9/10PS: souhlasím, že závěr je trochu wtf, ale bylo řečeno, že lidé venku jsou divní. Já bych spíš použil slovo mešuge, ale uvidíme co přinese druhý díl

9/10
|
reagovat
|
|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
) a musím říct, že to je jedna velká paráda jak navenek (vizuál steelbooku, vnitřní artwork, potisky disků), tak hlavně uvnitř (4K obraz a zvuk v Atmosu jsou na poměry katalogových titulů úplně famózní a k tomu stará známá obří várka bonusů z předchozích vydání, o kterých si jiné placky (natož se současnými filmy) mohou nechat jen zdát.
. Skoro dvacet let od prvního vydání na videu a nekonečný příběh bohužel pokračuje. Tenhle film v režisérské verzi je v našich končinách fakt prokletý a je fuk, který tuzemský distributor (Bontonfilm nebo MagicBox) zrovna vlastní práva na vydání, protože co nový release na novém médiu, to pro našince nějaký problém
.
, na BD to distributor fanouškům vynahradil pěkným steelbookem, ale pro změnu kompletně vynechal lokalizaci (což na poslední chvíli hasil vloženou pošetkou s kinoverzí - hodně chabá náhrada) a nedávno vydaný UHD u nás release nedostal pro jistotu vůbec (natož ve steelbooku), protože Fox se v mezidobí dostal do područí Disneyho, který na 4K vydání pro náš (hádám, že "specifický" bude ta správná
. |
reagují:
Disketa1
|
reagovat
|
|
reagovat
|



|
reagovat
|