Holy fuck, to finále to cementuje, seriálový Kmotr. Penguin je neuvěřitelně dobře představený antihrdina a neskutečně se těším až se proti němu postaví Batman... i když ten teď vedle něj bude vypadat jako trochu nezajímavá postava.
Jak pro mě byl Shogun jasný seriál roku tak teď si tím vůbec nejsem jistý.
Penguin
|
reagovat
|



