Kriminálka Vegas
Tak nebylo to pochopitelně jako původní seriál, ale myslím, že v rámci možností a časového odstupu se podařilo navázat celkem fajn. Když vezmu, že první řada se veze na těžké vlně nostalgie, čemuž odpovídá i množství výskytu původních postav či odkazů na původní seriál, tak se to pak po "šokujícím" prodloužení pro další řady podařilo přenést do klasického zažitého rytmu všech možných Kriminálek a pokud jste byli fandové původního seriálu, tak vás asi bude bavit i tohle, protože ty další řady už je to prostě jako přes kopírák s tím, co znáte z původního seriálu. Občas stále dorazí někdo koho známe z dřívějška, ale na nostalgii už se moc nehraje. Nové postavy jsou vcelku fajn, novej Grissom tu pochopitelně neni, ale v záplavě všemožných individuí. co se dnes v seriálu objevují je fajn mít zas chvíli ty klasické stereotypní krimi charaktery. Tři řady fajn, snesl bych to klidně i dál. Je dobře, že se podařilo uzavřít všechny dějové linky a že se nikterak nenabourávali věci, které byli uzavřeny už v původním seriálu.
|
reagovat
|

. Že jsou všichni blbí, jenom já jsem letadlo je naprosto přirozené.
