
Ale jak jsem zblbnutý ze Stranger Things, tak jsem čekal ty největší zvraty uříznuté na konci dílu a mile mě překvapilo, že proběhly tak jak měly.

|
reagovat
|
. Není to obecně můj žánr, ale mě z patra nenapadá nějaké významnější dílo, kde se věnuje tolik času oběti, aby divák mnohem více vnímal tu tragédii, chtěl spravedlnost atd.|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|