No, oni se sešli zároveň. Tamten jsem zapomněl a tenhle je fresh.
Dneska už se mi další nepovede, neboj. Ale rozjel jsem For Your Eyes Only.
Jinak lajk. Uzemnění je občas potřeba.
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|
|
reagují:
okkac
|
reagovat
|
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Přitom ty diskuse jsou všude stejnou stokou. 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
pak mi došlo že to je vlastně film ... nevím proč se takové filmy vůbec natáčí, je to velice zbytečný film - pustil jsem si to jen kvůli Brossy. 5/10 totální nuda.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Disketa1
|
reagovat
|