|
reagovat
|
Diskuzní fórum FILMY
příspěvky 22701 - 22720
Napsat příspěvek
- 1
- 2
- .
- 1135
- 1136
- 1137
- .
- 2991
- 2992
reaguje na:
mkubalikova
Challenge accepted! (doufám že mi do pěti vteřin neshoří počítač)
Od Cukora jsem viděl jen Čaroděje ze země Oz (takový horší Mrazík) a Jih proti Severu (takové horší Zrození národa
), ale noir miluju a tohle vypadá hodně dobře, díky 
(ale samozřejmě je mi nejvíc líto že jsem nevyfasoval toho Hroubkova Upíra Nosferatu, kterého jsem viděl jenom třikrát a po nedávno viděném Ve stínu upíra mám chuť na repete
)
Btw na Hitche přísný jsem, pravda, možná až moc, a za jeho vliv ho samozřejmě ohromně respektuji, ale mám pocit že jeho filmy stárnou o dost hůř než kousky jeho neméně legendárních souputníků jako je Wilder, Lean a Kurosawa.
), ale noir miluju a tohle vypadá hodně dobře, díky 
(ale samozřejmě je mi nejvíc líto že jsem nevyfasoval toho Hroubkova Upíra Nosferatu, kterého jsem viděl jenom třikrát a po nedávno viděném Ve stínu upíra mám chuť na repete
)Btw na Hitche přísný jsem, pravda, možná až moc, a za jeho vliv ho samozřejmě ohromně respektuji, ale mám pocit že jeho filmy stárnou o dost hůř než kousky jeho neméně legendárních souputníků jako je Wilder, Lean a Kurosawa.
|
reagují:
pepo
|
reagovat
|
Challenge accepted. Nominace od AndyKaufman na I dva jsou rodina (2016), což je u mě opravdu trefný výběr 
Nominace (je to docela těžké nevybrat nějakou banalitu, snad se mi to podařilo):
The Joker: Taxidermia (2006), pro mě jeden z krásně nejpodivnějších filmů ever.
JAKLA: Adams æbler (2005), nějak mi na tebe film o neonáckovi na veřejně prospěšných pracích sedí, sorry jako
CAPS_LOCK: The Divide (2011), aneb nech lidi pár dní bez večeře a...

Nominace (je to docela těžké nevybrat nějakou banalitu, snad se mi to podařilo):
The Joker: Taxidermia (2006), pro mě jeden z krásně nejpodivnějších filmů ever.
JAKLA: Adams æbler (2005), nějak mi na tebe film o neonáckovi na veřejně prospěšných pracích sedí, sorry jako

CAPS_LOCK: The Divide (2011), aneb nech lidi pár dní bez večeře a...
|
reagovat
|
challenge completed: Freaks (2018) - čekal jsem něco úplně jiného, a v momentě, kdy se to konečně rozjelo, už jsem neměl rád žádnou z hlavních postav a celý mě to trochu sralo
nápad dobrej, ale to provedení pokulhávalo... 6/10
ok, jinak tyhle řetězovky obyčejně nemám rád, ale nechci bejt za suchara, takže nominuju tři pány na tři filmy a končim
Axis - Solo: Star Wars Story, podle čsfd to ještě neviděl a dřív nebo později by si tím měl projít každý
Sam.Vimes - The Big Sick, protože je to cool
aMr. Hlad se podívá na Batman vs. Superman
Spooner se podívá na Good Time s Pattinsonem, protože mi trvalo dvacet minut najít něco co jsem viděl a on ne a tohle bylo to první a dál už nehledám!
nápad dobrej, ale to provedení pokulhávalo... 6/10ok, jinak tyhle řetězovky obyčejně nemám rád, ale nechci bejt za suchara, takže nominuju tři pány na tři filmy a končim

Axis - Solo: Star Wars Story, podle čsfd to ještě neviděl a dřív nebo později by si tím měl projít každý
Sam.Vimes - The Big Sick, protože je to cool
a
Spooner se podívá na Good Time s Pattinsonem, protože mi trvalo dvacet minut najít něco co jsem viděl a on ne a tohle bylo to první a dál už nehledám! |
reagují:
KARLOS
|
reagovat
|
reaguje na:
KARLOS
Díky.
Velkou rybu jsem viděl několikrát, ale rád jsem ji dnes dal znovu.
Burtony jsem viděl všechny, ono řídit se mým rychle ušitým nudným profilem kdysi dávno moc nejde.
Jednoznačně souhlasím, že se jedná o jeho nejlepší dílo.
S nominacema to teda ale bude o dost těžší, to není tak jednoduchý jak se zdá.
Velkou rybu jsem viděl několikrát, ale rád jsem ji dnes dal znovu.

Burtony jsem viděl všechny, ono řídit se mým rychle ušitým nudným profilem kdysi dávno moc nejde.
Jednoznačně souhlasím, že se jedná o jeho nejlepší dílo.
S nominacema to teda ale bude o dost těžší, to není tak jednoduchý jak se zdá.
|
reagovat
|
Jinak jsem ještě pro jistotu kontaktoval nominované ve vzkazníku, nevím jestli sem uplně všichni chodí.
|
reagovat
|
Budem sa báť pri pozeraní Poltergeista (1982)? 

|
reagovat
|
TOP Diskuze
45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 98Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 33První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 15Sláva: V.I.M. 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2