|
reagovat
|
Diskuzní fórum FILMY
příspěvky 4721 - 4740
Napsat příspěvek
- 1
- 2
- .
- 236
- 237
- 238
- .
- 2992
- 2993
reaguje na:
connor
Tak tam bude stacit k lepsimu vysledku, kdyz to bude hrat nekdo, kdo umi hrat?
|
reagovat
|
James Gunn oznámil, že se pracuje na novém Wonder Woman filmu.
Ano, prosím!
Ano, prosím!

|
reagují:
speta.jr
|
reagovat
|
Vedle by to zapadlo...
|
reagovat
|
reaguje na:
esmo
Nechybí ten Pedro třeba rodině nebo tak? Zastavil se za poslední rok vůbec doma?

|
reagovat
|
Z té krausetovy recenze jsem toho moc nepobral, protože skákal od jednoho ke druhému, jak když mluví v MZ Live a pak najednou hodnoceni 7.
Takže radši dám na vás a nebudu s tím zabíjet čas.
Takže radši dám na vás a nebudu s tím zabíjet čas.
|
reagovat
|
reaguje na:
speta.jr
Třeba u scény zaklekneme na něj ve spánku mi za ně bylo fakt trapně, jako kdyby jim někdo řekl, že scénář není, prostě něco dělejte. A výsledek byla prostě jen křeč. Pořád platí, když jsou ve filmu všichni kreténi, těžko hledat nějaký sympatie, je to spíš výzva k ukoukání.
|
reagovat
|
Mountainhead 3/10
Co to sakra bylo? Takhle režijně nezvládnutou věc už jsem dlouho neviděl. Vanity projekt tvůrce Succession, nic víc, nic míň.
|
reagují:
Ash_Black
|
reagovat
|
Americké psycho
Zajímavé dílo s výborným Christianem Balem, který si to krade pro sebe. Film je zajímavě natočený a odvyprávěný, a vůbec bych se nedivil, kdyby to někomu přišlo geniální. Já si film do jisté míry užil jako jistou výpověď. Nicméně si nemyslím, že jde o nějak sofistikované dílo.
Hlavní hrdina má skoro všechno, ale neváží si toho. Nudí se, je prázdný, nic necítí, je arogantní a povrchní, a taky psychicky nevyrovnaný, a je dost možné, že trpí nějakými bludy. V určité fázi filmu lze poznat, že to není spolehlivý vypravěč, a konec dost naznačuje, že ne všechno se nutně muselo stát, tak jak to vidíme.
Herecky to stojí na skvělém Baleovi, jenž to táhne na svých bedrech. Obsazení vedlejších rolí je kvalitní, a to více zamrzí, že skoro nikdo nedostane více prostoru. Některé momenty ve filmu jsou opravdu parádně natočené a znepokojivé, jiné jsou prostě divné a bude u nich přemýšlet, že reálně nedávají moc smysl. Americké psycho je zajímavý film, který si svou kultovní pověst svým způsobem zaslouží. 6/10
Hlavní hrdina má skoro všechno, ale neváží si toho. Nudí se, je prázdný, nic necítí, je arogantní a povrchní, a taky psychicky nevyrovnaný, a je dost možné, že trpí nějakými bludy. V určité fázi filmu lze poznat, že to není spolehlivý vypravěč, a konec dost naznačuje, že ne všechno se nutně muselo stát, tak jak to vidíme.
Herecky to stojí na skvělém Baleovi, jenž to táhne na svých bedrech. Obsazení vedlejších rolí je kvalitní, a to více zamrzí, že skoro nikdo nedostane více prostoru. Některé momenty ve filmu jsou opravdu parádně natočené a znepokojivé, jiné jsou prostě divné a bude u nich přemýšlet, že reálně nedávají moc smysl. Americké psycho je zajímavý film, který si svou kultovní pověst svým způsobem zaslouží. 6/10
|
reagují:
Disketa1
|
reagovat
|
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 20První dojmy: komiksovka Supergirl 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 15Sláva: V.I.M. 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 100Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 13Kdo nahradí Matta Damona jako Jasona Bournea? 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům

