Lost
Jsem v polovině páté série a to, že se skoro všichni vrátili na ostrov a navíc ve dvou časových rovinách, mě totálně nabilo a seriál má nový a podle mě ještě lepší drive. Je to o tom ostrově.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
okkac
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
... přemýšlím, že mrknu, je to pár epizod, a i nepovedený Cuarón většinou stojí za to...|
reagovat
|
Koukal jsem na to od první série ale poslední roky jsem na to trochu pozapomněl a teď znovu objevil jako ztracený poklad. Umí to být neuvěřitelně vtipné a zároveň milé a to jsem na to koukal s dabingem kde to určitě občas skřípe. Doufám, že z toho bude nadčasová klasika 
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
connor
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|