Ready Player One
Poslouchám to teď jako audioknihu(knihu jsem před pár lety četl) a dostal jsem chuť si to pustit. Měl jsem u sebe synovce, tak jsem jim řekl ať jdou koukat se mnou. Oni byli celkem spokojený, ale já jsem si to znovu užil na maximum. Ten film šlape a má spoustu výborných momentů. Spielberg ukazuje, že nepatří do starého železa a má cit pro blockbustery jako za mlada. Navíc pochopil myšlenku knihy a skvěle jí dokázal prodat bez patosu a klišé. Velká spokojenost. 9/10
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|





