reaguje na:
JAGODA
Ješte k těm Vlastníkům. On je problém v tom, že sice ne 100% lidí na SVJ schůzích jsou magoři, ale ti magorové se nejvíc projevují, jsou nejvíc slyšet, řvou tam někdy po sobě a ta normální většina je ticho. A pak to opravdu vypadá jako v tom filmu. Akorát v reálu seš divák s tím hlasovacím právem a doufáš, že ty magory přehlasuješ. V tom je podle mě kouzlo toho filmu.
|
reagují:
duro
|
reagovat
|

Já třeba dal minus jen několikrát, a to ne proto, že bych s názorem nesouhlasil, ale proto, že komentář byl sprostý, nemorální atp.

