. Nevadí mi, když se s těma zpackanejma franšízama moviezone často nepáře, jako jiní. Já se popravdě těším na případný Imfův "příval nenávisti", jak by to nazval Hlad
. Nevadí mi, když se s těma zpackanejma franšízama moviezone často nepáře, jako jiní.
. Nevadí mi, když se s těma zpackanejma franšízama moviezone často nepáře, jako jiní. |
reagovat
|



