Musí se zmínit. Spousta postav na něj byla napojena a jedna s ním zažívala love story.
Skok tam bude, ale podle ukázky to vypadá, že na začátku se popíše, co se mezitím stalo.
Já si myslím, že buď bude sedět nebo umře ve vězení.
Už jen z úcty k jedné z nejlepších postav seriálu to tak nemohou nechat.
Podobně se zachovali i v druhé řadě Gen V.
reaguje na:
studo
|
reagovat
|





