TLOU 2
Tohle bylo špatný. Ellie protivná od začátku do konce. Abby naopak působí v těch pár momentech sympaticky. Nejlepší na celém díle byla Dina. Isabela Merced nám hezky dozrála a má nezpochybnitelné charisma. Potvrzuje se, že obsadit Bellu Ramsey do role Ellie byl ten nevětší a naprosto nepochopitelný castingový omyl za dlouhé roky. Ve druhé sérii má být Ellie 19, ale ona pořád vypadá na dvanáct. Je extrémně nesympatická a hlavně na to prostě herecky nemá. Obávám se, že vzhledem k tomu, co nás čeká, tohle nemůže fungovat. Ramsey působí jako psychopatka už teď.
|
reagovat
|

sériu, či tam nezbadám nejaké skryté náznaky z konca vlastne začiatku.....toto ako téme ma nikdy neomrzí 

(logicky nepočítám flashbacky).
