálně po herecké stránce věřím, že to utáhne... do pozitivních ohlasů mě ten film ale nemůže zajímat méně...
2 0
reagovat
reaguje na: Tarch
Ani hovno.

Je to pořád stejné dokola, pár anti-woke komentátorů potřebuje na živobytí a není snadnější vydělávaní než manipulace s nevzdělanými incely. 

"Ženy v podobných rolích čelí kritice „už jen za to, že existují“, a že fanoušci mají často pocit vlastnictví nad ženskými postavami.

Co je špatné na tomhle výroku? To je realita, toxické bahno internetu si tam představuje  svoji vizi a pokud realita to nesplňuje, tak už je film woke apod.

Extrémně otravné, co tady tahle sorta udělala z internetu. 
978887
Ani hovno. Je to pořád stejné dokola, pár anti-woke komentátorů potřebuje na živobytí a není snadnější vydělávaní než manipulace s nevzdělanými incely.  "Ženy v podobných rolích čelí kritice „už jen za to, že existují“, a že fanoušci mají často pocit vlastnictví nad ženskými postavami. Co je špatné na tomhle výroku? To je realita, toxické bahno internetu si tam představuje  svoji vizi a pokud realita to nesplňuje, tak už je film woke apod. Extrémně otravné, co tady tahle sorta udělala z internetu. 
978885
7 -1
reagovat
reaguje na: Nier
Hejt se na film valí převážně kvůli jejím výrokům během prezentací.
Má nahnuto k tomu stát se druhou Rachel Zegler.
978885
Hejt se na film valí převážně kvůli jejím výrokům během prezentací. Má nahnuto k tomu stát se druhou Rachel Zegler.
978864
1 -5
reagují: Nier
reagovat
Já se popravdě těším na případný Imfův "příval nenávisti", jak by to nazval Hlad :D. Nevadí mi, když se s těma zpackanejma franšízama moviezone často nepáře,  jako jiní. 
978878
Já se popravdě těším na případný Imfův "příval nenávisti", jak by to nazval Hlad *:D*. Nevadí mi, když se s těma zpackanejma franšízama moviezone často nepáře,  jako jiní. 
2 0
reagovat
Asi žiadne prekvapenie.
Dá to 250 celosvetovo? Obávam sa že to tesne škrábne...
Kde je Batman 2?
978873
Asi žiadne prekvapenie. Dá to 250 celosvetovo? Obávam sa že to tesne škrábne... Kde je Batman 2?
1 0
reagovat
Mno tohle jsem psal v prosinci u traileru: "To bude financni pruser... K materialu se radsi nevyjadruju, nejsem cilovka. Mozna to ale zadnou cilovku nema." Po vic jak pul roce marketingu se toho moc nezmenilo.
978872
Mno tohle jsem psal v prosinci u traileru: "To bude financni pruser... K materialu se radsi nevyjadruju, nejsem cilovka. Mozna to ale zadnou cilovku nema." Po vic jak pul roce marketingu se toho moc nezmenilo.
2 -1
reagovat
Bude psát recenzi IMF?:D
978871
Bude psát recenzi IMF?*:D*
1 0
reagovat
reaguje na: RingMan
!!! :D
978870
!!! *:D*
978869
0 0
reagovat
Nevěřím ničemu. Po Supermanovi mě na tohle do kina nedostanou!
978869
Nevěřím ničemu. Po Supermanovi mě na tohle do kina nedostanou!
3 0
reagují: connor
reagovat
Superman mě ve finále moc nebavil (nevadil mi návrat k té komiksovosti, spíš ta struktura, jakou to bylo natočené), a tady jsem upřímně ani jít nechtěla, protože mi konkrétně tahle postava vůbec nic neříkala...
Ale když vidím ten totální meltdown na sockách od incelů (někdo tam udělal hnusné video), tak na to zajdu. Milly mi přijde jako fajn holka, tak jí podpořím
978868
Superman mě ve finále moc nebavil (nevadil mi návrat k té komiksovosti, spíš ta struktura, jakou to bylo natočené), a tady jsem upřímně ani jít nechtěla, protože mi konkrétně tahle postava vůbec nic neříkala... Ale když vidím ten totální meltdown na sockách od incelů (někdo tam udělal hnusné video), tak na to zajdu. Milly mi přijde jako fajn holka, tak jí podpořím
3 0
reagovat

...

doma rad kouknu, ale kino ani nahodou. Nevidim důvod. DC nema krome Batmana moc co nabidnout. Superman docela usel, ale zadna slava to nebyla. Tohle brutalne prodela si myslim. 
978867
doma rad kouknu, ale kino ani nahodou. Nevidim důvod. DC nema krome Batmana moc co nabidnout. Superman docela usel, ale zadna slava to nebyla. Tohle brutalne prodela si myslim. 
...
1 -2
reagovat
Souhlas, Milly působí fajn. V House of the Dragon si to odehrála s přehledem. Od té doby jsem ji už v ničem bohužel neviděl, takže doufám, že se to alespoň trochu povede :+

Taky jsem zaznamenal nějaký hate na ní, že není dost hezká a dělání si srandy z jejího příjmení apod... jako chápu, že negativita zvlášt v posledních letech prodává, ale přijde mi to úplně mimo :-
978866
Souhlas, Milly působí fajn. V House of the Dragon si to odehrála s přehledem. Od té doby jsem ji už v ničem bohužel neviděl, takže doufám, že se to alespoň trochu povede *:+* Taky jsem zaznamenal nějaký hate na ní, že není dost hezká a dělání si srandy z jejího příjmení apod... jako chápu, že negativita zvlášt v posledních letech prodává, ale přijde mi to úplně mimo *:-*
3 0
reagují: Free_Soul
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se