
reaguje na:
(=LIFTY=)
Až se možná stane, že dneska nezůstaneš jen u jednoho dílu. Naprosto skvělá, strhující věc, kdy jsem byl už dospělej dost na to, abych věděl, že je blbost sedět do 5 ráno u tv, ale fakt jsem ...chtěl znát pravdu 

|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|
. Není to obecně můj žánr, ale mě z patra nenapadá nějaké významnější dílo, kde se věnuje tolik času 

