
Kytice z tisíce a jedné noci (1974)
Nejlepší film z celé Pasoliniho trilogie života. Promyšlená vyprávěcí struktura, nádherné prostředí, skvělá hudba Ennia Morriconeho... Je to pecka. 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Mne strašně vadil uz ve Hre o truny. Se.e pes, ze jeho postava ma v knížce modre vousy a žlutý obleček, ale proboha co by Danka viděla na takovém xichtu... Přeobsazení byl nejlepsi napad, hlavně za sympaťáka Huismana.|
reagovat
|
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|

|
reagovat
|

Je to divné, ten film na to vůbec nemá, ale bavil jsem se 7/10|
reagují:
DarkSith
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagují:
Joker_George
|
reagovat
|

|
reagují:
Muf
|
reagovat
|