MM: Straka 02
Tenhle díl mě popravdě moc nechytnul. Přišlo mi to spíš jako takový díl 1,5, než regulérní druhej díl. V rámci vyšetřování sice dostaneme několik nových případů, kdy skrze nahozené indície je jasné, že pachatel je Straka, ale v rámci vyšetřování jako takového se fakticky nikam neposunem, plus je za mě škoda, že nejsou znázorněny i samotné chvíle před činem (a vím, že u Hojera to taktéž nebylo, ale tam se vyprávělo retrospektivně, a tady by to podle mě celkové atmosféře prospělo). Tenhle díl mi víc přišel jako takové znázornění atmosféry dané doby. Zapojuje se STB, Mišík si zažívá svoje "rodina se dusí" (což se tehdy opravdu dělo)...Kocek je stále velmi fajn, výborně mixuje ten svůj dobráckej vzhled s takovou slizkostí v očích a tónu hlasu.
|
reagovat
|



Nádhera. Ja by som to dokázal pozerať takéto aj tri hodiny v kuse. 
) než indiánka Midthunder...
