Ja to videl tak v 23 poprve a pak hned druhý den znovu a doteď na to nedám dopustit. Vlastně jsem viděl všechny díly díky tomu, ale líbil se mi jenom ten nejnovější, protože ignoroval dvojku, která totálně pokazila první díl...
Mně tak nesedl Reanimator... Ten film je pro me prostě s.acka a nechapu jeji kultovni status..
reaguje na:
speta.jr
|
reagovat
|
) a nikdy si to nepustil potom doma. Dostal som sa po trojku, ktorú som mal zafixovanú ako najlepšiu. A jednoznačne je. Tie prvé dva sa s týmto nedajú ani porovnávať. Tá kamera. Z Harryho zrazu idú aj ozajstné emócie! Škoda, že to nepokračovalo v tomto duchu. Úprimne, ani nemám chuť to pozerať ďalej. 

Mlčení je jedním z nejlepších filmů uplynulé dekády.