reaguje na:
AndyKaufman
Ty vole, tohle jsi mi neměl dělat. Bulel jsem jak želva. Jo, trefný výběr, ale ten konec... moje nejhorší noční můra.
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|

... Ale zrovna u tebe sem si myslel, že se ti to líbit nebude, v romcomech máš jiné nároky
...