. Není to obecně můj žánr, ale mě z patra nenapadá nějaké významnější dílo, kde se věnuje tolik času oběti, aby divák mnohem více vnímal tu tragédii, chtěl spravedlnost atd.
reaguje na:
(=LIFTY=)
Bylo to strašně super a samotný opening to strašně zvedal nahoru
. Není to obecně můj žánr, ale mě z patra nenapadá nějaké významnější dílo, kde se věnuje tolik času oběti, aby divák mnohem více vnímal tu tragédii, chtěl spravedlnost atd.
. Není to obecně můj žánr, ale mě z patra nenapadá nějaké významnější dílo, kde se věnuje tolik času oběti, aby divák mnohem více vnímal tu tragédii, chtěl spravedlnost atd.|
reagovat
|



